Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
09.30-10.15 |
InfT1035 Control of Biosystems A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Mozga Ivars 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1009 Introduction to Programming I A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 G0907(PLK) Šmits Ingus 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1033 Application Software A Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Tabunova Tatjana 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1009 Introduction to Programming I A Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Drelinga Elise 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
DatZ2016 Operating Systems I A Lecture 1st week-06.09.2021-26.12.2021 G0907(PLK) Mozga Ivars 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT1033 Application Software A Lecture 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” G0907(PLK) Tabunova Tatjana 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1004 Introduction in Computer Studies A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Gailums Aleksandrs 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2016 Operating Systems I A Practical works 2 gr. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Žvagiņš Edijs 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT1033 Application Software A Practical works 2 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Tabunova Tatjana 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1004 Introduction in Computer Studies A Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Drelinga Elise 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
DatZ2004 Database Technologies I A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 G0907(PLK) Vītols Gatis 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP254 Professional English A Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Šinkus Tatjana 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
DatZ2016 Operating Systems I A Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Žvagiņš Edijs 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3024 Computer Graphics A Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Viļumsone Inga 25. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
DatZ2004 Database Technologies I A Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Osadčuka Sandra 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP254 Professional English A Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Šinkus Tatjana 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT3024 Computer Graphics A Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Viļumsone Inga 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3024 Computer Graphics A Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Viļumsone Inga 25. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
ValoP254 Professional English A Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pušinska Baiba 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP254 Professional English A Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Laurinaite Ilze 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
15.30-16.15 |
InfT1035 Control of Biosystems A Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Mozga Ivars 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |