Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MežZ1014 Game Manegement Bt Lecture 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Sisenis Linards 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Filz1026 Philosophy, Ethics, Aesthetics Bv Lecture 06.09.2021-26.12.2021 G0506(PLK) G0508(PLK) Leikums Leonards 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1026 Information Technology Bv Lecture 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 G0506(PLK) G0508(PLK) Odziņa Ilona 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol1022 Dendrology Bt Lecture 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Luguza Solveiga 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
09.30-10.15 |
MežZ1014 Game Manegement Bt Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Sisenis Linards 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Filz1026 Philosophy, Ethics, Aesthetics Bv Seminar 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Leikums Leonards 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1022 Dendrology Bt Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.1. Luguza Solveiga 59. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol3016 Forest Botany and Phytocenology Bt Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.2. Freimane Lāsma 57. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
10.30-11.15 |
Psih1011 Organizational Psychology and Management Bv Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Briede Baiba 336. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate4016 Mathematics I Bv Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Vintere Anna 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1022 Dendrology Bt Laboratory works 2 gr. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 2.1. Luguza Solveiga 59. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol3016 Forest Botany and Phytocenology Bt Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.2. Freimane Lāsma 57. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
11.30-12.15 |
Psih1011 Organizational Psychology and Management Bv Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Kirila Kitija 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2008 Wood Science Bt Lecture 06.09.2021-26.12.2021 G0506(PLK) Magaznieks Jānis 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ2008 Wood Science Bt Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.1. Sarmulis Ziedonis 44. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1014 Game Manegement Bt Laboratory works 2 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 2.2. Līdums Mārtiņš 45. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol3016 Forest Botany and Phytocenology Bt Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Freimane Lāsma 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
12.30-13.15 |
Psih1011 Organizational Psychology and Management Bv Practical works 2 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Briede Baiba 338. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih1011 Organizational Psychology and Management Bv Practical works 2 gr. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Kirila Kitija 338. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate4016 Mathematics I Bv Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Vintere Anna 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ2008 Wood Science Bt Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.2. Sarmulis Ziedonis 44. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1014 Game Manegement Bt Laboratory works 2 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 2.1. Līdums Mārtiņš 45. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1022 Dendrology Bt Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.2. Luguza Solveiga 59. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol3016 Forest Botany and Phytocenology Bt Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.1. Freimane Lāsma 57. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
13.30-14.15 |
InfT1026 Information Technology Bv Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Odziņa Ilona 28. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4016 Mathematics I Bv Laboratory works 2 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 2.1. Vintere Anna 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate4016 Mathematics I Bv Laboratory works 2 gr. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 2.2. Vintere Anna 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1022 Dendrology Bt Laboratory works 2 gr. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 2.2. Luguza Solveiga 59. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol3016 Forest Botany and Phytocenology Bt Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.1. Freimane Lāsma 57. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
14.30-15.15 |
ValoP299 Professional English I Bv Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Ozola Inese 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT1026 Information Technology Bv Laboratory works 2 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Odziņa Ilona 28. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
15.30-16.15 |
ValoP299 Professional English I Bv Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Ozola Inese 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |