Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MatZP010 Production of Sawn Timber Bp Practical works 21.02.2022 21.03.2022 25.04.2022 09.05.2022 prakse Priedkalns Gints 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Ķīmi1004 Chemistry Bv Lecture Dimiņš Fredijs 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Laboratory works 1st week 1.1. Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Laboratory works 2nd week 1.2. Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3026 Modeling of Wood Processing Bp Practical works kursa projekts Dzelzītis Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3054 Industrial Design in Woodprocessing II Laboratory works 25.02.2022 25.03.2022 29.04.2022 13.05.2022 BISK Pugovičs Kārlis 403. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZP010 Production of Sawn Timber Bp Practical works 31.01.2022-20.02.2022 28.02.2022-20.03.2022 28.03.2022-24.04.2022 02.05.2022-08.05.2022 16.05.2022-22.05.2022 prakse Priedkalns Gints 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
09.30-10.15 |
MatZP010 Production of Sawn Timber Bp Practical works 21.02.2022 21.03.2022 25.04.2022 09.05.2022 prakse Priedkalns Gints 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Ķīmi1004 Chemistry Bv Laboratory works Dimiņš Fredijs, Vucāne Sanita 269. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Laboratory works 1st week 1.1. Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Laboratory works 2nd week 1.2. Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3026 Modeling of Wood Processing Bp Practical works kursa projekts Dzelzītis Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3054 Industrial Design in Woodprocessing II Laboratory works 25.02.2022 25.03.2022 29.04.2022 13.05.2022 BISK Pugovičs Kārlis 403. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZP010 Production of Sawn Timber Bp Practical works 31.01.2022-20.02.2022 28.02.2022-20.03.2022 28.03.2022-24.04.2022 02.05.2022-08.05.2022 16.05.2022-22.05.2022 prakse Priedkalns Gints 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
10.30-11.15 |
MatZP010 Production of Sawn Timber Bp Practical works 21.02.2022 21.03.2022 25.04.2022 09.05.2022 prakse Priedkalns Gints 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Ķīmi1004 Chemistry Bv Laboratory works Dimiņš Fredijs, Vucāne Sanita 269. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Laboratory works 1st week 1.1. Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Laboratory works 2nd week 1.2. Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3054 Industrial Design in Woodprocessing II Laboratory works 25.02.2022 25.03.2022 29.04.2022 13.05.2022 BISK Pugovičs Kārlis 403. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZP010 Production of Sawn Timber Bp Practical works 31.01.2022-20.02.2022 28.02.2022-20.03.2022 28.03.2022-24.04.2022 02.05.2022-08.05.2022 16.05.2022-22.05.2022 prakse Priedkalns Gints 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
11.30-12.15 |
MatZP010 Production of Sawn Timber Bp Practical works 21.02.2022 21.03.2022 25.04.2022 09.05.2022 prakse Priedkalns Gints 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Mate1035 Mathematics II Bv Lecture Zeidmane Anda 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2013 Physics Bv Lecture Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1035 Mathematics II Bv Practical works Zeidmane Anda 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3054 Industrial Design in Woodprocessing II Laboratory works 25.02.2022 25.03.2022 29.04.2022 13.05.2022 BISK Pugovičs Kārlis 403. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZP010 Production of Sawn Timber Bp Practical works 31.01.2022-20.02.2022 28.02.2022-20.03.2022 28.03.2022-24.04.2022 02.05.2022-08.05.2022 16.05.2022-22.05.2022 prakse Priedkalns Gints 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
12.30-13.15 |
MatZP010 Production of Sawn Timber Bp Practical works 21.02.2022 21.03.2022 25.04.2022 09.05.2022 prakse Priedkalns Gints 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Fizi2013 Physics Bv Lecture 1st week Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2013 Physics Bv Practical works 2nd week Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2013 Physics Bv Laboratory works Gajevskis Antons, Rumba Janīna 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3054 Industrial Design in Woodprocessing II Laboratory works 25.02.2022 25.03.2022 29.04.2022 13.05.2022 BISK Pugovičs Kārlis 403. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZP010 Production of Sawn Timber Bp Practical works 31.01.2022-20.02.2022 28.02.2022-20.03.2022 28.03.2022-24.04.2022 02.05.2022-08.05.2022 16.05.2022-22.05.2022 prakse Priedkalns Gints 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
13.30-14.15 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Lecture Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Fizi2013 Physics Bv Practical works 1st week Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1035 Mathematics II Bv Laboratory works 2nd week 1.1. Zeidmane Anda 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1035 Mathematics II Bv Laboratory works 1st week 1.2. Zeidmane Anda 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3054 Industrial Design in Woodprocessing II Laboratory works 25.02.2022 25.03.2022 29.04.2022 13.05.2022 BISK Pugovičs Kārlis 403. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
14.30-15.15 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Lecture Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3054 Industrial Design in Woodprocessing II Laboratory works 25.02.2022 25.03.2022 29.04.2022 13.05.2022 BISK Pugovičs Kārlis 403. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||||
15.30-16.15 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Lecture 1st week Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3054 Industrial Design in Woodprocessing II Laboratory works 25.02.2022 25.03.2022 29.04.2022 13.05.2022 BISK Pugovičs Kārlis 403. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |