Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works 20.10.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Fizi2036 Agrophysics Bt Lecture 17.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Gross Uldis |
Fizi2036 Agrophysics Bt Examination 26.11.2020 Gross Uldis 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2022 Animal Physiology Bt Lecture 16.10.2020 Ozola Gita A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Fizi2036 Agrophysics Bt Laboratory works 20.11.2020 Rumba Janīna 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3006 Plant Physiology II Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 27.11.2020 Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Practical works Lopk s.prg. 27.11.2020 305. kab. VMF Ozola Gita LauZ2047 Agrarian Policy Bp Practical works Uzne s.prg. 27.11.2020 Līcīte Ieva 231. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
Fizi2036 Agrophysics Bt Lecture 19.10.2020 126. aud. Erdberga Ieva LauZ4240 Patents and Standards Bv Lecture 16.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Siliņa Dace Biol3006 Plant Physiology II Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 23.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Alsiņa Ina Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Lecture Lopk s.prg. 23.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Ozola Gita |
Fizi2036 Agrophysics Bt Laboratory works 13.10.2020 Erdberga Ieva 113. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works 20.10.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Fizi2036 Agrophysics Bt Lecture 17.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Gross Uldis Fizi2036 Agrophysics Bt Lecture 24.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Gross Uldis |
Ekon2130 Theory of Economics Bt Practical works 21.10.2020 Eglīte Aija 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ4240 Patents and Standards Bv Lecture 15.10.2020 Siliņa Dace 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon2130 Theory of Economics Bt Lecture 19.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Eglīte Aija Fizi2036 Agrophysics Bt Laboratory works 26.11.2020 Rumba Janīna 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Lecture 23.10.2020 Ozola Inese 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete2022 Animal Physiology Bt Lecture 16.10.2020 Ozola Gita A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Fizi2036 Agrophysics Bt Laboratory works 20.11.2020 Rumba Janīna 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3006 Plant Physiology II Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 27.11.2020 Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Practical works Lopk s.prg. 27.11.2020 305. kab. VMF Ozola Gita LauZ2047 Agrarian Policy Bp Practical works Uzne s.prg. 27.11.2020 Līcīte Ieva 231. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
Fizi2036 Agrophysics Bt Lecture 12.10.2020 126. aud. Erdberga Ieva Fizi2036 Agrophysics Bt Lecture 19.10.2020 126. aud. Erdberga Ieva LauZ4240 Patents and Standards Bv Lecture 16.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Siliņa Dace Biol3006 Plant Physiology II Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 23.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Alsiņa Ina Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Lecture Lopk s.prg. 23.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Ozola Gita |
Fizi2036 Agrophysics Bt Laboratory works 13.10.2020 Erdberga Ieva 113. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works 20.10.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Lecture 17.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Ozola Inese ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Lecture 24.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Ozola Inese |
Ekon2130 Theory of Economics Bt Lecture 14.10.2020 Eglīte Aija 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2130 Theory of Economics Bt Lecture 21.10.2020 Eglīte Aija 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Fizi2036 Agrophysics Bt Lecture 25.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Gross Uldis |
LauZ4240 Patents and Standards Bv Lecture 15.10.2020 Siliņa Dace 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon2130 Theory of Economics Bt Lecture 19.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Eglīte Aija Fizi2036 Agrophysics Bt Laboratory works 26.11.2020 Rumba Janīna 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Lecture 23.10.2020 Ozola Inese 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete2022 Animal Physiology Bt Practical works 16.10.2020 Ozola Gita A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Fizi2036 Agrophysics Bt Laboratory works 20.11.2020 Rumba Janīna 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3006 Plant Physiology II Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 27.11.2020 Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Practical works Lopk s.prg. 27.11.2020 305. kab. VMF Ozola Gita LauZ2047 Agrarian Policy Bp Practical works Uzne s.prg. 27.11.2020 Līcīte Ieva 231. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
Fizi2036 Agrophysics Bt Lecture 12.10.2020 126. aud. Erdberga Ieva Biol3006 Plant Physiology II Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 16.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Alsiņa Ina Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Lecture Lopk s.prg. 16.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Ozola Gita Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Lecture Lopk s.prg. 23.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Ozola Gita |
Fizi2036 Agrophysics Bt Laboratory works 13.10.2020 Erdberga Ieva 113. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works 20.10.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Lecture 17.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Ozola Inese ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Lecture 24.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Ozola Inese |
Ekon2130 Theory of Economics Bt Lecture 14.10.2020 Eglīte Aija 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2130 Theory of Economics Bt Lecture 21.10.2020 Eglīte Aija 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Fizi2036 Agrophysics Bt Lecture 25.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Gross Uldis |
LauZ4240 Patents and Standards Bv Lecture 15.10.2020 Siliņa Dace 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrophysics Bt Lecture 19.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Gross Uldis Fizi2036 Agrophysics Bt Laboratory works 26.11.2020 Rumba Janīna 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2022 Animal Physiology Bt Practical works 16.10.2020 Ozola Gita A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Fizi2036 Agrophysics Bt Laboratory works 20.11.2020 Rumba Janīna 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4240 Patents and Standards Bv Test with grade 27.11.2020 Siliņa Dace zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
||
12.30-13.15 |
Fizi2036 Agrophysics Bt Lecture 19.10.2020 Pelēce Ilze 313. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrophysics Bt Lecture 12.10.2020 Pelēce Ilze 313. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3006 Plant Physiology II Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 16.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Alsiņa Ina Biol3006 Plant Physiology II Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 23.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Alsiņa Ina Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Lecture Lopk s.prg. 16.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Ozola Gita Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Lecture Lopk s.prg. 23.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Ozola Gita |
Fizi2036 Agrophysics Bt Laboratory works 13.10.2020 Erdberga Ieva 113. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3006 Plant Physiology II Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 17.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Alsiņa Ina ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Lecture 24.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Ozola Inese LauZ2047 Agrarian Policy Bp Lecture Uzne s.prg. 17.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Līcīte Ieva |
Ekon2130 Theory of Economics Bt Lecture 14.10.2020 Eglīte Aija 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2130 Theory of Economics Bt Lecture 21.10.2020 Eglīte Aija 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2130 Theory of Economics Bt Lecture 25.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Eglīte Aija |
LauZ4240 Patents and Standards Bv Lecture 15.10.2020 Siliņa Dace 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrophysics Bt Lecture 19.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Gross Uldis Fizi2036 Agrophysics Bt Laboratory works 26.11.2020 Rumba Janīna 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works 23.10.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete2022 Animal Physiology Bt Practical works 16.10.2020 Ozola Gita A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Ekon2130 Theory of Economics Bt Practical works 20.11.2020 Ieskaite praktiskajos darbos. Eglīte Aija 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Practical works 27.11.2020 Ozola Inese 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
13.30-14.15 |
Fizi2036 Agrophysics Bt Lecture 19.10.2020 Pelēce Ilze 313. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrophysics Bt Lecture 12.10.2020 Pelēce Ilze 313. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3006 Plant Physiology II Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 23.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Alsiņa Ina Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Lecture Lopk s.prg. 16.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Ozola Gita Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Lecture Lopk s.prg. 23.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Ozola Gita |
Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works 13.10.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3008 Microbiology Bt Lecture 20.10.2020 Dubova Laila zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3006 Plant Physiology II Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 17.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Alsiņa Ina LauZ2047 Agrarian Policy Bp Lecture Uzne s.prg. 17.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Līcīte Ieva LauZ2047 Agrarian Policy Bp Lecture Uzne s.prg. 24.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Līcīte Ieva |
Ekon2130 Theory of Economics Bt Lecture 21.10.2020 Eglīte Aija 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Vete2022 Animal Physiology Bt Lecture 14.10.2020 Ozola Gita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Ekon2130 Theory of Economics Bt Lecture 25.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Eglīte Aija |
Fizi2036 Agrophysics Bt Laboratory works 22.10.2020 Pelēce Ilze 313. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi2036 Agrophysics Bt Lecture 19.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Gross Uldis Fizi2036 Agrophysics Bt Test 26.11.2020 Pelēce Ilze 313. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works 23.10.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete2022 Animal Physiology Bt Practical works 16.10.2020 Ozola Gita A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Ekon2130 Theory of Economics Bt Practical works 20.11.2020 Ieskaite praktiskajos darbos. Eglīte Aija 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Practical works 27.11.2020 Ozola Inese 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
14.30-15.15 |
Biol3008 Microbiology Bt Lecture 12.10.2020 Dubova Laila zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3008 Microbiology Bt Lecture 19.10.2020 Dubova Laila zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3008 Microbiology Bt Lecture 16.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Dubova Laila Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Lecture Lopk s.prg. 23.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Ozola Gita |
Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works 13.10.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3008 Microbiology Bt Lecture 20.10.2020 Dubova Laila zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2047 Agrarian Policy Bp Lecture Uzne s.prg. 17.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Līcīte Ieva LauZ2047 Agrarian Policy Bp Lecture Uzne s.prg. 24.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Līcīte Ieva |
Vete2022 Animal Physiology Bt Lecture 14.10.2020 Ozola Gita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Ekon2130 Theory of Economics Bt Lecture 25.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Eglīte Aija |
Fizi2036 Agrophysics Bt Laboratory works 22.10.2020 Pelēce Ilze 313. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2022 Animal Physiology Bt Lecture 15.10.2020 Ozola Gita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4240 Patents and Standards Bv Lecture 19.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Siliņa Dace LauZ4240 Patents and Standards Bv Practical works 26.11.2020 Siliņa Dace 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2022 Animal Physiology Bt Practical works 23.10.2020 Ozola Gita A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol3006 Plant Physiology II Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 20.11.2020 Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Practical works 27.11.2020 Ozola Inese 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Practical works Lopk s.prg. 20.11.2020 305. kab. VMF Ozola Gita LauZ2047 Agrarian Policy Bp Practical works Uzne s.prg. 20.11.2020 Līcīte Ieva 231. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
15.30-16.15 |
Biol3008 Microbiology Bt Lecture 12.10.2020 Dubova Laila zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3008 Microbiology Bt Lecture 19.10.2020 Dubova Laila zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Biol3008 Microbiology Bt Lecture 16.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Dubova Laila Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Lecture Lopk s.prg. 23.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Ozola Gita |
LauZ2047 Agrarian Policy Bp Lecture Uzne s.prg. 17.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Līcīte Ieva LauZ2047 Agrarian Policy Bp Lecture Uzne s.prg. 24.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Līcīte Ieva |
Vete2022 Animal Physiology Bt Lecture 14.10.2020 Ozola Gita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Fizi2036 Agrophysics Bt Laboratory works 22.10.2020 Pelēce Ilze 313. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2022 Animal Physiology Bt Lecture 15.10.2020 Ozola Gita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4240 Patents and Standards Bv Lecture 19.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Siliņa Dace LauZ4240 Patents and Standards Bv Practical works 26.11.2020 Siliņa Dace 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2022 Animal Physiology Bt Practical works 23.10.2020 Ozola Gita A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol3006 Plant Physiology II Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 20.11.2020 Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Practical works Lopk s.prg. 20.11.2020 305. kab. VMF Ozola Gita Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Practical works Lopk s.prg. 27.11.2020 305. kab. VMF Ozola Gita LauZ2047 Agrarian Policy Bp Practical works Uzne s.prg. 20.11.2020 Līcīte Ieva 231. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
16.30-17.15 |
Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Lecture Lopk s.prg. 23.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Ozola Gita |
ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Lecture 13.10.2020 Ozola Inese 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Lecture 20.10.2020 Ozola Inese 406. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ2047 Agrarian Policy Bp Lecture Uzne s.prg. 24.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Līcīte Ieva |
Fizi2036 Agrophysics Bt Test 25.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Erdberga Ieva |
Vete2022 Animal Physiology Bt Lecture 15.10.2020 Ozola Gita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ4240 Patents and Standards Bv Lecture 19.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Siliņa Dace LauZ4240 Patents and Standards Bv Practical works 26.11.2020 Siliņa Dace 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2022 Animal Physiology Bt Practical works 23.10.2020 Ozola Gita A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol3006 Plant Physiology II Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 20.11.2020 Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Practical works Lopk s.prg. 20.11.2020 305. kab. VMF Ozola Gita Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Practical works Lopk s.prg. 27.11.2020 305. kab. VMF Ozola Gita LauZ2047 Agrarian Policy Bp Practical works Uzne s.prg. 20.11.2020 Līcīte Ieva 231. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
17.30-18.15 |
Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Lecture Lopk s.prg. 23.11.2020 Nodarbības notiks attālināti Ozola Gita |
ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Lecture 13.10.2020 Ozola Inese 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Lecture 20.10.2020 Ozola Inese 406. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Vete2022 Animal Physiology Bt Test with grade 23.10.2020 Ozola Gita A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol3006 Plant Physiology II Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 20.11.2020 Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Practical works Lopk s.prg. 20.11.2020 305. kab. VMF Ozola Gita Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Practical works Lopk s.prg. 27.11.2020 305. kab. VMF Ozola Gita LauZ2047 Agrarian Policy Bp Practical works Uzne s.prg. 20.11.2020 Līcīte Ieva 231. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
18.30-19.15 |
ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Lecture 13.10.2020 Ozola Inese 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Lecture 20.10.2020 Ozola Inese 406. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol3006 Plant Physiology II Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 20.11.2020 Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Practical works Lopk s.prg. 20.11.2020 305. kab. VMF Ozola Gita Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Examination Lopk s.prg. 27.11.2020 305. kab. VMF Ozola Gita |