Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ener3025 Bioenergetics Lecture 01.11.2021 Zihmane-Rītiņa Kristīne 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener3025 Bioenergetics Lecture 08.11.2021 Zihmane-Rītiņa Kristīne 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener3025 Bioenergetics Lecture 15.11.2021 Zihmane-Rītiņa Kristīne 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Examination 16.11.2021 Jansone Baiba 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ekon3040 Finances and Credit Bt Lecture 26.10.2021 Kreicberga Anita 310. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3040 Finances and Credit Bt Practical works 02.11.2021 Kreicberga Anita 301. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Lecture 10.11.2021 Jansone Baiba 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 InfT3030 Methods of Operations Research Bt Laboratory works 27.10.2021 17.11.2021 1. grupa Koroļova Jeļena 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT3030 Methods of Operations Research Bt Laboratory works 03.11.2021 2. grupa Koroļova Jeļena 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Practical works 11.11.2021 Millers Mareks 44. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws Bv Lecture 28.10.2021 Pūce Alla 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws Bv Practical works 04.11.2021 Pūce Alla 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Bb Practical works 05.11.2021 12.11.2021 Mežā Dubrovskis Edgars, Zaļkalns Oskars MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Lecture 29.10.2021 Millers Mareks 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Practical works 13.11.2021 Mežā Jansone Baiba |
|
09.30-10.15 |
Ener3025 Bioenergetics Lecture 01.11.2021 Zihmane-Rītiņa Kristīne 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener3025 Bioenergetics Lecture 08.11.2021 Zihmane-Rītiņa Kristīne 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener3025 Bioenergetics Lecture 15.11.2021 Zihmane-Rītiņa Kristīne 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bt Lecture 25.10.2021 Dambeniece-Migliniece Linda 302. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ekon3040 Finances and Credit Bt Lecture 26.10.2021 Kreicberga Anita 310. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3040 Finances and Credit Bt Practical works 02.11.2021 Kreicberga Anita 301. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Lecture 10.11.2021 Jansone Baiba 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 InfT3030 Methods of Operations Research Bt Laboratory works 27.10.2021 17.11.2021 1. grupa Koroļova Jeļena 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT3030 Methods of Operations Research Bt Laboratory works 03.11.2021 2. grupa Koroļova Jeļena 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Practical works 11.11.2021 Millers Mareks 44. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws Bv Lecture 28.10.2021 Pūce Alla 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws Bv Practical works 04.11.2021 Pūce Alla 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Bb Practical works 05.11.2021 12.11.2021 Mežā Dubrovskis Edgars, Zaļkalns Oskars MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Lecture 29.10.2021 Millers Mareks 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Practical works 13.11.2021 Mežā Jansone Baiba |
|
10.30-11.15 |
Ener3025 Bioenergetics Lecture 01.11.2021 Zihmane-Rītiņa Kristīne 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener3025 Bioenergetics Lecture 08.11.2021 Zihmane-Rītiņa Kristīne 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener3025 Bioenergetics Lecture 15.11.2021 Zihmane-Rītiņa Kristīne 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bt Lecture 25.10.2021 Dambeniece-Migliniece Linda 302. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ekon3040 Finances and Credit Bt Lecture 26.10.2021 Kreicberga Anita 210. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3040 Finances and Credit Bt Practical works 02.11.2021 Kreicberga Anita 210. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3040 Finances and Credit Bt Practical works 09.11.2021 Kreicberga Anita 210. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bt Lecture 16.11.2021 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Lecture 10.11.2021 Jansone Baiba 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 InfT3030 Methods of Operations Research Bt Laboratory works 27.10.2021 1. grupa Koroļova Jeļena 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT3030 Methods of Operations Research Bt Test 17.11.2021 1. grupa Koroļova Jeļena 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT3030 Methods of Operations Research Bt Laboratory works 03.11.2021 2. grupa Koroļova Jeļena 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Practical works 11.11.2021 Millers Mareks 44. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws Bv Practical works 28.10.2021 Pūce Alla 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws Bv Practical works 04.11.2021 Pūce Alla 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Bb Practical works 05.11.2021 12.11.2021 Mežā Dubrovskis Edgars, Zaļkalns Oskars MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Lecture 29.10.2021 Millers Mareks 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Practical works 13.11.2021 Mežā Jansone Baiba |
|
11.30-12.15 |
Ener3025 Bioenergetics Lecture 01.11.2021 Zihmane-Rītiņa Kristīne 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener3025 Bioenergetics Lecture 08.11.2021 Zihmane-Rītiņa Kristīne 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener3025 Bioenergetics Lecture 15.11.2021 Zihmane-Rītiņa Kristīne 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bt Lecture 25.10.2021 Dambeniece-Migliniece Linda 302. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ekon3040 Finances and Credit Bt Lecture 26.10.2021 Kreicberga Anita 210. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3040 Finances and Credit Bt Practical works 02.11.2021 Kreicberga Anita 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3040 Finances and Credit Bt Practical works 09.11.2021 Kreicberga Anita 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bt Lecture 16.11.2021 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Lecture 10.11.2021 Jansone Baiba 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Practical works 11.11.2021 Millers Mareks 44. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws Bv Practical works 28.10.2021 Pūce Alla 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws Bv Practical works 04.11.2021 Pūce Alla 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Bb Practical works 05.11.2021 12.11.2021 Mežā Dubrovskis Edgars, Zaļkalns Oskars MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Lecture 29.10.2021 Millers Mareks 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Practical works 13.11.2021 Mežā Jansone Baiba |
|
12.30-13.15 |
Ener3025 Bioenergetics Lecture 01.11.2021 Zihmane-Rītiņa Kristīne 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener3025 Bioenergetics Lecture 08.11.2021 Zihmane-Rītiņa Kristīne 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener3025 Bioenergetics Lecture 15.11.2021 Zihmane-Rītiņa Kristīne 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bt Lecture 25.10.2021 Dambeniece-Migliniece Linda 302. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ekon3040 Finances and Credit Bt Practical works 09.11.2021 Kreicberga Anita 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bt Lecture 16.11.2021 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Lecture 28.10.2021 04.11.2021 11.11.2021 Jansone Baiba 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Bb Practical works 05.11.2021 12.11.2021 Mežā Dubrovskis Edgars, Zaļkalns Oskars |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Practical works 13.11.2021 Mežā Jansone Baiba |
||
13.30-14.15 |
Ener3025 Bioenergetics Lecture 15.11.2021 Zihmane-Rītiņa Kristīne 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bt Practical works 25.10.2021 Dambeniece-Migliniece Linda 302. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ekon3040 Finances and Credit Bt Lecture 26.10.2021 Kreicberga Anita 306. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3040 Finances and Credit Bt Practical works 09.11.2021 Kreicberga Anita 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws Bv Lecture 02.11.2021 Pūce Alla 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
InfT3030 Methods of Operations Research Bt Laboratory works 03.11.2021 10.11.2021 1. grupa Koroļova Jeļena 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT3030 Methods of Operations Research Bt Laboratory works 27.10.2021 17.11.2021 2. grupa Koroļova Jeļena 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Lecture 28.10.2021 Jansone Baiba 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Lecture 04.11.2021 11.11.2021 Jansone Baiba 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Bb Practical works 05.11.2021 12.11.2021 Mežā Dubrovskis Edgars, Zaļkalns Oskars MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Lecture 29.10.2021 Millers Mareks 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Practical works 13.11.2021 Mežā Jansone Baiba |
|
14.30-15.15 |
InfT3030 Methods of Operations Research Bt Lecture 25.10.2021 Koroļova Jeļena 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Lecture 08.11.2021 Millers Mareks 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws Bv Lecture 01.11.2021 Pūce Alla 15. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Ekon3040 Finances and Credit Bt Lecture 26.10.2021 Kreicberga Anita 306. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws Bv Lecture 02.11.2021 Pūce Alla 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bt Lecture 16.11.2021 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bt Practical works 09.11.2021 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
InfT3030 Methods of Operations Research Bt Laboratory works 03.11.2021 10.11.2021 1. grupa Koroļova Jeļena 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT3030 Methods of Operations Research Bt Laboratory works 27.10.2021 17.11.2021 2. grupa Koroļova Jeļena 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Lecture 28.10.2021 04.11.2021 11.11.2021 Jansone Baiba 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Bb Practical works 05.11.2021 12.11.2021 Mežā Dubrovskis Edgars, Zaļkalns Oskars MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Lecture 29.10.2021 Millers Mareks 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Practical works 13.11.2021 Mežā Jansone Baiba |
|
15.30-16.15 |
InfT3030 Methods of Operations Research Bt Lecture 25.10.2021 Koroļova Jeļena 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Lecture 08.11.2021 Millers Mareks 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws Bv Lecture 01.11.2021 Pūce Alla 15. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Test 15.11.2021 Millers Mareks 44. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Ekon3040 Finances and Credit Bt Lecture 26.10.2021 Kreicberga Anita 306. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws Bv Practical works 02.11.2021 Pūce Alla 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bt Lecture 09.11.2021 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bt Lecture 16.11.2021 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
InfT3030 Methods of Operations Research Bt Laboratory works 03.11.2021 1. grupa Koroļova Jeļena 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT3030 Methods of Operations Research Bt Test 17.11.2021 2. grupa Koroļova Jeļena 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT3030 Methods of Operations Research Bt Laboratory works 27.10.2021 10.11.2021 2. grupa Koroļova Jeļena 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Lecture 28.10.2021 04.11.2021 11.11.2021 Jansone Baiba 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Bb Practical works 05.11.2021 12.11.2021 Mežā Dubrovskis Edgars, Zaļkalns Oskars MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Lecture 29.10.2021 Millers Mareks 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Practical works 13.11.2021 Mežā Jansone Baiba |
|
16.30-17.15 |
InfT3030 Methods of Operations Research Bt Lecture 25.10.2021 Koroļova Jeļena 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Lecture 08.11.2021 Millers Mareks 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws Bv Lecture 01.11.2021 Pūce Alla 15. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Test 15.11.2021 Millers Mareks 44. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Ekon3040 Finances and Credit Bt Lecture 26.10.2021 Kreicberga Anita 306. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws Bv Practical works 02.11.2021 Pūce Alla 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bt Lecture 09.11.2021 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bt Examination 16.11.2021 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
InfT3030 Methods of Operations Research Bt Laboratory works 03.11.2021 1. grupa Koroļova Jeļena 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT3030 Methods of Operations Research Bt Laboratory works 27.10.2021 10.11.2021 2. grupa Koroļova Jeļena 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws Bv Test 04.11.2021 Pūce Alla 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bt Practical works 28.10.2021 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Lecture 29.10.2021 Millers Mareks 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
17.30-18.15 |
InfT3030 Methods of Operations Research Bt Lecture 25.10.2021 Koroļova Jeļena 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 MežZ3074 Forest Infrastructure I Bp Lecture 08.11.2021 Millers Mareks 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws Bv Lecture 01.11.2021 Pūce Alla 15. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bt Lecture 09.11.2021 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bt Practical works 28.10.2021 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Course | Lecturer | Room |
JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws
[Latviešu]
Bv
Practical works
06/09/2021-26/12/2021 25.10.-19.11.2021. (4 nedēļas) |
Pūce Alla | |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection
[Latviešu]
Bt
Lecture
06/09/2021-26/12/2021 |
Dambeniece-Migliniece Linda | |
InfT3030 Methods of Operations Research
[Latviešu]
Bt
Lecture
25/10/2021-19/11/2021 |
Koroļova Jeļena | |
InfT3030 Methods of Operations Research
[Latviešu]
Bt
Test
25/10/2021-19/11/2021 |
Koroļova Jeļena | |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture
[Latviešu]
Bb
Practical works
06/09/2021-26/12/2021 2 gr. |
Dubrovskis Edgars | |
InfT3030 Methods of Operations Research
[Latviešu]
Bt
Test
25/10/2021-19/11/2021 |
Koroļova Jeļena | |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture
[Latviešu]
Bb
Practical works
06/09/2021-26/12/2021 2 gr. mežā |
Zaļkalns Oskars | |
JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws
[Latviešu]
Bv
Practical works
06/09/2021-26/12/2021 25.10.-19.11.2021. (4 nedēļas) |
Pūce Alla | |
InfT3030 Methods of Operations Research
[Latviešu]
Bt
Practical works
25/10/2021-19/11/2021 2 grupas, 221.vai 220.auditorija |
Koroļova Jeļena | |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture
[Latviešu]
Bb
Test
06/09/2021-26/12/2021 |
Dubrovskis Edgars | |
JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws
[Latviešu]
Bv
Lecture
06/09/2021-26/12/2021 25.10.-19.11.2021. (4 nedēļas) |
Pūce Alla | |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection
[Latviešu]
Bt
Practical works
06/09/2021-26/12/2021 |
Dambeniece-Migliniece Linda | |
Ekon3040 Finances and Credit
[Latviešu]
Bt
Practical works
25/10/2021-19/11/2021 Mežinž. NL 5.sem. |
Kreicberga Anita | |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding
[Latviešu]
Bt
Examination
06/09/2021-26/12/2021 |
Jansone Baiba | |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection
[Latviešu]
Bt
Lecture
06/09/2021-26/12/2021 |
Dambeniece-Migliniece Linda | |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture
[Latviešu]
Bb
Test
06/09/2021-26/12/2021 |
Zaļkalns Oskars | |
JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws
[Latviešu]
Bv
Practical works
06/09/2021-26/12/2021 25.10.-19.11.2021. (4 nedēļas) |
Pūce Alla | |
MežZ3074 Forest Infrastructure I
[Latviešu]
Bp
Practical works
06/09/2021-26/12/2021 |
Millers Mareks | |
Ekon3040 Finances and Credit
[Latviešu]
Bt
Practical works
25/10/2021-19/11/2021 Mežinž. NL 5.sem. |
Kreicberga Anita | |
Ener3025 Bioenergetics
[Latviešu]
Test
06/09/2021-26/12/2021 |
Zihmane-Rītiņa Kristīne | |
JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws
[Latviešu]
Bv
Test
06/09/2021-26/12/2021 |
Pūce Alla | |
InfT3030 Methods of Operations Research
[Latviešu]
Bt
Practical works
25/10/2021-19/11/2021 2 grupas, 221.vai 220.auditorija |
Koroļova Jeļena | |
Ener3025 Bioenergetics
[Latviešu]
Lecture
06/09/2021-26/12/2021 |
Zihmane-Rītiņa Kristīne | |
JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws
[Latviešu]
Bv
Test
06/09/2021-26/12/2021 |
Pūce Alla | |
Ekon3040 Finances and Credit
[Latviešu]
Bt
Lecture
25/10/2021-19/11/2021 Mežinž. NL 5.sem. |
Kreicberga Anita | |
Ener3025 Bioenergetics
[Latviešu]
Test
06/09/2021-26/12/2021 |
Zihmane-Rītiņa Kristīne | |
Ekon3040 Finances and Credit
[Latviešu]
Bt
Examination
25/10/2021-19/11/2021 Mežinž. NL 5.sem. |
Kreicberga Anita | |
MežZ3074 Forest Infrastructure I
[Latviešu]
Bp
Test
06/09/2021-26/12/2021 |
Millers Mareks | |
MežZ3074 Forest Infrastructure I
[Latviešu]
Bp
Test
06/09/2021-26/12/2021 |
Millers Mareks | |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection
[Latviešu]
Bt
Examination
06/09/2021-26/12/2021 |
Dambeniece-Migliniece Linda | |
InfT3030 Methods of Operations Research
[Latviešu]
Bt
Lecture
25/10/2021-19/11/2021 |
Koroļova Jeļena | |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture
[Latviešu]
Bb
Practical works
06/09/2021-26/12/2021 2 gr. |
Dubrovskis Edgars | |
Ekon3040 Finances and Credit
[Latviešu]
Bt
Examination
25/10/2021-19/11/2021 Mežinž. NL 5.sem. |
Kreicberga Anita | |
MežZ3074 Forest Infrastructure I
[Latviešu]
Bp
Practical works
06/09/2021-26/12/2021 |
Millers Mareks | |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding
[Latviešu]
Bt
Practical works
06/09/2021-26/12/2021 |
Jansone Baiba | |
JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws
[Latviešu]
Bv
Lecture
06/09/2021-26/12/2021 25.10.-19.11.2021. (4 nedēļas) |
Pūce Alla | |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection
[Latviešu]
Bt
Lecture
06/09/2021-26/12/2021 |
Dambeniece-Migliniece Linda | |
Ener3025 Bioenergetics
[Latviešu]
Lecture
06/09/2021-26/12/2021 |
Zihmane-Rītiņa Kristīne | |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection
[Latviešu]
Bt
Examination
06/09/2021-26/12/2021 |
Dambeniece-Migliniece Linda | |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding
[Latviešu]
Bt
Examination
06/09/2021-26/12/2021 |
Jansone Baiba | |
Ekon3040 Finances and Credit
[Latviešu]
Bt
Lecture
25/10/2021-19/11/2021 Mežinž. NL 5.sem. |
Kreicberga Anita | |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture
[Latviešu]
Bb
Test
06/09/2021-26/12/2021 |
Zaļkalns Oskars | |
JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws
[Latviešu]
Bv
Lecture
06/09/2021-26/12/2021 25.10.-19.11.2021. (4 nedēļas) |
Pūce Alla | |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding
[Latviešu]
Bt
Practical works
06/09/2021-26/12/2021 |
Jansone Baiba | |
JurZ2030 Basics of Law and Entrepreneurship Laws
[Latviešu]
Bv
Test
06/09/2021-26/12/2021 |
Pūce Alla | |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection
[Latviešu]
Bt
Practical works
06/09/2021-26/12/2021 |
Dambeniece-Migliniece Linda | |
MežZ3074 Forest Infrastructure I
[Latviešu]
Bp
Lecture
06/09/2021-26/12/2021 |
Millers Mareks | |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture
[Latviešu]
Bb
Test
06/09/2021-26/12/2021 |
Dubrovskis Edgars | |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection
[Latviešu]
Bt
Practical works
06/09/2021-26/12/2021 |
Dambeniece-Migliniece Linda | |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection
[Latviešu]
Bt
Examination
06/09/2021-26/12/2021 |
Dambeniece-Migliniece Linda | |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding
[Latviešu]
Bt
Lecture
06/09/2021-26/12/2021 |
Jansone Baiba | |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture
[Latviešu]
Bb
Practical works
06/09/2021-26/12/2021 2 gr. mežā |
Zaļkalns Oskars | |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding
[Latviešu]
Bt
Lecture
06/09/2021-26/12/2021 |
Jansone Baiba | |
MežZ3074 Forest Infrastructure I
[Latviešu]
Bp
Lecture
06/09/2021-26/12/2021 |
Millers Mareks |