Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
HidZ2010 Hydraulics I Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Ieviņa Daina 302. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
SpoZ2001 Sport III Bb Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0327(PLK) G0331(PLK) G0335(PLK) Ozola Inta, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Anškins Andis zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
BūvZ2052 Basic Theory of Structures Bt Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Rasa Jānis 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
09.30-10.15 |
HidZ2010 Hydraulics I Bp Lecture 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Ieviņa Daina 302. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ2010 Hydraulics I Bp Laboratory works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Ieviņa Daina 111. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
SpoZ2001 Sport III Bb Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0327(PLK) G0331(PLK) G0335(PLK) Ozola Inta, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita, Anškins Andis zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
BūvZ2052 Basic Theory of Structures Bt Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Rasa Jānis 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
10.30-11.15 |
JurZ3038 Land Management Bt Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Jankava Anda 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ1034 AutoCAD Aided Design Bt Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 Brencis Raitis 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2052 Basic Theory of Structures Bt Laboratory works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Rasa Jānis 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2052 Basic Theory of Structures Bt Practical works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Rasa Jānis 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2053 Mechanics of Soils Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Andersons Guntis 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
11.30-12.15 |
JurZ3038 Land Management Bt Practical works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Jankava Anda 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ1034 AutoCAD Aided Design Bt Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 Brencis Raitis 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ3010 Waste Management Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Sudārs Ritvars 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2053 Mechanics of Soils Bp Practical works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Andersons Guntis 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2053 Mechanics of Soils Bp Laboratory works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Andersons Guntis 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
12.30-13.15 |
HidZ3001 Soil and Water Conservation I Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Abramenko Kaspars 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ3010 Waste Management Bp Lecture 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Sudārs Ritvars 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3010 Waste Management Bp Practical works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Sudārs Ritvars 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ2012 Applied Hydrology Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Abramenko Kaspars 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
13.30-14.15 |
HidZ3001 Soil and Water Conservation I Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Pr.d./lab.d. Abramenko Kaspars 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ2012 Applied Hydrology Bp Lecture 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Abramenko Kaspars 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ2012 Applied Hydrology Bp Practical works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Abramenko Kaspars 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
14.30-15.15 |
Ener3025 Bioenergetics Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0412(PLK) G0506(PLK) G0215(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
JurZ3038 Land Management Bt Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 Celmiņa Vita 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ2012 Applied Hydrology Bp Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 Abramenko Kaspars 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
15.30-16.15 |
Ener3025 Bioenergetics Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0412(PLK) G0506(PLK) G0215(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
JurZ3038 Land Management Bt Laboratory works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Celmiņa Vita 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 VadZ1020 Management Lecture 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0604(PLK) G0412(PLK) G0506(PLK) G0614(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) Kaufmane Dace 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
JurZ3029 Civil Procedure Lecture 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0327(PLK) G0112(PLK) Vitte Ārija 308. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ1020 Management Lecture 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0604(PLK) G0412(PLK) G0506(PLK) G0614(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) Kaufmane Dace 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
17.30-18.15 |
JurZ3029 Civil Procedure Lecture 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0327(PLK) G0112(PLK) Vitte Ārija 308. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |