Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ķīmi2002 Inorganic and Analytical Chemistry II Bt Lecture 01.02.2021-09.05.2021 Dūma Māra 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1002 Informatics II Bt Practical works 2nd week-01.02.2021-28.02.2021 1.2. Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4003 Engineering Graphics II Bt Laboratory works 01.02.2021-25.04.2021 1.1. Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi1010 Organic Chemistry I Bt Laboratory works 01.02.2021-09.05.2021 Kreicbergs Viesturs, Miķelsone Velga 269. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2016 Physics Bt Laboratory works 01.02.2021-09.05.2021 Pelēce Ilze, Gavare Zanda 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
Ķīmi2002 Inorganic and Analytical Chemistry II Bt Lecture 01.02.2021-14.02.2021 Dūma Māra 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi1010 Organic Chemistry I Bt Lecture 15.02.2021-09.05.2021 Kreicbergs Viesturs 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1002 Informatics II Bt Practical works 01.02.2021-09.05.2021 1.2. Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4003 Engineering Graphics II Bt Laboratory works 01.02.2021-25.04.2021 1.1. Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate4020 Mathematics II Bt Practical works 01.02.2021-09.05.2021 Strupule Liene 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2016 Physics Bt Laboratory works 01.02.2021-14.02.2021 Pelēce Ilze, Gavare Zanda 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate4020 Mathematics II Bt Practical works 15.02.2021-25.04.2021 Strupule Liene 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
Mate4020 Mathematics II Bt Lecture 01.03.2021-09.05.2021 Strupule Liene 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi1010 Organic Chemistry I Bt Lecture 01.02.2021-28.02.2021 Kreicbergs Viesturs 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1002 Informatics II Bt Practical works 01.02.2021-09.05.2021 1.1. Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4003 Engineering Graphics II Bt Laboratory works 01.02.2021-25.04.2021 1.2. Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2016 Physics Bt Lecture 01.02.2021-09.05.2021 Lekc./pr.d. Pelēce Ilze 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4020 Mathematics II Bt Laboratory works 15.02.2021-11.04.2021 1.1. Strupule Liene 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
Mate4020 Mathematics II Bt Lecture 01.02.2021-14.03.2021 Strupule Liene 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate4020 Mathematics II Bt Practical works 15.03.2021-09.05.2021 Strupule Liene 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1002 Informatics II Bt Practical works 2nd week-01.02.2021-28.02.2021 1.1. Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4003 Engineering Graphics II Bt Laboratory works 01.02.2021-25.04.2021 1.2. Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2016 Physics Bt Lecture 01.02.2021-09.05.2021 Lekc./pr.d. Pelēce Ilze 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4020 Mathematics II Bt Laboratory works 15.02.2021-11.04.2021 1.2. Strupule Liene 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
InfT1002 Informatics II Bt Lecture 01.02.2021-09.05.2021 Vronska Nataļja 327. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
SpoZ1002 Sport II Bb Practical works 01.02.2021-09.05.2021 Zonnenberga Gita, Markevics Māris, Cīrule Marina, Alksne Inta zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
Ķīmi2002 Inorganic and Analytical Chemistry II Bt Laboratory works 01.02.2021-09.05.2021 Dūma Māra, Ozola Baiba 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
InfT1002 Informatics II Bt Lecture 01.02.2021-14.02.2021 Vronska Nataļja 327. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Fizi2016 Physics Bt Lecture 15.02.2021-09.05.2021 Lekc./pr.d. Pelēce Ilze 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Meha4013 Theoretical Mechanics Bt Lecture 01.02.2021-28.03.2021 Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
SpoZ1002 Sport II Bb Practical works 01.02.2021-09.05.2021 Zonnenberga Gita, Markevics Māris, Cīrule Marina, Alksne Inta zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
Ķīmi2002 Inorganic and Analytical Chemistry II Bt Laboratory works 01.02.2021-09.05.2021 Dūma Māra, Ozola Baiba 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
Meha4013 Theoretical Mechanics Bt Lecture 01.02.2021-25.04.2021 Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi2002 Inorganic and Analytical Chemistry II Bt Laboratory works 01.02.2021-09.05.2021 Dūma Māra, Ozola Baiba 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
Valo2039 Professional English II Bv Practical works 01.02.2021-25.04.2021 1.1. Gode Ina 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Valo2039 Professional English II Bv Practical works 01.02.2021-25.04.2021 1.2. Orlova Irina 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Meha4013 Theoretical Mechanics Bt Lecture 01.02.2021-25.04.2021 Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi2002 Inorganic and Analytical Chemistry II Bt Laboratory works 1st week-01.02.2021-25.04.2021 Dūma Māra, Ozola Baiba 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
Valo2039 Professional English II Bv Practical works 01.02.2021-25.04.2021 1.1. Gode Ina 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Valo2039 Professional English II Bv Practical works 01.02.2021-25.04.2021 1.2. Orlova Irina 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |