Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
PārZ2052 Hospitality Businesses Bp Practical works 1 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Riekstiņa-Dolģe Rita 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 PārZ2052 Hospitality Businesses Bp Lecture 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Riekstiņa-Dolģe Rita 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2051 Food Chemistry I Bt Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Cinkmanis Ingmārs 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
CitiP007 Introduction in Hospitality Bp Practical works 01.09.2020-08.11.2020 Mācību prakse Īriste Sandra 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
Valo1061 Professional English I Bv Practical works 1 gr. 01.09.2020-21.12.2020 Pušinska Baiba 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2052 Hospitality Businesses Bp Practical works 1 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Riekstiņa-Dolģe Rita 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 PārZ2052 Hospitality Businesses Bp Lecture 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Riekstiņa-Dolģe Rita 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2051 Food Chemistry I Bt Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Cinkmanis Ingmārs 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Citi1013 Tourism Management Bt Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Eglīte Marta 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
CitiP007 Introduction in Hospitality Bp Practical works 01.09.2020-08.11.2020 Mācību prakse Īriste Sandra 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
Valo1061 Professional English I Bv Practical works 1 gr. 01.09.2020-21.12.2020 Pušinska Baiba 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate3012 Mathematics Bt Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Vintere Anna 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2051 Food Chemistry I Bt Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Cinkmanis Ingmārs, Bluka Aldona 269. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 PārZ2052 Hospitality Businesses Bp Practical works 2 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Citi1013 Tourism Management Bt Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Eglīte Marta 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
CitiP007 Introduction in Hospitality Bp Practical works 01.09.2020-08.11.2020 Mācību prakse Īriste Sandra 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
Mate3012 Mathematics Bt Lecture 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Vintere Anna 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate3012 Mathematics Bt Practical works 1 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Vintere Anna 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate3012 Mathematics Bt Practical works 2 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Āboltiņš Aivars 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ2051 Food Chemistry I Bt Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Cinkmanis Ingmārs, Bluka Aldona 269. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 PārZ2052 Hospitality Businesses Bp Practical works 2 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Citi1013 Tourism Management Bt Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Eglīte Marta 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
CitiP007 Introduction in Hospitality Bp Practical works 01.09.2020-08.11.2020 Mācību prakse Īriste Sandra 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
InfT1023 Informatics Bt Lecture 01.09.2020-25.10.2020 Mozga Ivars 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate3012 Mathematics Bt Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Vintere Anna 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate3012 Mathematics Bt Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Āboltiņš Aivars 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
SpoZ1001 Sport I Bb Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0604(PLK) G0614(PLK) G0215(PLK) Cīrule Marina, Alksne Inta, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
Citi1013 Tourism Management Bt Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Eglīte Marta 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
InfT1023 Informatics Bt Laboratory works 1 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Mozga Ivars 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT1023 Informatics Bt Laboratory works 2 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Mozga Ivars 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sport I Bb Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0604(PLK) G0614(PLK) G0215(PLK) Cīrule Marina, Alksne Inta, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
Citi1013 Tourism Management Bt Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Eglīte Marta 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
InfT1023 Informatics Bt Laboratory works 1 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Mozga Ivars 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT1023 Informatics Bt Laboratory works 2 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Mozga Ivars 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Valo1061 Professional English I Bv Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Gode Ina 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2051 Food Chemistry I Bt Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Cinkmanis Ingmārs 268. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Citi1013 Tourism Management Bt Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Eglīte Marta 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
InfT1023 Informatics Bt Laboratory works 1 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Mozga Ivars 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT1023 Informatics Bt Laboratory works 2 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Mozga Ivars 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Valo1061 Professional English I Bv Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Gode Ina 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2051 Food Chemistry I Bt Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Cinkmanis Ingmārs 268. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |