Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete1004 Introduction to studies. Applied psychology I Bt Lecture 1, 2, 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 12.ned Medne Ruta F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1003 Botany and Pharmacognosy Bv Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Straupe Inga 57. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol1003 Botany and Pharmacognosy Bv Laboratory works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1. Indriksons Aigars 59. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Fizi1011 Physics Bv Laboratory works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Rumba Janīna, Pelēce Ilze 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Valo1030 Professional English Bv Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Gode Ina 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi1011 Physics Bv Lecture 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Gross Uldis 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Valo1030 Professional English Bv Practical works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Laurinaite Ilze 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1019 Animal Biology, Ecology and Ethology I Bt Laboratory works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 3.1.1 un 3.1.2 gr Plivča Alma A202. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete1001 Latin Language I Bv Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Cirīte Irita A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 2.1.1 gr Mancēviča Lauma A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
09.30-10.15 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Lecture 1, 2, 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Mancēviča Lauma A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1003 Botany and Pharmacognosy Bv Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Straupe Inga 57. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol1003 Botany and Pharmacognosy Bv Laboratory works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1. Indriksons Aigars 59. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ķīmi1028 Inorganic Chemistry Bv Laboratory works 3 gr. 01.09.2020-25.10.2020 Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3016 Organic Chemistry Bv Laboratory works 3 gr. 26.10.2020-20.12.2020 Ozola Baiba, Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Valo1030 Professional English Bv Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Gode Ina 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol1019 Animal Biology, Ecology and Ethology I Bt Laboratory works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.2.1 un 4.2.2 gr Pētersons Gunārs A202. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Fizi1011 Physics Bv Lecture 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Gross Uldis 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi1011 Physics Bv Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Rumba Janīna, Pelēce Ilze 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Valo1030 Professional English Bv Practical works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Laurinaite Ilze 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 2.2.1 Liepiņa Evija A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 2.2.2 gr L.Zablovska A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1019 Animal Biology, Ecology and Ethology I Bt Laboratory works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 3.2.1 un 3.2.2 gr Plivča Alma A202. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1019 Animal Biology, Ecology and Ethology I Bt Lecture 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Cera Inese, Pētersons Gunārs A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 2.1.1 gr Mancēviča Lauma A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
10.30-11.15 |
SpoZ1001 Sport I Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Zonnenberga Gita, Ozola Inta, Markevics Māris, Anškins Andis, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Visocka Jeļena zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
Biol1003 Botany and Pharmacognosy Bv Lecture 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Indriksons Aigars 59. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Fizi1011 Physics Bv Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pelēce Ilze, Gavare Zanda 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi1028 Inorganic Chemistry Bv Laboratory works 3 gr. 01.09.2020-25.10.2020 Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3016 Organic Chemistry Bv Laboratory works 3 gr. 26.10.2020-20.12.2020 Ozola Baiba, Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Valo1053 Latvian Language I Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1. Līce-Zikmane Iveta 327. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Fizi1011 Physics Bv Laboratory works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.2. Gavare Zanda 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 2.2.1 Liepiņa Evija A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 2.2.2 gr L.Zablovska A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1019 Animal Biology, Ecology and Ethology I Bt Lecture 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Cera Inese, Pētersons Gunārs A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 2.1.1 gr Mancēviča Lauma A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
SpoZ1001 Sport I Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Zonnenberga Gita, Ozola Inta, Markevics Māris, Anškins Andis, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Visocka Jeļena zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
Biol1003 Botany and Pharmacognosy Bv Laboratory works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.2. Indriksons Aigars 59. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ķīmi1028 Inorganic Chemistry Bv Lecture 1, 2, 3 gr. 01.09.2020-25.10.2020 Ozola Baiba 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3016 Organic Chemistry Bv Lecture 1, 2, 3 gr. 26.10.2020-20.12.2020 Cinkmanis Ingmārs 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Valo1053 Latvian Language I Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1. Līce-Zikmane Iveta 327. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 2.2.1 Liepiņa Evija A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 2.2.2 gr L.Zablovska A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1019 Animal Biology, Ecology and Ethology I Bt Lecture 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Cera Inese, Pētersons Gunārs A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 2.1.2 gr Mancēviča Lauma A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
12.30-13.15 |
Biol1003 Botany and Pharmacognosy Bv Lecture 1, 2, 3 gr. 01.09.2020-21.12.2020 Straupe Inga 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ķīmi1028 Inorganic Chemistry Bv Lecture 4-EN gr. 01.09.2020-25.10.2020 Ozola Baiba 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3016 Organic Chemistry Bv Lecture 4-EN gr. 26.10.2020-21.12.2020 Cinkmanis Ingmārs 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1003 Botany and Pharmacognosy Bv Laboratory works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.2. Indriksons Aigars 59. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ķīmi1028 Inorganic Chemistry Bv Lecture 1, 2, 3 gr. 01.09.2020-25.10.2020 Ozola Baiba 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3016 Organic Chemistry Bv Lecture 1, 2, 3 gr. 26.10.2020-20.12.2020 Cinkmanis Ingmārs 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol1019 Animal Biology, Ecology and Ethology I Bt Laboratory works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1.1 un 4.1.2 gr Pētersons Gunārs A202. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Valo1053 Latvian Language I Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.2. Līce-Zikmane Iveta 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Biol1003 Botany and Pharmacognosy Bv Laboratory works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Fizi1011 Physics Bv Laboratory works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1. Gavare Zanda 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi1028 Inorganic Chemistry Bv Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-25.10.2020 Ozola Baiba, Cinkmanis Ingmārs 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3016 Organic Chemistry Bv Laboratory works 1 gr. 26.10.2020-20.12.2020 Ozola Baiba, Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Valo1030 Professional English Bv Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Gode Ina 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.2 Laila Zablovska A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 Liepiņa Evija A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1019 Animal Biology, Ecology and Ethology I Bt Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 2.2.1 un 2.2.2 gr Pētersons Gunārs A202. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete1004 Introduction to studies. Applied psychology I Bt Lecture 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Terentjeva Margarita A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 2.1.2 gr Mancēviča Lauma A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
13.30-14.15 |
Ķīmi1028 Inorganic Chemistry Bv Lecture 4-EN gr. 01.09.2020-25.10.2020 Ozola Baiba 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3016 Organic Chemistry Bv Lecture 4-EN gr. 26.10.2020-21.12.2020 Cinkmanis Ingmārs 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete1004 Introduction to studies. Applied psychology I Bt Practical works 1 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Medne Ruta F101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete1004 Introduction to studies. Applied psychology I Bt Practical works 2 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Medne Ruta F101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 3.1.1 gr Liepiņa Evija A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 3.1.2 gr Laila Zablovska A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ķīmi1028 Inorganic Chemistry Bv Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-25.10.2020 Ozola Baiba, Cinkmanis Ingmārs 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3016 Organic Chemistry Bv Laboratory works 2 gr. 26.10.2020-20.12.2020 Ozola Baiba, Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1.1 gr Saulīte Jana A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1.2 gr Freiberga Anete A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Valo1053 Latvian Language I Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.2. Līce-Zikmane Iveta 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Biol1003 Botany and Pharmacognosy Bv Laboratory works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ķīmi1028 Inorganic Chemistry Bv Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-25.10.2020 Ozola Baiba, Cinkmanis Ingmārs 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3016 Organic Chemistry Bv Laboratory works 1 gr. 26.10.2020-20.12.2020 Ozola Baiba, Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Valo1030 Professional English Bv Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Gode Ina 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.2 Laila Zablovska A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 Liepiņa Evija A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1019 Animal Biology, Ecology and Ethology I Bt Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 2.1.1 un 2.1.2 gr. Cera Inese A202. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete1001 Latin Language I Bv Practical works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Cirīte Irita A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete1004 Introduction to studies. Applied psychology I Bt Practical works 4-EN gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Terentjeva Margarita A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 2.1.2 gr Mancēviča Lauma A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
14.30-15.15 |
Ķīmi1028 Inorganic Chemistry Bv Laboratory works 4-EN gr. 01.09.2020-25.10.2020 Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3016 Organic Chemistry Bv Laboratory works 4-EN gr. 26.10.2020-21.12.2020 Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba 269. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete1001 Latin Language I Bv Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Cirīte Irita A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 3.1.1 gr Liepiņa Evija A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 3.1.2 gr Laila Zablovska A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1003 Botany and Pharmacognosy Bv Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Straupe Inga 57. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ķīmi1028 Inorganic Chemistry Bv Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-25.10.2020 Ozola Baiba, Cinkmanis Ingmārs 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3016 Organic Chemistry Bv Laboratory works 2 gr. 26.10.2020-20.12.2020 Ozola Baiba, Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete1004 Introduction to studies. Applied psychology I Bt Practical works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Medne Ruta F101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1.1 gr Saulīte Jana A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1.2 gr Freiberga Anete A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Lecture 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Freiberga Anete A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.2 Laila Zablovska A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 Liepiņa Evija A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1019 Animal Biology, Ecology and Ethology I Bt Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 un 1.2.2 gr. Pētersons Gunārs A202. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Fizi1011 Physics Bv Lecture 1, 2, 3 gr. 02.11.2020-20.12.2020 Gross Uldis |
||
15.30-16.15 |
Ķīmi1028 Inorganic Chemistry Bv Laboratory works 4-EN gr. 01.09.2020-25.10.2020 Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3016 Organic Chemistry Bv Laboratory works 4-EN gr. 26.10.2020-21.12.2020 Cinkmanis Ingmārs, Ozola Baiba 269. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete1001 Latin Language I Bv Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Cirīte Irita A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 3.1.1 gr Liepiņa Evija A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 3.1.2 gr Laila Zablovska A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1003 Botany and Pharmacognosy Bv Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Straupe Inga 57. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1.1 gr Saulīte Jana A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.1.2 gr Freiberga Anete A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1019 Animal Biology, Ecology and Ethology I Bt Lecture 1, 2, 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Cera Inese, Pētersons Gunārs A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Valo1030 Professional English Bv Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Laurinaite Ilze 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol1019 Animal Biology, Ecology and Ethology I Bt Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1.1 un 1.1.2 gr. Pētersons Gunārs A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 gr. Liepiņa Evija A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.2 gr. L.Zablovska A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Fizi1011 Physics Bv Lecture 1, 2, 3 gr. 02.11.2020-20.12.2020 Gross Uldis |
||
16.30-17.15 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 3.2.1 gr Liepiņa Evija A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 3.2.2 gr Laila Zablovska A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.2.1 gr Saulīte Jana A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.2.2 gr Freiberga Anete A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1019 Animal Biology, Ecology and Ethology I Bt Lecture 1, 2, 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Cera Inese, Pētersons Gunārs A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Valo1030 Professional English Bv Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 Laurinaite Ilze 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 gr. Liepiņa Evija A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.2 gr. L.Zablovska A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
17.30-18.15 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 3.2.1 gr Liepiņa Evija A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 3.2.2 gr Laila Zablovska A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.2.1 gr Saulīte Jana A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.2.2 gr Freiberga Anete A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1019 Animal Biology, Ecology and Ethology I Bt Lecture 1, 2, 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Cera Inese, Pētersons Gunārs A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.1 gr. Liepiņa Evija A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2.2 gr. L.Zablovska A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
18.30-19.15 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 3.2.1 gr Liepiņa Evija A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 3.2.2 gr Laila Zablovska A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.2.1 gr Saulīte Jana A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2013 Anatomy of the Domestic Animals I Bt Practical works 4-EN gr. 01.09.2020-20.12.2020 4.2.2 gr Freiberga Anete A101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |