Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Mate2034 Mathematics III A Practical works 19.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon4005 Entrepreneurship I A Lecture 12.10.2020 Cīrule Simona 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4005 Entrepreneurship I A Lecture 26.10.2020 Cīrule Simona 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4005 Entrepreneurship I A Practical works 02.11.2020 Cīrule Simona 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Mate2034 Mathematics III A Practical works 20.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 247. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Fizi2022 Physics II A Lecture 27.10.2020 Gajevskis Antons 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Laboratory works 03.11.2020 Gajevskis Antons 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4050 Metrology and Tolerances A Lecture 14.10.2020 Kanaška Daina 202. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Lecture 21.10.2020 Kanaška Daina 247. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Lecture 28.10.2020 Kanaška Daina 247. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Practical works 04.11.2020 Kanaška Daina 247. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon4005 Entrepreneurship I A Practical works 16.10.2020 Cīrule Simona 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4005 Entrepreneurship I A Practical works 23.10.2020 Cīrule Simona 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4005 Entrepreneurship I A Lecture 30.10.2020 Cīrule Simona 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
09.30-10.15 |
Mate2034 Mathematics III A Practical works 19.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon4005 Entrepreneurship I A Lecture 12.10.2020 Cīrule Simona 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4005 Entrepreneurship I A Lecture 26.10.2020 Cīrule Simona 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4005 Entrepreneurship I A Practical works 02.11.2020 Cīrule Simona 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Mate2034 Mathematics III A Practical works 20.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 247. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Fizi2022 Physics II A Lecture 27.10.2020 Gajevskis Antons 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Laboratory works 03.11.2020 Gajevskis Antons 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4050 Metrology and Tolerances A Lecture 14.10.2020 Kanaška Daina 202. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Lecture 21.10.2020 Kanaška Daina 247. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Practical works 28.10.2020 Kanaška Daina 247. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Laboratory works 04.11.2020 Kanaška Daina 247. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2022 Physics II A Practical works 15.10.2020 Gajevskis Antons 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon4005 Entrepreneurship I A Practical works 16.10.2020 Cīrule Simona 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4005 Entrepreneurship I A Practical works 23.10.2020 Cīrule Simona 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4005 Entrepreneurship I A Lecture 30.10.2020 Cīrule Simona 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
||
10.30-11.15 |
Mate2034 Mathematics III A Practical works 19.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2034 Mathematics III A Practical works 20.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 247. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
DatZ2019 Informatics II A Lecture 14.10.2020 G0412(NLN) Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 DatZ2019 Informatics II A Practical works 21.10.2020 G0412(NLN) Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 DatZ2019 Informatics II A Practical works 28.10.2020 G0412(NLN) Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 DatZ2019 Informatics II A Practical works 04.11.2020 G0412(NLN) Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon4005 Entrepreneurship I A Practical works 16.10.2020 Cīrule Simona 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4005 Entrepreneurship I A Practical works 23.10.2020 Cīrule Simona 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
11.30-12.15 |
Fizi2022 Physics II A Lecture 12.10.2020 Gajevskis Antons 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Lecture 26.10.2020 Gajevskis Antons 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2019 Informatics II A Lecture 14.10.2020 G0412(NLN) Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 DatZ2019 Informatics II A Practical works 21.10.2020 G0412(NLN) Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 DatZ2019 Informatics II A Practical works 28.10.2020 G0412(NLN) Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 DatZ2019 Informatics II A Practical works 04.11.2020 G0412(NLN) Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Mathematics III A Lecture 16.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate2034 Mathematics III A Practical works 23.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate2034 Mathematics III A Practical works 30.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
12.30-13.15 |
Fizi2022 Physics II A Lecture 12.10.2020 Gajevskis Antons 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Lecture 19.10.2020 Gajevskis Antons 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Lecture 26.10.2020 Gajevskis Antons 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Lecture 02.11.2020 Gajevskis Antons 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4050 Metrology and Tolerances A Lecture 13.10.2020 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Lecture 20.10.2020 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Lecture 27.10.2020 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Laboratory works 03.11.2020 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
DatZ2019 Informatics II A Lecture 14.10.2020 G0412(NLN) Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 DatZ2019 Informatics II A Practical works 21.10.2020 G0412(NLN) Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 DatZ2019 Informatics II A Practical works 28.10.2020 G0412(NLN) Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 DatZ2019 Informatics II A Practical works 04.11.2020 G0412(NLN) Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
DatZ2019 Informatics II A Lecture 15.10.2020 G0412(NLN) Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 DatZ2019 Informatics II A Practical works 29.10.2020 G0412(NLN) Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Mathematics III A Lecture 16.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate2034 Mathematics III A Practical works 23.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate2034 Mathematics III A Practical works 30.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
13.30-14.15 |
Mate2034 Mathematics III A Lecture 12.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Lecture 19.10.2020 Gajevskis Antons 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Lecture 02.11.2020 Gajevskis Antons 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Lecture 26.10.2020 Kanaška Daina 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4050 Metrology and Tolerances A Lecture 13.10.2020 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Lecture 20.10.2020 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Laboratory works 27.10.2020 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Laboratory works 03.11.2020 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Mathematics III A Lecture 14.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate2034 Mathematics III A Practical works 21.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate2034 Mathematics III A Practical works 28.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2019 Informatics II A Practical works 15.10.2020 G0412(NLN) Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 DatZ2019 Informatics II A Practical works 29.10.2020 G0412(NLN) Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ3010 Metal Processing I A Lecture 16.10.2020 Mistris Jānis 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ3010 Metal Processing I A Laboratory works 23.10.2020 Mistris Jānis 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ3010 Metal Processing I A Laboratory works 30.10.2020 Mistris Jānis 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
14.30-15.15 |
Mate2034 Mathematics III A Lecture 12.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Lecture 26.10.2020 Kanaška Daina 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Practical works 02.11.2020 Kanaška Daina 247. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ekon4005 Entrepreneurship I A Lecture 19.10.2020 Cīrule Simona 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Mate2034 Mathematics III A Lecture 13.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Laboratory works 20.10.2020 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Laboratory works 27.10.2020 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Laboratory works 03.11.2020 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Mathematics III A Lecture 14.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate2034 Mathematics III A Practical works 21.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate2034 Mathematics III A Practical works 28.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2022 Physics II A Practical works 15.10.2020 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Practical works 22.10.2020 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Lecture 29.10.2020 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Lecture 05.11.2020 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ3010 Metal Processing I A Lecture 16.10.2020 Mistris Jānis 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ3010 Metal Processing I A Laboratory works 23.10.2020 Mistris Jānis 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ3010 Metal Processing I A Laboratory works 30.10.2020 Mistris Jānis 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
15.30-16.15 |
MašZ4050 Metrology and Tolerances A Laboratory works 26.10.2020 Kanaška Daina 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Practical works 02.11.2020 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ3010 Metal Processing I A Lecture 12.10.2020 Mistris Jānis 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ekon4005 Entrepreneurship I A Lecture 19.10.2020 Cīrule Simona 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Mate2034 Mathematics III A Lecture 13.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Practical works 20.10.2020 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Practical works 27.10.2020 Gajevskis Antons 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 MašZ3010 Metal Processing I A Laboratory works 03.11.2020 Mistris Jānis 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ3010 Metal Processing I A Laboratory works 21.10.2020 Mistris Jānis 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ3010 Metal Processing I A Laboratory works 28.10.2020 Mistris Jānis 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2022 Physics II A Laboratory works 15.10.2020 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Laboratory works 22.10.2020 Gajevskis Antons 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Laboratory works 29.10.2020 Gajevskis Antons 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Practical works 05.11.2020 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ3010 Metal Processing I A Laboratory works 23.10.2020 Mistris Jānis 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ3010 Metal Processing I A Laboratory works 30.10.2020 Mistris Jānis 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
16.30-17.15 |
Mate2034 Mathematics III A Practical works 26.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 MašZ3010 Metal Processing I A Lecture 12.10.2020 Mistris Jānis 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Mathematics III A Laboratory works 27.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate2034 Mathematics III A Laboratory works 13.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Practical works 20.10.2020 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 MašZ3010 Metal Processing I A Laboratory works 03.11.2020 Mistris Jānis 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ3010 Metal Processing I A Laboratory works 21.10.2020 Mistris Jānis 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ3010 Metal Processing I A Laboratory works 28.10.2020 Mistris Jānis 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2022 Physics II A Laboratory works 15.10.2020 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Laboratory works 22.10.2020 Gajevskis Antons 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Laboratory works 29.10.2020 Gajevskis Antons 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2022 Physics II A Practical works 05.11.2020 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
17.30-18.15 |
Mate2034 Mathematics III A Practical works 26.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2034 Mathematics III A Laboratory works 27.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate2034 Mathematics III A Laboratory works 13.10.2020 G0412(NLN) G0413(NLN) Sergejeva Natālija 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |