Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Meha4008 Theoretical Mechanics I A Lecture 01.09.2020-21.12.2020 G0413(PLK) Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh2015 Electrical Engineering and Electronics A Lecture 01.09.2020-20.12.2020 G0413(PLK) Kanceviča Liene 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Mathematics III A Lecture 01.09.2020-20.12.2020 G0412(PLK) G0413(PLK) Sergejeva Natālija 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2034 Mathematics III A Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Sergejeva Natālija 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
Meha4008 Theoretical Mechanics I A Practical works 01.09.2020-21.12.2020 Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh2015 Electrical Engineering and Electronics A Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Kanceviča Liene 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Practice in Metal Processing II A Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Ziemelis Mārtiņš 103. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Meha4008 Theoretical Mechanics I A Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Mathematics III A Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Sergejeva Natālija 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
MašZ4051 Metal Processing II A Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Lāceklis-Bertmanis Jānis 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Mathematics III A Laboratory works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 1.2. Alksnis Reinis 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 ETeh2015 Electrical Engineering and Electronics A Laboratory works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 1.2. Kanceviča Liene 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Practice in Metal Processing II A Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Ziemelis Mārtiņš 103. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4050 Metrology and Tolerances A Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2022 Physics II A Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
MašZ4051 Metal Processing II A Laboratory works 01.09.2020-21.12.2020 Ziemelis Mārtiņš 214. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh2015 Electrical Engineering and Electronics A Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Kanceviča Liene 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Practice in Metal Processing II A Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Ziemelis Mārtiņš 103. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4050 Metrology and Tolerances A Lecture 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4050 Metrology and Tolerances A Practical works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2022 Physics II A Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Gajevskis Antons 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
ETeh2015 Electrical Engineering and Electronics A Lecture 01.09.2020-21.12.2020 G0413(PLK) Kanceviča Liene 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Mathematics III A Laboratory works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 1.1. Alksnis Reinis 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 ETeh2015 Electrical Engineering and Electronics A Laboratory works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 1.1. Kanceviča Liene 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZP018 Practice in Metal Processing II A Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Ziemelis Mārtiņš 103. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4050 Metrology and Tolerances A Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2022 Physics II A Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 Gajevskis Antons, Pelēce Ilze 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2, 308. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
Fizi2022 Physics II A Lecture 2nd week-01.09.2020-21.12.2020 Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4050 Metrology and Tolerances A Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Kanaška Daina 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
14.30-15.15 |
VadZ2005 Basics of Management A Lecture 01.09.2020-20.12.2020 G0412(PLK) Groma Linda 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
SpoZ2001 Sport III C Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0412(PLK) G0413(PLK) G0419(PLK) Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||||
15.30-16.15 |
VadZ2005 Basics of Management A Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0412(PLK) Groma Linda 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ3133 Diesel Engine Fuel System C Lecture 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0413(PLK) Gailis Māris 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
SpoZ2001 Sport III C Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0412(PLK) G0413(PLK) G0419(PLK) Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||
16.30-17.15 |
LauZ3133 Diesel Engine Fuel System C Lecture 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0413(PLK) Gailis Māris 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |