Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Mate1030 Mathematics II Bt Lecture 15.03.2021-23.05.2021 Strupule Liene 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP180 Professional English II Bv Practical works 15.03.2021-23.05.2021 Pētersone Aija 327. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ3005 Technology of Materials I Bp Lecture 15.03.2021-23.05.2021 Lāceklis-Bertmanis Jānis 202. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP180 Professional English II Bv Practical works 15.03.2021-28.03.2021 Pētersone Aija 327. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh2019 Applied Electrical Engineering Bp Laboratory works 15.03.2021-23.05.2021 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
09.30-10.15 |
ETeh2019 Applied Electrical Engineering Bp Lecture 15.03.2021-23.05.2021 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP180 Professional English II Bv Practical works 15.03.2021-23.05.2021 Pētersone Aija 327. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ3005 Technology of Materials I Bp Lecture 15.03.2021-23.05.2021 lekc./lab.d. Lāceklis-Bertmanis Jānis 202. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP180 Professional English II Bv Practical works 15.03.2021-23.05.2021 Pētersone Aija 327. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh2019 Applied Electrical Engineering Bp Laboratory works 15.03.2021-23.05.2021 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
10.30-11.15 |
ETeh2019 Applied Electrical Engineering Bp Lecture 15.03.2021-23.05.2021 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1030 Mathematics II Bt Lecture 15.03.2021-23.05.2021 lekc./pr.d. Strupule Liene 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2032 Physics I Bt Laboratory works 15.03.2021-09.05.2021 Rumba Janīna 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2032 Physics I Bt Lecture 15.03.2021-23.05.2021 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ETeh2019 Applied Electrical Engineering Bp Laboratory works 15.03.2021-11.04.2021 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener4001 Electrical Safety Bp Lecture 12.04.2021-23.05.2021 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
11.30-12.15 |
ETeh2019 Applied Electrical Engineering Bp Lecture 15.03.2021-11.04.2021 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ3005 Technology of Materials I Bp Laboratory works 12.04.2021-23.05.2021 Lāceklis-Bertmanis Jānis 202. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1030 Mathematics II Bt Lecture 15.03.2021-23.05.2021 lekc./pr.d. Strupule Liene 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2032 Physics I Bt Practical works 15.03.2021-09.05.2021 Gajevskis Antons 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2032 Physics I Bt Lecture 15.03.2021-23.05.2021 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ener4001 Electrical Safety Bp Lecture 15.03.2021-23.05.2021 lekc./lab.d. Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
12.30-13.15 |
MašZ3005 Technology of Materials I Bp Laboratory works 15.03.2021-25.04.2021 Lāceklis-Bertmanis Jānis 202. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1030 Mathematics II Bt Laboratory works 15.03.2021-23.05.2021 l.d./pr.d. Strupule Liene 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sport II Bb Practical works G0402(PLK) G0413(PLK) G0419(PLK) Alksne Inta, Anškins Andis, Cīrule Marina, Ozola Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||
13.30-14.15 |
DatZ2019 Informatics II Bt Lecture 15.03.2021-23.05.2021 lekc./pr.d. Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2032 Physics I Bt Lecture 2nd week-15.03.2021-09.05.2021 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sport II Bb Practical works G0402(PLK) G0413(PLK) G0419(PLK) Alksne Inta, Anškins Andis, Cīrule Marina, Ozola Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||
14.30-15.15 |
DatZ2019 Informatics II Bt Practical works 15.03.2021-23.05.2021 Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
15.30-16.15 |
DatZ2019 Informatics II Bt Practical works 15.03.2021-23.05.2021 Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
16.30-17.15 |
DatZ2019 Informatics II Bt Practical works 15.03.2021-28.03.2021 Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |