Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ4027 Ornamentals Bp Lecture Darz s.prg. 01.09.2020-21.12.2020 Sergejeva Daiga Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3155 Small Ruminants Bp Lecture Lopk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Aplociņa Elita 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon3126 Bioeconomics on Agriculture Bp Lecture Uzne s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Proškina Līga 432. aud. (4. floor), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4252 Plant Pathology Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Small Ruminants Bp Lecture Lopk s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Kairiša Daina 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4095 Obstetrics and Gynecology Bp Lecture Lopk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Antāne Vita B110. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3157 Farm Land Management Bp Lecture Lauk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4153 Vegetable Production I Bp Lecture Darz s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Sivicka Irina, Missa Imants 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4006 Genetics and Plant Breeding Bp Lecture Lauk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Kronberga Arta 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3153 Genetics Bp Lecture Lopk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Biological Crop Production and Horticulture Lecture 01.09.2020-13.12.2020 BISK Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze, Gaile Zinta 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
09.30-10.15 |
LauZ4027 Ornamentals Bp Lecture Darz s.prg. 01.09.2020-21.12.2020 Sergejeva Daiga Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3155 Small Ruminants Bp Lecture Lopk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Aplociņa Elita 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon3126 Bioeconomics on Agriculture Bp Lecture Uzne s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Proškina Līga 432. aud. (4. floor), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4252 Plant Pathology Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Small Ruminants Bp Lecture Lopk s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Kairiša Daina 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4095 Obstetrics and Gynecology Bp Lecture Lopk s.prg. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Antāne Vita B110. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4095 Obstetrics and Gynecology Bp Practical works Lopk s.prg. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Antāne Vita B110. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3168 Crop Protection I Bp Lecture Uzne s.prg. 01.09.2020-22.11.2020 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3157 Farm Land Management Bp Lecture Lauk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4153 Vegetable Production I Bp Practical works Darz s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Pr.d./lab.d. Missa Imants, Sivicka Irina 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4006 Genetics and Plant Breeding Bp Lecture Lauk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Kronberga Arta 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3153 Genetics Bp Lecture Lopk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Biological Crop Production and Horticulture Lecture 01.09.2020-13.12.2020 BISK Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze, Gaile Zinta 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
LauZ3022 Genetics and Horticultural Plant Breeding Bp Laboratory works Darz s.prg. 01.09.2020-21.12.2020 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3154 Animal Husbandry Production I Bp Lecture Uzne s.prg. 01.09.2020-21.12.2020 Jonkus Daina 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3155 Small Ruminants Bp Lecture Lopk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Aplociņa Elita 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon3126 Bioeconomics on Agriculture Bp Practical works Uzne s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Proškina Līga 432. aud. (4. floor), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3170 Entomology Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Gailis Jānis zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Small Ruminants Bp Lecture Lopk s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Kairiša Daina 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4095 Obstetrics and Gynecology Bp Practical works Lopk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Antāne Vita B110. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ3168 Crop Protection I Bp Lecture Uzne s.prg. 01.09.2020-22.11.2020 Gailis Jānis zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3157 Farm Land Management Bp Practical works Lauk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Genetics and Horticultural Plant Breeding Bp Lecture Darz s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Kampuss Kaspars 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3022 Genetics and Horticultural Plant Breeding Bp Lecture Darz s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Grāvīte Ilze Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4006 Genetics and Plant Breeding Bp Practical works Lauk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Kronberga Arta 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3153 Genetics Bp Practical works Lopk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Biological Crop Production and Horticulture Lecture 01.09.2020-13.12.2020 BISK Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze, Gaile Zinta 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
LauZ3022 Genetics and Horticultural Plant Breeding Bp Laboratory works Darz s.prg. 01.09.2020-21.12.2020 Klūga Alise Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3154 Animal Husbandry Production I Bp Practical works Uzne s.prg. 01.09.2020-21.12.2020 Jonkus Daina 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3145 Animal Nutrition Bp Lecture Lopk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon3126 Bioeconomics on Agriculture Bp Practical works Uzne s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Proškina Līga 432. aud. (4. floor), ESAF, Svētes iela 18 LauZ3170 Entomology Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Gailis Jānis zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3168 Crop Protection I Bp Laboratory works Uzne s.prg. 01.09.2020-22.11.2020 Ozols Niks 2. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3157 Farm Land Management Bp Practical works Lauk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3022 Genetics and Horticultural Plant Breeding Bp Lecture Darz s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Kampuss Kaspars 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3022 Genetics and Horticultural Plant Breeding Bp Lecture Darz s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Grāvīte Ilze Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4006 Genetics and Plant Breeding Bp Practical works Lauk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Kronberga Arta 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3153 Genetics Bp Practical works Lopk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Biological Crop Production and Horticulture Lecture 01.09.2020-13.12.2020 BISK Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze, Gaile Zinta 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
LauZ3154 Animal Husbandry Production I Bp Lecture Uzne s.prg. 01.09.2020-21.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3145 Animal Nutrition Bp Lecture Lopk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3168 Crop Protection I Bp Laboratory works Uzne s.prg. 01.09.2020-22.11.2020 Kaņeps Jānis 25. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3155 Small Ruminants Bp Practical works Lopk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Aplociņa Elita 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Small Ruminants Bp Practical works Lopk s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4151 Fruit Production I Bp Lecture Darz s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Kampuss Kaspars 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4151 Fruit Production I Bp Lecture Darz s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Grāvīte Ilze 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||||
13.30-14.15 |
LauZ3154 Animal Husbandry Production I Bp Practical works Uzne s.prg. 01.09.2020-21.12.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ4079 Customer Relationship Management Bp Lecture Uzne s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 G0105(PLK) Jankova Līga 301. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4252 Plant Pathology Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 1.gr. Kaņeps Jānis 25. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomology Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 2.gr. Ozols Niks 2. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4241 Grassland Management Bp Lecture Lauk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Small Ruminants Bp Practical works Lopk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Aplociņa Elita 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Small Ruminants Bp Practical works Lopk s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4151 Fruit Production I Bp Laboratory works Darz s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Kampuss Kaspars 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||||
14.30-15.15 |
LauZ4233 Livestock Farm Modernization Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0703(PLK) Priekulis Juris 122. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3145 Animal Nutrition Bp Practical works Lopk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 VadZ4079 Customer Relationship Management Bp Practical works Uzne s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 G0105(PLK) Jankova Līga 301. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4252 Plant Pathology Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 2.gr. Kaņeps Jānis 25. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3170 Entomology Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 1.gr. Ozols Niks 2. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4241 Grassland Management Bp Lecture Lauk s.prg. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4241 Grassland Management Bp Laboratory works Lauk s.prg. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Small Ruminants Bp Practical works Lopk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Aplociņa Elita 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3155 Small Ruminants Bp Practical works Lopk s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3147 Production of Horticultural Products I Bp Lecture Uzne s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||||
15.30-16.15 |
LauZ4233 Livestock Farm Modernization Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0703(PLK) Priekulis Juris 122. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3145 Animal Nutrition Bp Practical works Lopk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4241 Grassland Management Bp Laboratory works Lauk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3147 Production of Horticultural Products I Bp Lecture Uzne s.prg. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Grāvīte Ilze Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3147 Production of Horticultural Products I Bp Laboratory works Uzne s.prg. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||||
16.30-17.15 |
LauZ4206 Drying and Storage of Grains Bb Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3147 Production of Horticultural Products I Bp Laboratory works Uzne s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||||
17.30-18.15 |
LauZ4206 Drying and Storage of Grains Bb Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |