Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Biol1015 Biometry Bt Laboratory works 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 1.2. Paura Līga 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Agricultural Resources Bt Laboratory works 1 gr. 27.09.2021-14.11.2021 1.1. Mešķis Sandijs 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Labour and Civil Protection Bv Practical works 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Brizga Dace 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
LauZ2046 Agricultural Resources Bt Lecture 1 gr. 10.09.2021 Siliņa Dace 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
LauZ2046 Agricultural Resources Bt Lecture 20.09.2021-07.11.2021 Vircava Ilze 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Agricultural Resources Bt Lecture 08.11.2021-26.12.2021 Augšpole Ingrīda 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1015 Biometry Bt Laboratory works 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 1.2. Paura Līga 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Agricultural Resources Bt Laboratory works 1 gr. 27.09.2021-14.11.2021 1.1. Mešķis Sandijs 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Labour and Civil Protection Bv Lecture 06.09.2021-26.12.2021 G0419(PLK) G0816(PLK) Karlsons Uldis 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
LauZ2046 Agricultural Resources Bt Lecture 1 gr. 10.09.2021 Siliņa Dace 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ2046 Agricultural Resources Bt Lecture 20.09.2021-07.11.2021 Vircava Ilze 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Agricultural Resources Bt Lecture 08.11.2021-26.12.2021 Augšpole Ingrīda 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1012 Chemistry Bt Laboratory works 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Cinkmanis Ingmārs, Vucāne Sanita 269. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2130 Theory of Economics Bt Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Kreicberga Anita 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ2046 Agricultural Resources Bt Practical works 1 gr. 10.09.2021 Siliņa Dace 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
LauZ2046 Agricultural Resources Bt Practical works 1 gr. 20.09.2021-26.12.2021 Augšpole Ingrīda 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1012 Chemistry Bt Lecture 06.09.2021-31.10.2021 Vucāne Sanita 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi1012 Chemistry Bt Lecture 01.11.2021-26.12.2021 Cinkmanis Ingmārs 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1012 Chemistry Bt Laboratory works 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Cinkmanis Ingmārs, Vucāne Sanita 269. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2130 Theory of Economics Bt Practical works 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Kreicberga Anita 310. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ2046 Agricultural Resources Bt Practical works 1 gr. 10.09.2021 Siliņa Dace 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
Biol1015 Biometry Bt Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Paura Līga 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1012 Chemistry Bt Lecture 06.09.2021-31.10.2021 Vucāne Sanita 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi1012 Chemistry Bt Lecture 01.11.2021-26.12.2021 Cinkmanis Ingmārs 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Filz1018 Philosophy, Ethics, Aesthetics Bv Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Brāzma Gunārs 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2046 Agricultural Resources Bt Practical works 1 gr. 10.09.2021 Siliņa Dace 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
Biol1015 Biometry Bt Laboratory works 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 1.1. Paura Līga 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Agricultural Resources Bt Laboratory works 1 gr. 27.09.2021-14.11.2021 1.2. Mešķis Sandijs 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Filz1018 Philosophy, Ethics, Aesthetics Bv Lecture 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 Brāzma Gunārs 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2046 Agricultural Resources Bt Practical works 1 gr. 10.09.2021 Siliņa Dace 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
Biol1015 Biometry Bt Laboratory works 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 1.1. Paura Līga 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Agricultural Resources Bt Laboratory works 1 gr. 27.09.2021-14.11.2021 1.2. Mešķis Sandijs 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1010 Zoology Bt Lecture 06.09.2021-26.12.2021 Pirmos 2 mēnešus nodarbības notiks attālināti. Pētersons Gunārs A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Filz1018 Philosophy, Ethics, Aesthetics Bv Practical works 1 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 Brāzma Gunārs 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
Biol1010 Zoology Bt Laboratory works 1 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 1.1., Pirmos 2 mēnešus nodarbības notiks C106 telpā. Pētersons Gunārs, Cera Inese A202. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1010 Zoology Bt Laboratory works 1 gr. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 1.2., Pirmos 2 mēnešus nodarbības notiks C106 telpā. Cera Inese, Pētersons Gunārs A202. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Filz1018 Philosophy, Ethics, Aesthetics Bv Practical works 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Brāzma Gunārs 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
Biol1010 Zoology Bt Laboratory works 1 gr. 1st week-06.09.2021-26.12.2021 1.1., Pirmos 2 mēnešus nodarbības notiks C106 telpā. Pētersons Gunārs, Cera Inese A202. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1010 Zoology Bt Laboratory works 1 gr. 2nd week-06.09.2021-26.12.2021 1.2., Pirmos 2 mēnešus nodarbības notiks C106 telpā. Cera Inese, Pētersons Gunārs A202. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2046 Agricultural Resources Bt Lecture 09.09.2021 Siliņa Dace 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
17.30-18.15 |
LauZ2046 Agricultural Resources Bt Lecture 09.09.2021 Siliņa Dace 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |