Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
BūvZ4130 Construction technology III Bp Lecture 23.09.2020 1. grupa Pavārs Mareks 701. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4104 Wooden and Plastic Structures III Bp Lecture 17.09.2020 24.09.2020 2.grupa Puzānova Dana 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4104 Wooden and Plastic Structures III Bp Lecture 18.09.2020 25.09.2020 2.grupa Puzānova Dana 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4075 Supervision and Management of Construction IV Bp Lecture 02.10.2020 1. grupa Neiburgs Arturs 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
09.30-10.15 |
BūvZ3087 Building materials II Bp Lecture 14.09.2020 21.09.2020 28.09.2020 VBF 119. telp. 1.grupa Preikšs Ilmārs |
BūvZ4112 Economics of the Building II Bp Lecture 15.09.2020 22.09.2020 2.grupa Gusta Sandra 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4129 Construction Economy III Bp Lecture 16.09.2020 30.09.2020 1.grupa Gusta Sandra 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4130 Construction technology III Bp Lecture 23.09.2020 1. grupa Pavārs Mareks 701. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4104 Wooden and Plastic Structures III Bp Lecture 17.09.2020 24.09.2020 2.grupa Puzānova Dana 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4104 Wooden and Plastic Structures III Bp Lecture 18.09.2020 25.09.2020 2.grupa Puzānova Dana 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4075 Supervision and Management of Construction IV Bp Lecture 02.10.2020 1. grupa Neiburgs Arturs 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
10.30-11.15 |
BūvZ3087 Building materials II Bp Lecture 14.09.2020 21.09.2020 28.09.2020 VBF 119. telp. 1.grupa Preikšs Ilmārs |
BūvZ4112 Economics of the Building II Bp Lecture 15.09.2020 22.09.2020 2.grupa Gusta Sandra 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4129 Construction Economy III Bp Lecture 16.09.2020 30.09.2020 1.grupa Gusta Sandra 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4130 Construction technology III Bp Lecture 23.09.2020 1. grupa Pavārs Mareks 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3087 Building materials II Bp Lecture 17.09.2020 VBF 119. telp. 1.grupa Preikšs Ilmārs |
BūvZ4090 Supervision and Management of Construction IV Bp Lecture 18.09.2020 25.09.2020 1. un 2. grupa Neiburgs Arturs 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4075 Supervision and Management of Construction IV Bp Lecture 02.10.2020 1. grupa Neiburgs Arturs 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
11.30-12.15 |
BūvZ3087 Building materials II Bp Lecture 14.09.2020 21.09.2020 28.09.2020 VBF 119. telp. 1.grupa Preikšs Ilmārs |
BūvZ4112 Economics of the Building II Bp Lecture 15.09.2020 22.09.2020 2.grupa Gusta Sandra 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4129 Construction Economy III Bp Lecture 16.09.2020 30.09.2020 1.grupa Gusta Sandra 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4130 Construction technology III Bp Lecture 23.09.2020 1. grupa Pavārs Mareks 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4105 Metal Structures I Bp Lecture 24.09.2020 2.grupa Kreilis Jānis 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3087 Building materials II Bp Lecture 17.09.2020 VBF 119. telp. 1.grupa Preikšs Ilmārs |
BūvZ4090 Supervision and Management of Construction IV Bp Lecture 18.09.2020 25.09.2020 1. un 2. grupa Neiburgs Arturs 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4075 Supervision and Management of Construction IV Bp Lecture 02.10.2020 1. grupa Neiburgs Arturs 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
12.30-13.15 |
BūvZ3087 Building materials II Bp Lecture 14.09.2020 21.09.2020 28.09.2020 VBF 119. telp. 1.grupa Preikšs Ilmārs |
BūvZ4112 Economics of the Building II Bp Lecture 22.09.2020 2.grupa Gusta Sandra 802. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4105 Metal Structures I Bp Lecture 15.09.2020 2.grupa Kreilis Jānis 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4129 Construction Economy III Bp Lecture 30.09.2020 1.grupa Gusta Sandra 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4105 Metal Structures I Bp Lecture 24.09.2020 2.grupa Kreilis Jānis 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3087 Building materials II Bp Lecture 17.09.2020 VBF 119. telp. 1.grupa Preikšs Ilmārs |
BūvZ4090 Supervision and Management of Construction IV Bp Lecture 18.09.2020 25.09.2020 1. un 2. grupa Neiburgs Arturs 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4075 Supervision and Management of Construction IV Bp Lecture 02.10.2020 1. grupa Neiburgs Arturs 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
13.30-14.15 |
BūvZ4105 Metal Structures I Bp Lecture 15.09.2020 22.09.2020 2.grupa Kreilis Jānis 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate3019 Conceptions of CAD (Computer Aided Design) II Bt Lecture 16.09.2020 23.09.2020 1. grupa Dandens Atis 702. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3087 Building materials II Bp Lecture 17.09.2020 VBF 119. telp. 1.grupa Preikšs Ilmārs |
BūvZ4090 Supervision and Management of Construction IV Bp Lecture 18.09.2020 25.09.2020 1. un 2. grupa Neiburgs Arturs 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ4075 Supervision and Management of Construction IV Bp Lecture 02.10.2020 1. grupa Neiburgs Arturs 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
14.30-15.15 |
BūvZ4129 Construction Economy III Bp Lecture 14.09.2020 21.09.2020 28.09.2020 1.grupa Gusta Sandra 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4105 Metal Structures I Bp Lecture 15.09.2020 22.09.2020 2.grupa Kreilis Jānis 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate3019 Conceptions of CAD (Computer Aided Design) II Bt Lecture 16.09.2020 23.09.2020 30.09.2020 1. grupa Dandens Atis 702. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4075 Supervision and Management of Construction IV Bp Lecture 02.10.2020 1. grupa Neiburgs Arturs 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
15.30-16.15 |
BūvZ4129 Construction Economy III Bp Lecture 14.09.2020 21.09.2020 28.09.2020 1.grupa Gusta Sandra 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4105 Metal Structures I Bp Lecture 22.09.2020 2.grupa Kreilis Jānis 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate3019 Conceptions of CAD (Computer Aided Design) II Bt Lecture 16.09.2020 23.09.2020 30.09.2020 1. grupa Dandens Atis 702. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4075 Supervision and Management of Construction IV Bp Lecture 02.10.2020 1. grupa Neiburgs Arturs 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
16.30-17.15 |
BūvZ4129 Construction Economy III Bp Lecture 14.09.2020 21.09.2020 28.09.2020 1.grupa Gusta Sandra 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4130 Construction technology III Bp Lecture 16.09.2020 23.09.2020 1. grupa Pavārs Mareks 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
17.30-18.15 |
BūvZ4130 Construction technology III Bp Lecture 16.09.2020 23.09.2020 1. grupa Pavārs Mareks 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |