Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete4098 Small Animal Internal Medicine I Bp Lecture 1 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Drevinska Kristīne M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Lecture 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Rabočaja Olga A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Lecture 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Kozinda Oskars A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4019 Clinical and Laboratory Diagnostics III Bp Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 un 1.2.2 gr Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4098 Small Animal Internal Medicine I Bp Lecture 4-EN gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Kaņka Elīna A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
09.30-10.15 |
Vete4019 Clinical and Laboratory Diagnostics III Bp Lecture 1 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4019 Clinical and Laboratory Diagnostics III Bp Lecture 4-EN gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4045 Epidemiology Bp Lecture 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Lūsis Ivars F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radiology II Bp Lecture 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Vekšins Armands M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.2 gr Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1 gr Rabočaja Olga M136. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4101 Radiology II Bp Lecture 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Eihvalde Evija, Vekšins Armands M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
|||
10.30-11.15 |
Vete4078 Internal Medicine, Herd Health I Bp Lecture 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Lecture 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Kļaviņa Alīna F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4045 Epidemiology Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radiology II Bp Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1 un 4.2 gr Vekšins Armands M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.2 gr Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 gr Kozinda Oskars M126. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 4-EN gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 4.2 grupa Rabočaja Olga M136. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 4-EN gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 4.1 gr Rabočaja Olga M136. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4101 Radiology II Bp Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Eihvalde Evija, Vekšins Armands M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4078 Internal Medicine, Herd Health I Bp Laboratory works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1 un 4.2 gr Mālniece Aija B107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
11.30-12.15 |
Vete4078 Internal Medicine, Herd Health I Bp Lecture 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Lecture 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Kļaviņa Alīna F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4045 Epidemiology Bp Practical works 1 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4045 Epidemiology Bp Practical works 1 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 un 1.2.2 gr Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 1 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 gr Kozinda Oskars M126. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4101 Radiology II Bp Practical works 4-EN gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 4.1 un 4.2 gr Vekšins Armands M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 gr Kozinda Oskars M126. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.2 grupa Rabočaja Olga M136. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 gr Keidāne Dace F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4101 Radiology II Bp Laboratory works 1 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Eihvalde Evija, Vekšins Armands M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4101 Radiology II Bp Laboratory works 1 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 un 1.2.2 gr Eihvalde Evija, Vekšins Armands M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4078 Internal Medicine, Herd Health I Bp Laboratory works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1 un 4.2 gr Mālniece Aija B107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
12.30-13.15 |
Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Lecture 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Keidāne Dace F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4078 Internal Medicine, Herd Health I Bp Lecture 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Mālniece Aija A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4045 Epidemiology Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 un 1.2.2 gr Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 gr Kozinda Oskars M126. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.2 gr Kozinda Oskars M126. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 gr Keidāne Dace F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4101 Radiology II Bp Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 un 1.2.2 gr Eihvalde Evija, Vekšins Armands M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Ezerniece-Zeņkova Laura, Stankeviča Dace D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4098 Small Animal Internal Medicine I Bp Laboratory works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1 un 4.2 gr Kaņka Elīna A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
13.30-14.15 |
Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Lecture 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Keidāne Dace F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4078 Internal Medicine, Herd Health I Bp Lecture 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Mālniece Aija A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 1 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 1.1.2 gr Kozinda Oskars M126. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4098 Small Animal Internal Medicine I Bp Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 un 1.2.2 gr Drevinska Kristīne M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1 un 4.2 gr Bogdanova Ksenija, Pigiņka-Vjačeslavova Inga D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.2 gr Kozinda Oskars M126. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Ezerniece-Zeņkova Laura, Stankeviča Dace D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4098 Small Animal Internal Medicine I Bp Laboratory works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1 un 4.2 gr Kaņka Elīna A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
14.30-15.15 |
LauZ4233 Livestock Farm Modernization Lecture 1 gr. 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0215(PLK) Priekulis Juris 122. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete4019 Clinical and Laboratory Diagnostics III Bp Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima A109. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 3 gr. 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0215(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.2 gr Kozinda Oskars M126. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4098 Small Animal Internal Medicine I Bp Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 un 1.2.2 gr Drevinska Kristīne M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1 un 4.2 gr Bogdanova Ksenija, Pigiņka-Vjačeslavova Inga D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 un 1.2.2 gr Stankeviča Dace, Ezerniece-Zeņkova Laura D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1 gr Keidāne Dace F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Ezerniece-Zeņkova Laura, Stankeviča Dace D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
15.30-16.15 |
LauZ4233 Livestock Farm Modernization Lecture 1 gr. 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0215(PLK) Priekulis Juris 122. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete4019 Clinical and Laboratory Diagnostics III Bp Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 12 ned Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 3 gr. 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0215(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4098 Small Animal Internal Medicine I Bp Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Drevinska Kristīne M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1 un 4.2 gr Bogdanova Ksenija, Pigiņka-Vjačeslavova Inga D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 gr Keidāne Dace F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 un 1.2.2 gr Stankeviča Dace, Ezerniece-Zeņkova Laura D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1 gr Keidāne Dace F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Ezerniece-Zeņkova Laura, Stankeviča Dace D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4045 Epidemiology Bp Lecture 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
16.30-17.15 |
Vete4078 Internal Medicine, Herd Health I Bp Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 akadēmiskā grupa Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.2 gr Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 3 gr. 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0215(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4098 Small Animal Internal Medicine I Bp Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr Drevinska Kristīne M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1 un 4.2 gr Bogdanova Ksenija, Pigiņka-Vjačeslavova Inga D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 gr Keidāne Dace F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 un 1.2.2 gr Stankeviča Dace, Ezerniece-Zeņkova Laura D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4045 Epidemiology Bp Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
17.30-18.15 |
Vete4078 Internal Medicine, Herd Health I Bp Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 akadēmiskā grupa Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.2 gr Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 un 1.2.2 gr Stankeviča Dace, Ezerniece-Zeņkova Laura D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.2 gr Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4045 Epidemiology Bp Practical works 4-EN gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
18.30-19.15 |
Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.2 gr Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |