Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MežZ3077 Methodology of Research Bt Lecture 2nd week-01.11.2021-26.12.2021 lekc./pr.d. G0507(PLK) Luguza Solveiga 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3060 Hydrothermical Processing of Wood Bp Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Bukšāns Edgars 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP008 Hydrothermical Processing of Wood Bp Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Prakse Bukšāns Edgars 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Lecture 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 2nd week-20.09.2021-07.11.2021 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mechatronics Bt Practical works 2nd week-06.09.2021-12.09.2021 2nd week-08.11.2021-26.12.2021 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
09.30-10.15 |
MežZ3077 Methodology of Research Bt Lecture 01.11.2021-26.12.2021 lekc./pr.d. G0507(PLK) Luguza Solveiga 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3060 Hydrothermical Processing of Wood Bp Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Bukšāns Edgars 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP008 Hydrothermical Processing of Wood Bp Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Prakse Bukšāns Edgars 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 2nd week-20.09.2021-07.11.2021 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mechatronics Bt Practical works 2nd week-06.09.2021-12.09.2021 2nd week-08.11.2021-26.12.2021 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3052 Basic of Design in Woodprocessing Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0419(PLK) Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
10.30-11.15 |
MežZ3077 Methodology of Research Bt Lecture 01.11.2021-26.12.2021 lekc./pr.d. G0507(PLK) Luguza Solveiga 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3060 Hydrothermical Processing of Wood Bp Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Bukšāns Edgars 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP008 Hydrothermical Processing of Wood Bp Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Prakse Bukšāns Edgars 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Citi4011 Labour and Civil Protection Bt Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Karlsons Uldis 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3052 Basic of Design in Woodprocessing Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0419(PLK) Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
11.30-12.15 |
Ekon3125 Bioeconomic and Accounting Bv Lecture 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Feldmane Līga 123. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3125 Bioeconomic and Accounting Bv Practical works 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Feldmane Līga 123. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
MatZ3060 Hydrothermical Processing of Wood Bp Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Bukšāns Edgars 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP008 Hydrothermical Processing of Wood Bp Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Prakse Bukšāns Edgars 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Citi4011 Labour and Civil Protection Bt Lecture 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Karlsons Uldis 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Citi4011 Labour and Civil Protection Bt Practical works 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Karlsons Uldis 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3053 Industrial Design in Woodprocessing I Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0419(PLK) Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
12.30-13.15 |
MežZ3077 Methodology of Research Bt Lecture 01.11.2021-26.12.2021 G0507(PLK) Sisenis Linards 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3060 Hydrothermical Processing of Wood Bp Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Bukšāns Edgars 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP008 Hydrothermical Processing of Wood Bp Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Prakse Bukšāns Edgars 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Citi4011 Labour and Civil Protection Bt Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Karlsons Uldis 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3053 Industrial Design in Woodprocessing I Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0419(PLK) Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
13.30-14.15 |
MežZ3077 Methodology of Research Bt Lecture 1st week-01.11.2021-26.12.2021 G0507(PLK) Sisenis Linards 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Ekon3125 Bioeconomic and Accounting Bv Lecture 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Jesemčika Anna 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ekon3125 Bioeconomic and Accounting Bv Practical works 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Jesemčika Anna 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
14.30-15.15 |
VadZ3003 Personnel Management Bb Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK Kontaktnodarbība G0604(PLK) G0402(PLK) G0413(PLK) G0327(PLK) G0614(PLK) G0419(PLK) G0330(PLK) G0703(PLK) G0816(PLK) Kirila Kitija 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Lecture 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Gedzurs Aleksejs 321. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mechatronics Bt Practical works 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Gedzurs Aleksejs 321. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
15.30-16.15 |
VadZ3003 Personnel Management Bb Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK Kontaktnodarbība G0604(PLK) G0402(PLK) G0413(PLK) G0327(PLK) G0614(PLK) G0419(PLK) G0330(PLK) G0703(PLK) G0816(PLK) Kirila Kitija 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 Gedzurs Aleksejs 321. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2029 Log Building Production Bb Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK Balodis Juris 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||||
16.30-17.15 |
MatZ3009 Production of Sawn Timber Bp Practical works 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Kursa darbs/projekts Ābele Andis 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Gedzurs Aleksejs 321. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2029 Log Building Production Bb Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK Balodis Juris 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||||
17.30-18.15 |
MatZ3009 Production of Sawn Timber Bp Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Kursa darbs/projekts Ābele Andis 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||||||
18.30-19.15 |
MatZ3009 Production of Sawn Timber Bp Practical works 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Kursa darbs/projekts Ābele Andis 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |