Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Mate1029 Mathematics I Bt Laboratory works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Āboltiņš Aivars 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 DatZ2044 Informatics I Bt Lecture 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4076 Descriptive Geometry Bt Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Šmits Mareks 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
09.30-10.15 |
Ķīmi1001 Chemistry Bv Lecture 01.09.2020-21.12.2020 G0402(PLK) G0412(PLK) Dūma Māra 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1029 Mathematics I Bt Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Āboltiņš Aivars 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4076 Descriptive Geometry Bt Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Šmits Mareks 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
10.30-11.15 |
Citi1017 Introduction into Studies. Engineering Psychology Bv Lecture 2nd week-01.09.2020-21.12.2020 Vārtukapteinis Kaspars 327. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Citi1017 Introduction into Studies. Engineering Psychology Bv Lecture 1st week-01.09.2020-21.12.2020 Jerkunkova Aleksandra 327. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP218 Professional English I Bv Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Pētersone Aija 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi1001 Chemistry Bv Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 Dūma Māra, Miķelsone Velga 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2044 Informatics I Bt Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4076 Descriptive Geometry Bt Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Šmits Mareks 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
11.30-12.15 |
Citi1017 Introduction into Studies. Engineering Psychology Bv Seminar 01.09.2020-21.12.2020 Jerkunkova Aleksandra 327. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP218 Professional English I Bv Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Pētersone Aija 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi1001 Chemistry Bv Laboratory works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Dūma Māra, Miķelsone Velga 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Practical works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Valujeva Kristīne 302. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
DatZ2044 Informatics I Bt Laboratory works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 1.2. Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4076 Descriptive Geometry Bt Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Šmits Mareks 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
12.30-13.15 |
MašZ3032 Measuring Technigue Bt Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Sondors Kristaps 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Filz1009 Practical Philosophy Bv Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Vuguls Juris 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sport I Bb Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0402(PLK) G0412(PLK) G0419(PLK) Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Markevics Māris, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Cīrule Marina, Anškins Andis, Alksne Inta zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||
13.30-14.15 |
MašZ3032 Measuring Technigue Bt Laboratory works 01.09.2020-21.12.2020 1.2. Sondors Kristaps 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1029 Mathematics I Bt Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Āboltiņš Aivars 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Filz1009 Practical Philosophy Bv Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Vuguls Juris 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sport I Bb Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0402(PLK) G0412(PLK) G0419(PLK) Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Markevics Māris, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Cīrule Marina, Anškins Andis, Alksne Inta zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||
14.30-15.15 |
MašZ3032 Measuring Technigue Bt Laboratory works 01.09.2020-21.12.2020 1.1. Sondors Kristaps 207. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Lecture 01.09.2020-20.12.2020 G0412(PLK) G0402(PLK) Abramenko Kaspars zāle. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
DatZ2044 Informatics I Bt Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
15.30-16.15 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Lecture 1st week-01.09.2020-20.12.2020 G0412(PLK) G0402(PLK) Abramenko Kaspars zāle. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
DatZ2044 Informatics I Bt Laboratory works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 1.1. Veiss Kārlis 205. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
16.30-17.15 |
LauZ4076 Descriptive Geometry Bt Lecture 02.11.2020-20.12.2020 G0402(PLK) Šmits Mareks |
||||||
17.30-18.15 |
Mate1029 Mathematics I Bt Lecture 02.11.2020-20.12.2020 G0402(PLK) G0412(PLK) Āboltiņš Aivars |