Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
09.30-10.15 |
DatZ3019 Algorithms and Structures A Laboratory works 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Drelinga Elise 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ETeh3001 Electrical Engineering and Electronics A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Kanceviča Liene 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2033 Mathematical Statistics A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Rudusa Ilva 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
10.30-11.15 |
DatZ3019 Algorithms and Structures A Laboratory works 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Drelinga Elise 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT2036 CISCO Networking Academy I B Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3019 Algorithms and Structures A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 G0907(PLK) Šmits Ingus 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3019 Algorithms and Structures A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 G0907(PLK) Šmits Ingus 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2033 Mathematical Statistics A Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Rudusa Ilva 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate4005 Numerical Methods A Laboratory works 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Sergejeva Natālija 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
DatZ3019 Algorithms and Structures A Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Drelinga Elise 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT2036 CISCO Networking Academy I B Laboratory works 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3031 Development Platforms for Smart Systems A Lecture 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Zacepins Aleksejs 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT3031 Development Platforms for Smart Systems A Laboratory works 2 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Kviesis Armands 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 ETeh3001 Electrical Engineering and Electronics A Laboratory works 1 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Kanceviča Liene 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
DatZ4005 Administration of Computer Networks I A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 G0907(PLK) Paura Andrejs 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2033 Mathematical Statistics A Practical works 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Rudusa Ilva 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
DatZ3019 Algorithms and Structures A Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Drelinga Elise 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3031 Development Platforms for Smart Systems A Laboratory works 1 gr. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Kviesis Armands 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT3031 Development Platforms for Smart Systems A Laboratory works 2 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Kviesis Armands 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 ETeh3001 Electrical Engineering and Electronics A Laboratory works 1 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Kanceviča Liene 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3001 Electrical Engineering and Electronics A Laboratory works 2 gr. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Kanceviča Liene 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi3002 Optics and magnetism A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 G0907(PLK) Gross Uldis 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4005 Numerical Methods A Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Sergejeva Natālija 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 DatZ4005 Administration of Computer Networks I A Laboratory works 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Paura Andrejs 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
InfT2036 CISCO Networking Academy I B Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Mozga Ivars 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3031 Development Platforms for Smart Systems A Laboratory works 1 gr. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Kviesis Armands 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT3031 Development Platforms for Smart Systems A Laboratory works 2 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Kviesis Armands 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 ETeh3001 Electrical Engineering and Electronics A Laboratory works 2 gr. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Kanceviča Liene 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi3002 Optics and magnetism A Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Gross Uldis 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4005 Administration of Computer Networks I A Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Paura Andrejs 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi3002 Optics and magnetism A Laboratory works 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Gajevskis Antons, Gavare Zanda 308. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2, 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
ETeh3001 Electrical Engineering and Electronics A Laboratory works 3 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Kanceviča Liene 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT3031 Development Platforms for Smart Systems A Laboratory works 1 gr. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Kviesis Armands 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4005 Numerical Methods A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 G0907(PLK) Sergejeva Natālija 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi3002 Optics and magnetism A Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Gavare Zanda 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2, 308. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
ETeh3001 Electrical Engineering and Electronics A Laboratory works 3 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Kanceviča Liene 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |