Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MākZ3019 Major Drawing III Bp Lecture 2nd week-06.09.2021-24.10.2021 Paulsone Inta 431. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT2044 IT in Design II Bp Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Vronska Nataļja 336. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon3124 Accounting and Finance Bt Lecture 06.09.2021-26.12.2021 lekc/pr.d. Kreicberga Anita 106. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Lecture Tekstils s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 lekc./pr.d. Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon3131 Digital Marketing Bb Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0412(PLK) G0105(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) G0215(PLK) Tihankova Tatjana 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 ValoP206 German for Beginners Bb Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Kontaktnodarbība BISK G0413(PLK) G0614(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Mališeva Oksana 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
09.30-10.15 |
MatZ1006 Material Science (Textile) Bt Lecture Tekstils s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Reihmane Silvija 433. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ4012 Material Science (Construction Materials) Bt Lecture KokMet s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Lāceklis-Bertmanis Jānis 202. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ1006 Material Science (Textile) Bt Lecture Tekstils s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 lekc./lab.d. Reihmane Silvija 433. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ2015 Product Design AutoCAD I Bp Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 KokMet Vronskis Olafs 407. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon3124 Accounting and Finance Bt Lecture 06.09.2021-26.12.2021 lekc/pr.d. Mistre Baiba 106. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Lecture Tekstils s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 lekc./pr.d. Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon3131 Digital Marketing Bb Practical works 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0112(PLK) Tihankova Tatjana 210. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 ValoP206 German for Beginners Bb Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Kontaktnodarbība BISK G0413(PLK) G0614(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Mališeva Oksana 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3052 Basic of Design in Woodprocessing Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0508(PLK) Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
10.30-11.15 |
MatZ1006 Material Science (Textile) Bt Lecture Tekstils s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Reihmane Silvija 433. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ4012 Material Science (Construction Materials) Bt Lecture KokMet s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Lāceklis-Bertmanis Jānis 202. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ1006 Material Science (Textile) Bt Lecture Tekstils s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 lekc./lab.d. Reihmane Silvija 433. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ2015 Product Design AutoCAD I Bp Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 KokMet Vronskis Olafs 407. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon3124 Accounting and Finance Bt Lecture 06.09.2021-26.12.2021 lekc/pr.d. Mistre Baiba 106. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Lecture Tekstils s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 lekc./pr.d. Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3052 Basic of Design in Woodprocessing Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0508(PLK) Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
11.30-12.15 |
MākZ3019 Major Drawing III Bp Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 Tekstils Paulsone Inta 525. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ4012 Material Science (Construction Materials) Bt Lecture KokMet s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Lāceklis-Bertmanis Jānis 202. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT2044 IT in Design II Bp Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 KokMet Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ2015 Product Design AutoCAD I Bp Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 tekstils Vronskis Olafs 407. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MākZ3019 Major Drawing III Bp Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 KokMet Paulsone Inta 525. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT2044 IT in Design II Bp Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 Tekstils Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Practical works KokMet s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Lecture Tekstils s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 lekc./pr.d. Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
12.30-13.15 |
MākZ3019 Major Drawing III Bp Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 Tekstils Paulsone Inta 525. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ4012 Material Science (Construction Materials) Bt Laboratory works KokMet s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Lāceklis-Bertmanis Jānis 202. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT2044 IT in Design II Bp Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 KokMet Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ2015 Product Design AutoCAD I Bp Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 tekstils Vronskis Olafs 407. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MākZ3019 Major Drawing III Bp Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 KokMet Paulsone Inta 525. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT2044 IT in Design II Bp Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 Tekstils Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Practical works KokMet s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Lecture Tekstils s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 lekc./pr.d. Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
14.30-15.15 |
VadZ3003 Personnel Management Bb Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK Kontaktnodarbība G0604(PLK) G0402(PLK) G0413(PLK) G0327(PLK) G0614(PLK) G0330(PLK) G0703(PLK) G0508(PLK) G0816(PLK) Kirila Kitija 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MākZ2016 Composition and Colour Studies II Bt Lecture 1st week-06.09.2021-26.12.2021 lekc./pr.d. Spulle-Meiere Ivanda 431. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
15.30-16.15 |
VadZ3003 Personnel Management Bb Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK Kontaktnodarbība G0604(PLK) G0402(PLK) G0413(PLK) G0327(PLK) G0614(PLK) G0330(PLK) G0703(PLK) G0508(PLK) G0816(PLK) Kirila Kitija 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MākZ2001 Visual Advertisement Bb Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK lekc./pr.d. Paulsone Inta 431. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MākZ2016 Composition and Colour Studies II Bt Lecture 1st week-06.09.2021-26.12.2021 lekc./pr.d. Spulle-Meiere Ivanda 431. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
16.30-17.15 |
ValoP226 Spanish I Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Nodarbības 1.grupai no 14.30. līdz 16.15. ; 2.grupai no 16.30.līdz 18.15. G0413(PLK) G0604(PLK) G0614(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Perez Alvarez Sergio 336. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MākZ2001 Visual Advertisement Bb Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK lekc./pr.d. Paulsone Inta 431. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
17.30-18.15 |
ValoP226 Spanish I Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Nodarbības 1.grupai no 14.30. līdz 16.15. ; 2.grupai no 16.30.līdz 18.15. G0413(PLK) G0604(PLK) G0614(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Perez Alvarez Sergio 336. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
KomZ3002 Communication Theories Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Kontaktnodarbība BISK G0614(PLK) G0105(PLK) G0506(PLK) G0112(PLK) G0703(PLK) G0507(PLK) Vuguls Juris 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
18.30-19.15 |
KomZ3002 Communication Theories Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Kontaktnodarbība BISK G0614(PLK) G0105(PLK) G0506(PLK) G0112(PLK) G0703(PLK) G0507(PLK) Vuguls Juris 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |