Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ķīmi1020 Chemistry Bt Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Dimiņš Fredijs 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Arhi1020 Construction Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.2. Brencis Raitis 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2061 Building Materials Bp Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.2. Preikšs Ilmārs 125. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 MašZ2010 Descriptive Geometry, Technical Drawing Bt Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.1. Vronskis Olafs 407. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
09.30-10.15 |
Arhi1020 Construction Graphics Bt Lecture 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Brencis Raitis 802. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ķīmi1020 Chemistry Bt Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Dimiņš Fredijs, Miķelsone Velga 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Arhi1020 Construction Graphics Bt Practical works 2 gr. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Brencis Raitis 802. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi1020 Construction Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 2.2. Brencis Raitis 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2061 Building Materials Bp Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.2. Preikšs Ilmārs 125. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 MašZ2010 Descriptive Geometry, Technical Drawing Bt Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.1. Vronskis Olafs 407. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
10.30-11.15 |
BūvZ2061 Building Materials Bp Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Preikšs Ilmārs 802. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ķīmi1020 Chemistry Bt Laboratory works 2 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Dimiņš Fredijs, Miķelsone Velga 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1021 Mathematics I Bt Lecture 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Alksnis Reinis 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ2060 Introduction to the Speciality Bv Practical works 2 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Bokta Mareks 302. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Citi4016 Labour and Civil Protection Bv Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Lasmanis Vairis 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
11.30-12.15 |
BūvZ2061 Building Materials Bp Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Preikšs Ilmārs 802. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2060 Introduction to the Speciality Bv Lecture 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Bokta Mareks 302. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
12.30-13.15 |
BūvZ2061 Building Materials Bp Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.1. Preikšs Ilmārs 125. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1021 Mathematics I Bt Lecture 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Alksnis Reinis 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Valo2060 Professional English for Civil Engineering Bv Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Orlova Irina 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Citi4016 Labour and Civil Protection Bv Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Lasmanis Vairis 15. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
13.30-14.15 |
BūvZ2061 Building Materials Bp Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.1. Preikšs Ilmārs 125. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi1020 Construction Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 2.2. Gaurilka Arturs 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1021 Mathematics I Bt Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Alksnis Reinis 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Valo2060 Professional English for Civil Engineering Bv Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Orlova Irina 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ2010 Descriptive Geometry, Technical Drawing Bt Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.2. Vronskis Olafs 407. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Arhi1020 Construction Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.1. Brencis Raitis 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
14.30-15.15 |
Arhi1020 Construction Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 2.1. Gaurilka Arturs 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2061 Building Materials Bp Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Preikšs Ilmārs 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1021 Mathematics I Bt Practical works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Alksnis Reinis 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ2010 Descriptive Geometry, Technical Drawing Bt Laboratory works 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 2.2. Vronskis Olafs 407. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Arhi1020 Construction Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 2.1. Brencis Raitis 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
15.30-16.15 |
Mate1021 Mathematics I Bt Laboratory works 2 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 2.1. Alksnis Reinis 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1021 Mathematics I Bt Laboratory works 2 gr. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 2.2. Alksnis Reinis 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |