Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
09.30-10.15 |
InfT2033 Windows Programming Bp Laboratory works 01.09.2020-21.12.2020 1.2. Smirnova Jekaterina 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2046 Computer Networks Bp Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Puzanovs Aleksandrs 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 DatZ2057 Software Engineering Methods I Bt Practical works 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Kotovs Daniēls 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
10.30-11.15 |
InfT2033 Windows Programming Bp Lecture 01.09.2020-21.12.2020 G0903(PLK) Šmits Ingus 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3003 Large Databases I Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 G0903(PLK) Vītols Gatis 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4040 Fundamentals of E-commerce Technologies Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Rubina Tatjana 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
11.30-12.15 |
Mate1037 Mathematics II Bt Practical works 01.09.2020-21.12.2020 Strupule Liene 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi1003 Basic Physics Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Gajevskis Antons 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2046 Computer Networks Bp Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Puzanovs Aleksandrs 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 DatZ2057 Software Engineering Methods I Bt Practical works 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Kotovs Daniēls 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2041 System Analysis and Modeling Bt Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Smirnova Jekaterina 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
DatZ3003 Large Databases I Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1037 Mathematics II Bt Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Strupule Liene 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4040 Fundamentals of E-commerce Technologies Bp Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Rubina Tatjana 217. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
InfT2033 Windows Programming Bp Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Smirnova Jekaterina 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 DatZ3003 Large Databases I Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2041 System Analysis and Modeling Bt Practical works 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
Mate1037 Mathematics II Bt Lecture 02.11.2020-20.12.2020 G0903(PLK) Strupule Liene SpoZ2001 Sport III Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0903(PLK) Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Anškins Andis, Alksne Inta zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
InfT2041 System Analysis and Modeling Bt Practical works 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2041 System Analysis and Modeling Bt Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Smirnova Jekaterina 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2041 System Analysis and Modeling Bt Practical works 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
Fizi1003 Basic Physics Lecture 02.11.2020-20.12.2020 G0903(PLK) Gajevskis Antons SpoZ2001 Sport III Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0903(PLK) Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Anškins Andis, Alksne Inta zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
InfT2041 System Analysis and Modeling Bt Practical works 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2046 Computer Networks Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Paura Andrejs 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4040 Fundamentals of E-commerce Technologies Bp Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Rubina Tatjana 217. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
DatZ2057 Software Engineering Methods I Bt Lecture 02.11.2020-20.12.2020 G0903(PLK) Čevere Rudīte |