Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
ETeh2015 Electrical Engineering and Electronics A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 G0413(PLK) Kanceviča Liene 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Meha4008 Theoretical Mechanics I A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 G0413(PLK) Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh2015 Electrical Engineering and Electronics A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 G0413(PLK) Kanceviča Liene 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Mathematics III A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 G0412(PLK) G0413(PLK) Sergejeva Natālija 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
ETeh2015 Electrical Engineering and Electronics A Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 1.2. Kanceviča Liene 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Practice in Metal Processing II A Practical works 06.09.2021-26.12.2021 1.1. Ziemelis Mārtiņš 103. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Meha4008 Theoretical Mechanics I A Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2022 Physics II A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2034 Mathematics III A Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Alksnis Reinis 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
ETeh2015 Electrical Engineering and Electronics A Laboratory works 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 1.2. Kanceviča Liene 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Practice in Metal Processing II A Practical works 06.09.2021-26.12.2021 1.1. Ziemelis Mārtiņš 103. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4051 Metal Processing II A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Lāceklis-Bertmanis Jānis 238. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2022 Physics II A Lecture 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2034 Mathematics III A Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Alksnis Reinis 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
ETeh2015 Electrical Engineering and Electronics A Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 1.1. Kanceviča Liene 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Practice in Metal Processing II A Practical works 06.09.2021-26.12.2021 1.2. Ziemelis Mārtiņš 103. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4051 Metal Processing II A Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Ziemelis Mārtiņš 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2022 Physics II A Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4050 Metrology and Tolerances A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
12.30-13.15 |
ETeh2015 Electrical Engineering and Electronics A Laboratory works 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 1.1. Kanceviča Liene 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Practice in Metal Processing II A Practical works 06.09.2021-26.12.2021 1.2. Ziemelis Mārtiņš 103. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4050 Metrology and Tolerances A Lecture 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Practical works 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
13.30-14.15 |
VadZ2005 Basics of Management A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 G0412(PLK) Groma Linda 238. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Meha4008 Theoretical Mechanics I A Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4050 Metrology and Tolerances A Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 1.2. Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
14.30-15.15 |
Ener3025 Bioenergetics C Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0412(PLK) G0506(PLK) G0215(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ2005 Basics of Management A Practical works 06.09.2021-26.12.2021 G0412(PLK) Groma Linda 238. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2022 Physics II A Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 Gajevskis Antons, Rumba Janīna 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2, 308. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4050 Metrology and Tolerances A Laboratory works 06.09.2021-26.12.2021 1.1. Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
15.30-16.15 |
Ener3025 Bioenergetics C Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0412(PLK) G0506(PLK) G0215(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Mathematics III A Laboratory works 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 1.2. Alksnis Reinis 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate2034 Mathematics III A Laboratory works 1st week-06.09.2021-26.12.2021 1.1. Alksnis Reinis 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
MašZ4043 Computer Aided Design C Practical works 06.09.2021-26.12.2021 BISK,kontaktnodarbība G0412(PLK) G0413(PLK) Banis Kārlis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
17.30-18.15 |
MašZ4043 Computer Aided Design C Practical works 06.09.2021-26.12.2021 BISK,kontaktnodarbība G0412(PLK) G0413(PLK) Banis Kārlis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |