Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 29.10.2020 05.11.2020 12.11.2020 19.11.2020 26.11.2020 03.12.2020 10.12.2020 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 04.09.2020-20.11.2020 Ieviņa Daina 301. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ6010 Modeling of Hydrological Processes B Lecture VIZ s.prg. 04.09.2020-18.12.2020 Grīnfelde Inga 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 04.09.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 18.09.2020 02.10.2020 16.10.2020 27.11.2020 04.12.2020 VBF 204.telpa Celms Armands |
HidZ5025 Waterpower II B Lecture HUS s.prg. 12.09.2020-07.11.2020 Pundurs Einārs 301. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5023 Maintenance of Land Reclamation Systems B Lecture VIZ s.prg. 12.09.2020-07.11.2020 Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 12.09.2020 03.10.2020 17.10.2020 VBF 204.telpa Celms Armands |
||||
09.30-10.15 |
BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 29.10.2020 05.11.2020 12.11.2020 19.11.2020 26.11.2020 03.12.2020 10.12.2020 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 04.09.2020-20.11.2020 Ieviņa Daina 301. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ6010 Modeling of Hydrological Processes B Lecture VIZ s.prg. 04.09.2020-18.12.2020 Grīnfelde Inga 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 04.09.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 18.09.2020 02.10.2020 16.10.2020 27.11.2020 04.12.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 25.09.2020 09.10.2020 06.11.2020 13.11.2020 20.11.2020 11.12.2020 18.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
BūvZ5013 Computer Graphics and Computer Aided Design B Lecture VIZ, HUS, ZP, GEO s.prg. 05.09.2020 Ķirulis Bruno 702. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5025 Waterpower II B Lecture HUS s.prg. 12.09.2020-07.11.2020 Pundurs Einārs 301. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5023 Maintenance of Land Reclamation Systems B Lecture VIZ s.prg. 12.09.2020-07.11.2020 Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 12.09.2020 03.10.2020 17.10.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 19.09.2020 26.09.2020 10.10.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 24.10.2020 31.10.2020 07.11.2020 14.11.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 21.11.2020 28.11.2020 12.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
||||
10.30-11.15 |
BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 29.10.2020 05.11.2020 12.11.2020 19.11.2020 26.11.2020 03.12.2020 10.12.2020 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 04.09.2020-20.11.2020 Ieviņa Daina 301. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ6010 Modeling of Hydrological Processes B Lecture VIZ s.prg. 04.09.2020-18.12.2020 Grīnfelde Inga 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 04.09.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 18.09.2020 02.10.2020 16.10.2020 27.11.2020 04.12.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 25.09.2020 09.10.2020 06.11.2020 13.11.2020 20.11.2020 11.12.2020 18.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
BūvZ5013 Computer Graphics and Computer Aided Design B Lecture VIZ, HUS, ZP, GEO s.prg. 05.09.2020 Ķirulis Bruno 702. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5025 Waterpower II B Lecture HUS s.prg. 12.09.2020-07.11.2020 Pundurs Einārs 301. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5023 Maintenance of Land Reclamation Systems B Lecture VIZ s.prg. 12.09.2020-07.11.2020 Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 12.09.2020 03.10.2020 17.10.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 19.09.2020 26.09.2020 10.10.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 24.10.2020 31.10.2020 07.11.2020 14.11.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 21.11.2020 28.11.2020 12.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
||||
11.30-12.15 |
BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 19.11.2020 26.11.2020 03.12.2020 10.12.2020 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 04.09.2020-20.11.2020 Ieviņa Daina 301. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ6010 Modeling of Hydrological Processes B Lecture VIZ s.prg. 04.09.2020-18.12.2020 Grīnfelde Inga 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 04.09.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 18.09.2020 02.10.2020 16.10.2020 27.11.2020 04.12.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 25.09.2020 09.10.2020 06.11.2020 13.11.2020 20.11.2020 11.12.2020 18.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
BūvZ5013 Computer Graphics and Computer Aided Design B Lecture VIZ, HUS, ZP, GEO s.prg. 05.09.2020 Ķirulis Bruno 702. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5025 Waterpower II B Lecture HUS s.prg. 12.09.2020-07.11.2020 Pundurs Einārs 301. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5023 Maintenance of Land Reclamation Systems B Lecture VIZ s.prg. 12.09.2020-07.11.2020 Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 12.09.2020 03.10.2020 17.10.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 19.09.2020 26.09.2020 10.10.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 24.10.2020 31.10.2020 07.11.2020 14.11.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 21.11.2020 28.11.2020 12.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
||||
12.30-13.15 |
BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 10.09.2020-12.11.2020 VBF 6. stāva telpās Silabriedis Gunārs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 26.11.2020 03.12.2020 10.12.2020 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
HidZ6017 Irrigation B Lecture VIZ s.prg. 05.09.2020-07.11.2020 Grinberga Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 12.09.2020 03.10.2020 17.10.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 26.09.2020 10.10.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 24.10.2020 31.10.2020 07.11.2020 14.11.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 21.11.2020 28.11.2020 12.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
|||||
13.30-14.15 |
BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 10.09.2020-12.11.2020 VBF 6. stāva telpās Silabriedis Gunārs BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 19.11.2020 VBF 6. stāva telpās Silabriedis Gunārs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 26.11.2020 03.12.2020 10.12.2020 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
Ģeog5005 Application of Geographic Information Systems A Lecture 04.09.2020-23.10.2020 Lagzdiņš Ainis 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 Ģeog5005 Application of Geographic Information Systems A Lecture 30.10.2020-18.12.2020 Ratkevičs Aivars 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 12.09.2020-19.12.2020 Ieviņa Daina 301. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ6017 Irrigation B Lecture VIZ s.prg. 05.09.2020-07.11.2020 Grinberga Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 05.09.2020 Pundurs Einārs 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 12.09.2020 03.10.2020 17.10.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 05.09.2020 26.09.2020 10.10.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 24.10.2020 31.10.2020 07.11.2020 14.11.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 21.11.2020 28.11.2020 12.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
||||
14.30-15.15 |
HidZ5022 Hydrologic Analysis and Design B Lecture VIZ s.prg. 09.09.2020-25.11.2020 VBF 4. stāva telpas Abramenko Kaspars |
BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 10.09.2020-12.11.2020 VBF 6. stāva telpās Silabriedis Gunārs BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 19.11.2020 VBF 6. stāva telpās Silabriedis Gunārs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
Ģeog5005 Application of Geographic Information Systems A Lecture 04.09.2020-23.10.2020 Lagzdiņš Ainis 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 Ģeog5005 Application of Geographic Information Systems A Lecture 30.10.2020-18.12.2020 Ratkevičs Aivars 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 12.09.2020-19.12.2020 Ieviņa Daina 301. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ6017 Irrigation B Lecture VIZ s.prg. 05.09.2020-07.11.2020 Grinberga Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 05.09.2020 Pundurs Einārs 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 12.09.2020 03.10.2020 17.10.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 05.09.2020 26.09.2020 10.10.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 24.10.2020 31.10.2020 07.11.2020 14.11.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 28.11.2020 12.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
|||
15.30-16.15 |
HidZ5022 Hydrologic Analysis and Design B Lecture VIZ s.prg. 09.09.2020-25.11.2020 VBF 4. stāva telpas Abramenko Kaspars |
BūvZ5013 Computer Graphics and Computer Aided Design B Lecture VIZ, HUS, ZP, GEO s.prg. 10.09.2020-19.11.2020 Ķirulis Bruno 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
Ģeog5005 Application of Geographic Information Systems A Lecture 04.09.2020-23.10.2020 Lagzdiņš Ainis 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 Ģeog5005 Application of Geographic Information Systems A Lecture 30.10.2020-18.12.2020 Ratkevičs Aivars 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 12.09.2020-19.12.2020 Ieviņa Daina 301. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 12.09.2020 03.10.2020 17.10.2020 VBF 204.telpa Celms Armands BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 05.09.2020 10.10.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 24.10.2020 31.10.2020 07.11.2020 14.11.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 28.11.2020 12.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
|||
16.30-17.15 |
HidZ5022 Hydrologic Analysis and Design B Lecture VIZ s.prg. 09.09.2020-25.11.2020 VBF 4. stāva telpas Abramenko Kaspars |
BūvZ5013 Computer Graphics and Computer Aided Design B Lecture VIZ, HUS, ZP, GEO s.prg. 10.09.2020-19.11.2020 Ķirulis Bruno 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |
Ģeog5005 Application of Geographic Information Systems A Lecture 04.09.2020-23.10.2020 Lagzdiņš Ainis 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 Ģeog5005 Application of Geographic Information Systems A Lecture 30.10.2020-18.12.2020 Ratkevičs Aivars 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 12.09.2020-19.12.2020 Ieviņa Daina 301. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 05.09.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 24.10.2020 VBF 6.stāva telpas Ratkevičs Aivars BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 28.11.2020 12.12.2020 VBF 6. stāva telpas Ratkevičs Aivars |
|||
17.30-18.15 |
BūvZ5013 Computer Graphics and Computer Aided Design B Lecture VIZ, HUS, ZP, GEO s.prg. 10.09.2020-19.11.2020 Ķirulis Bruno 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 17.12.2020 VBF 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs |