Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 4-EN gr. 01.02.2021-28.02.2021 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 4-EN gr. 01.03.2021-28.03.2021 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 4-EN gr. 29.03.2021-09.05.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Lecture 1, 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 Valdovska Anda F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Lecture 1, 2 gr. 01.02.2021-09.05.2021 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4036 General Pathology I Bt Lecture 1, 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 Pigiņka-Vjačeslavova Inga F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Lecture 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 Grīnblate Silva A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-02.05.2021 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.2.1 gr. Gaveika Evita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.1.1 gr. Ezerniece-Zeņkova Laura A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Lecture 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 Lūsis Ivars F101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
09.30-10.15 |
LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 4-EN gr. 01.02.2021-28.02.2021 29.03.2021-09.05.2021 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 4-EN gr. 01.03.2021-28.03.2021 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Lecture 1, 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 Valdovska Anda F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Lecture 1, 2 gr. 1st week-01.02.2021-09.05.2021 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 1, 2 gr. 09.02.2021 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 1, 2 gr. 09.03.2021 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2016 Animal and Environmental Hygiene I Bt Lecture 4-EN gr. 01.02.2021-28.03.2021 Grinberga Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Vete4036 General Pathology I Bt Laboratory works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.1.1 un 1.1.2 gr. Meikulāne Agate D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.1.1 un 2.1.2 gr. Ozola Gita A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.2.1 un 2.2.2 gr. Valdovska Anda D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Lecture 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 Grīnblate Silva A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-09.05.2021 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.2.1 gr. Gaveika Evita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.1.1 gr. Ezerniece-Zeņkova Laura A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4036 General Pathology I Bt Lecture 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 Pigiņka-Vjačeslavova Inga F101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 4-EN gr. 1st week-01.02.2021-28.02.2021 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 4-EN gr. 1st week-01.03.2021-28.03.2021 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete3008 Immunology Bt Lecture 1, 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 Lūsis Ivars F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 1, 2 gr. 01.02.2021-28.02.2021 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 1, 2 gr. 01.03.2021-28.03.2021 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 1, 2 gr. 29.03.2021-09.05.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2016 Animal and Environmental Hygiene I Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-28.03.2021 Grinberga Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.1.1 un 2.1.2 gr. Ozola Gita A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.2.1 un 2.2.2 gr. Valdovska Anda D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.3.1 gr. Ezerniece-Zeņkova Laura A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-28.02.2021 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 1 gr. 01.03.2021-28.03.2021 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 1 gr. 29.03.2021-09.05.2021 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.1.2 gr. Gaveika Evita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.1 un 4.2 gr Lūsis Ivars F205. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
11.30-12.15 |
Vete6023 Physiology II Bt Lecture 1, 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 Ilgaža Aija A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Lecture 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 Zirnītis Agris F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Lecture 4-EN gr. 01.02.2021-09.05.2021 Lekc./pr.d. Aplociņa Elita 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2016 Animal and Environmental Hygiene I Bt Lecture 1, 2 gr. 01.02.2021-28.03.2021 Grinberga Linda 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.1.1 un 2.1.2 gr. Valdovska Anda D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.3.1 gr. Ezerniece-Zeņkova Laura A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.4 gr Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 1 gr. 11.02.2021 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 1 gr. 11.03.2021 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.1.2 gr. Gaveika Evita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.1 un 4.2 gr Lūsis Ivars F205. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4036 General Pathology I Bt Laboratory works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.3 un 4.4 gr Pigiņka-Vjačeslavova Inga D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.3.1 gr. Ozola Gita A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.1 un 4.2 gr Cera Inese A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
12.30-13.15 |
Vete6023 Physiology II Bt Lecture 1, 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 Ilgaža Aija A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Lecture 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 Zirnītis Agris F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Lecture 4-EN gr. 01.02.2021-09.05.2021 Lekc./pr.d. Aplociņa Elita 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2016 Animal and Environmental Hygiene I Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-28.03.2021 Grinberga Linda 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Vete6023 Physiology II Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.2.1 gr. Ezerniece-Zeņkova Laura A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.1.1 un 2.1.2 gr. Valdovska Anda D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.4 gr Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-02.05.2021 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.1.1 un 1.1.2 gr. Gulbe Gundega D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 4-EN gr. 4.3 un 4.4 gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.3.1 gr. Ozola Gita A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.1 un 4.2 gr Cera Inese A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
13.30-14.15 |
Vete6023 Physiology II Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.1.1 gr. Gaveika Evita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.1 gr Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Lecture 4-EN gr. 01.02.2021-09.05.2021 Lekc./pr.d. Aplociņa Elita 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2016 Animal and Environmental Hygiene I Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-28.03.2021 Grinberga Linda 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 Vete3008 Immunology Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.1.1 un 1.1.2 gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Physiology II Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.2.1 gr. Ezerniece-Zeņkova Laura A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4036 General Pathology I Bt Laboratory works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.1.1 un 2.3.1 gr. Meikulāne Agate D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.1.2 ; 2.2.1 un 2.2.2 gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.1 gr Grīnblate Silva A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.3 un 4.4 gr. Ozola Gita A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-09.05.2021 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.1.1 un 1.1.2 gr. Gulbe Gundega D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 4-EN gr. 4.3 un 4.4 gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
14.30-15.15 |
LauZ3135 Biologic Livestock Husbandry Lecture 1, 2 gr. 01.02.2021-25.04.2021 BISK G0215(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.1.1 gr. Gaveika Evita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.1 gr Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Lecture 4-EN gr. 1st week-01.02.2021-25.04.2021 Lekc./pr.d. Aplociņa Elita 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete3008 Immunology Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.1.1 un 1.1.2 gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.2.1 un 2.2.2 gr. Cera Inese A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4036 General Pathology I Bt Laboratory works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.2.1 un 1.2.2 gr. Meikulāne Agate D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.1.2 ; 2.2.1 un 2.2.2 gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.1 gr Grīnblate Silva A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.3 un 4.4 gr. Ozola Gita A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 2 gr. 29.03.2021-09.05.2021 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-28.02.2021 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 2 gr. 01.03.2021-28.03.2021 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.2.1 un 1.2.2 gr. Gulbe Gundega D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4036 General Pathology I Bt Laboratory works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.1 un 4.2 gr Pigiņka-Vjačeslavova Inga D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
15.30-16.15 |
LauZ3135 Biologic Livestock Husbandry Practical works 1, 2 gr. 01.02.2021-11.04.2021 BISK G0215(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.1.2 gr. Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.2 gr Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3008 Immunology Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.2.1 un 1.2.2 gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.2.1 un 2.2.2 gr. Cera Inese A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.4 gr Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Physiology II Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.2.2 gr. Gaveika Evita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 2 gr. 2.1.1 un 2.3.1 gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4036 General Pathology I Bt Laboratory works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.1.2; 2.2.1 un 2.2.2 gr Pigiņka-Vjačeslavova Inga D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.3 gr. Grīnblate Silva A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 2 gr. 11.02.2021 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 2 gr. 11.03.2021 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.2.1 un 1.2.2 gr. Gulbe Gundega D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.2 gr Gaveika Evita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ3135 Biologic Livestock Husbandry Practical works 1, 2 gr. 01.02.2021-11.04.2021 BISK G0215(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.1.2 gr. Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.2 gr Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.1.1 un 1.1.2 gr. Cera Inese A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.2.1 un 1.2.2 gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.4 gr Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Physiology II Bt Practical works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.2.2 gr. Gaveika Evita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 2 gr. 2.1.1 un 2.3.1 gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.3 gr. Grīnblate Silva A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.3.1 gr. Valdovska Anda D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.2 gr Gaveika Evita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
17.30-18.15 |
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.3 gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.1.1 un 1.1.2 gr. Cera Inese A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Physiology II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.2.2 gr. Gaveika Evita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.2.1 un 1.2.2 gr. Cera Inese A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.3.1 gr. Valdovska Anda D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
18.30-19.15 |
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 4-EN gr. 01.02.2021-08.05.2021 4.3 gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Physiology II Bt Practical works 2 gr. 01.02.2021-08.05.2021 2.2.2 gr. Gaveika Evita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works 1 gr. 01.02.2021-08.05.2021 1.2.1 un 1.2.2 gr. Cera Inese A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |