Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
09.30-10.15 |
InfT3039 Software Testing Methods A Lecture Rubina Tatjana 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2010 Discrete Mathematics A Lecture G0907(PLK) Sergejeva Natālija 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2029 System Modeling II A Lecture Smirnova Jekaterina 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
10.30-11.15 |
DatZ2025 Computer Networks II A Lecture Paura Andrejs 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3039 Software Testing Methods A Practical works 1 gr. Rubina Tatjana 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1038 Mathematics III A Lecture G0907(PLK) Āboltiņš Aivars 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2058 Software Engineering Methods II A Lecture G0907(PLK) Čevere Rudīte 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
DatZ3004 Large Databases II A Lecture 28.03.2022-22.05.2022 G0907(PLK) Vītols Gatis 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2034 Database Access Applications A Lecture G0907(PLK) Šmits Ingus 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1038 Mathematics III A Practical works 1 gr. Āboltiņš Aivars 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2029 System Modeling II A Practical works 1 gr. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
Fizi3001 Physics A Lecture G0907(PLK) Gross Uldis 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3004 Large Databases II A Practical works 1 gr. 28.03.2022-22.05.2022 Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2034 Database Access Applications A Practical works 1 gr. Smirnova Jekaterina 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2058 Software Engineering Methods II A Practical works 1 gr. Kotovs Daniēls 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
Fizi3001 Physics A Practical works 1st week Gross Uldis 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi3001 Physics A Laboratory works 1 gr. 2nd week Gajevskis Antons, Rumba Janīna 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2025 Computer Networks II A Laboratory works 1 gr. Puzanovs Aleksandrs 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2010 Discrete Mathematics A Practical works 1 gr. Sergejeva Natālija 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
InfT3039 Software Testing Methods A Practical works 1 gr. 28.03.2022-22.05.2022 Rubina Tatjana 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3004 Large Databases II A Practical works 1 gr. 28.03.2022-22.05.2022 Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
DatZ3004 Large Databases II A Lecture 28.03.2022-22.05.2022 G0907(PLK) Vītols Gatis 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |