Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
VadZ3017 Team Management Bp Lecture 01.09.2020-21.12.2020 G0105(PLK) Dobele Madara 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
||||||
09.30-10.15 |
Ekon1024 Microeconomics Bt Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Petko Lelde 306. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Citi4016 Labour and Civil Protection Bv Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Brizga Dace 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
10.30-11.15 |
Ekon1024 Microeconomics Bt Practical works 01.09.2020-21.12.2020 Petko Lelde 306. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Citi1016 Introduction to Studies Bv Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Muška Aina 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
SpoZ1001 Sport I Bb Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0105(PLK) G0816(PLK) Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Markevics Māris, Ozola Inta, Valainis Viktors zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||
11.30-12.15 |
VadZ3017 Team Management Bp Practical works 01.09.2020-21.12.2020 Dobele Madara 310. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Citi1016 Introduction to Studies Bv Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Muška Aina 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
SpoZ1001 Sport I Bb Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0105(PLK) G0816(PLK) Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Markevics Māris, Ozola Inta, Valainis Viktors zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||
12.30-13.15 |
Psih3010 Social Psychology Bt Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Pāvulēns Jānis 327. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
13.30-14.15 |
Mate2029 Mathematics for Economists Bt Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Vintere Anna 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Soci2036 Sociology Bv Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Millere Jolanta 106. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2122 Statistics Bv Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Jurevica Aija 210. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Psih3010 Social Psychology Bt Seminar 01.09.2020-20.12.2020 Pāvulēns Jānis 327. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
14.30-15.15 |
Mate2029 Mathematics for Economists Bt Practical works 01.09.2020-21.12.2020 Vintere Anna 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ3035 Document Management Bv Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Cīrule Simona 210. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2122 Statistics Bv Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Jurevica Aija 210. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
15.30-16.15 |
Ekon1024 Microeconomics Bt Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Petko Lelde 306. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2122 Statistics Bv Lecture 02.11.2020-20.12.2020 G0105(PLK) Jurevica Aija |
|||||
16.30-17.15 |
Ekon2122 Statistics Bv Lecture 02.11.2020-20.12.2020 G0105(PLK) Jurevica Aija |
Citi4016 Labour and Civil Protection Bv Lecture 02.11.2020-20.12.2020 G0105(PLK) Brizga Dace |
|||||
17.30-18.15 |
VadZ3035 Document Management Bv Lecture 02.11.2020-20.12.2020 G0105(PLK) Cīrule Simona |
||||||
18.30-19.15 |
Soci2036 Sociology Bv Lecture 02.11.2020-20.12.2020 G0105(PLK) Millere Jolanta |