Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 06.09.2021-17.10.2021 Mangalis Māris 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 18.10.2021-26.12.2021 Palabinskis Jānis 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon2126 Accounting and Investments Bt Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Leibus Inguna 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Pētersone Aija 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Orlova Irina 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Uzne s.prg. 06.09.2021-10.10.2021 Mangalis Māris 326. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Uzne s.prg. 11.10.2021-26.12.2021 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon3131 Digital Marketing Lecture Darz, Uzne, Lopk s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0412(PLK) G0105(PLK) G0112(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Tihankova Tatjana 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4206 Drying and Storage of Grains Bb Lecture Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4206 Drying and Storage of Grains Bb Practical works Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture Uzne s.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture Uzne s.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
09.30-10.15 |
LauZ4150 Biological Crop Production and Horticulture Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Lecture Uzne s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Dorbe Adrija 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Pētersone Aija 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Orlova Irina 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Uzne s.prg. 06.09.2021-10.10.2021 Mangalis Māris 326. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Uzne s.prg. 11.10.2021-26.12.2021 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4206 Drying and Storage of Grains Bb Laboratory works Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture Uzne s.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture Uzne s.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
10.30-11.15 |
Biol3008 Microbiology Bt Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Dubova Laila zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Lecture Uzne s.prg. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Dorbe Adrija 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Practical works Uzne s.prg. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Dorbe Adrija 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4240 Patents and Standards Bv Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Siliņa Dace 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Accounting and Investments Bt Practical works Uzne, Lopk s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Leibus Inguna 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon3131 Digital Marketing Practical works Darz, Uzne, Lopk s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0105(PLK) G0703(PLK) Tihankova Tatjana 210. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Kontaktnodarbība BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture Uzne s.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture Uzne s.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
11.30-12.15 |
Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Uzne s.prg. 01.11.2021-26.12.2021 1.2. Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Practical works Uzne s.prg. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Dorbe Adrija 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Laboratory works Uzne s.prg. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 1.1. Dorbe Adrija 135. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4240 Patents and Standards Bv Practical works 06.09.2021-26.12.2021 Siliņa Dace 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Accounting and Investments Bt Practical works Uzne, Lopk s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Leibus Inguna 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Kontaktnodarbība BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture Uzne s.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture Uzne s.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
12.30-13.15 |
Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Uzne s.prg. 01.11.2021-26.12.2021 1.2. Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Laboratory works Uzne s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 1.1. Dorbe Adrija 135. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Laboratory works Uzne s.prg. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 1.2. Dorbe Adrija 135. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Kontaktnodarbība BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture Uzne s.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture Uzne s.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
13.30-14.15 |
LauZ4150 Biological Crop Production and Horticulture Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Laboratory works Uzne s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 1.2. Dorbe Adrija 135. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture Uzne s.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture Uzne s.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
14.30-15.15 |
Ener3025 Bioenergetics Lecture Uzne, Lauk s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) G0412(PLK) G0506(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4233 Livestock Farm Modernization Lecture Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Priekulis Juris 122. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture Uzne s.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture Uzne s.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
15.30-16.15 |
Ener3025 Bioenergetics Lecture Uzne, Lauk s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK G0402(PLK) G0412(PLK) G0506(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4233 Livestock Farm Modernization Lecture Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Priekulis Juris 122. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Uzne s.prg. 01.11.2021-26.12.2021 1.1. Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture Uzne s.prg. 06.09.2021-26.09.2021 BISK, izbraukums uz mežu G0506(PLK) G0507(PLK) Zaļkalns Oskars, Miezīte Olga, Dubrovskis Edgars MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture Uzne s.prg. 01.10.2021 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Miezīte Olga, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
16.30-17.15 |
VadZ2019 Business Etiquette Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK Kontaktnodarbība G0402(PLK) G0413(PLK) G0105(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0507(PLK) Cīrule Simona 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Uzne s.prg. 01.11.2021-26.12.2021 1.1. Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4150 Biological Crop Production and Horticulture Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
17.30-18.15 |
VadZ2019 Business Etiquette Lecture 06.09.2021-26.12.2021 BISK Kontaktnodarbība G0402(PLK) G0413(PLK) G0105(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0507(PLK) Cīrule Simona 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4150 Biological Crop Production and Horticulture Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 06.09.2021-26.12.2021 BISK Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |