Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Psih1011 Organizational Psychology and Management Bv Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Briede Baiba 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1022 Dendrology Bt Lecture 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Šulcs Viesturs 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4016 Mathematics I Bv Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Alksnis Reinis 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
Psih1011 Organizational Psychology and Management Bv Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Kirila Kitija 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1022 Dendrology Bt Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 InfT1026 Information Technology Bv Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Odziņa Ilona 28. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1022 Dendrology Bt Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2008 Wood Science Bt Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Magaznieks Jānis 44. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
10.30-11.15 |
Psih1011 Organizational Psychology and Management Bv Seminar 1 gr. 2nd week-01.09.2020-21.12.2020 Briede Baiba 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Psih1011 Organizational Psychology and Management Bv Seminar 1 gr. 1st week-01.09.2020-21.12.2020 Kirila Kitija 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Psih1011 Organizational Psychology and Management Bv Seminar 2 gr. 1st week-01.09.2020-21.12.2020 Briede Baiba 35. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Psih1011 Organizational Psychology and Management Bv Seminar 2 gr. 2nd week-01.09.2020-21.12.2020 Kirila Kitija 35. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1022 Dendrology Bt Laboratory works 2 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 InfT1026 Information Technology Bv Laboratory works 1 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Odziņa Ilona 28. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 InfT1026 Information Technology Bv Laboratory works 2 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Odziņa Ilona 28. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Mate4016 Mathematics I Bv Laboratory works 1 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 1.1. Alksnis Reinis 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sport I Bb Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0506(PLK) G0508(PLK) Ozola Inta, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
Biol1022 Dendrology Bt Laboratory works 1 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 1.1. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol1022 Dendrology Bt Laboratory works 1 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 1.2. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2008 Wood Science Bt Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Magaznieks Jānis 44. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
11.30-12.15 |
Biol3016 Forest Botany and Phytocenology Bt Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Šulcs Viesturs 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol3016 Forest Botany and Phytocenology Bt Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 InfT1026 Information Technology Bv Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Odziņa Ilona 28. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ1001 Sport I Bb Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0506(PLK) G0508(PLK) Ozola Inta, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
Biol1022 Dendrology Bt Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Filz1026 Philosophy, Ethics, Aesthetics Bv Seminar 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Leikums Leonards 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 MatZ2008 Wood Science Bt Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Magaznieks Jānis 44. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
12.30-13.15 |
Biol3016 Forest Botany and Phytocenology Bt Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4016 Mathematics I Bv Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Alksnis Reinis 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3016 Forest Botany and Phytocenology Bt Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Professional English I Bv Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pētersone Aija 278. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
ValoP299 Professional English I Bv Practical works 1 gr. 01.09.2020-21.12.2020 Ozola Inese 327. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol3016 Forest Botany and Phytocenology Bt Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4016 Mathematics I Bv Laboratory works 2 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Alksnis Reinis 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Filz1026 Philosophy, Ethics, Aesthetics Bv Seminar 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Leikums Leonards 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3016 Forest Botany and Phytocenology Bt Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Šulcs Viesturs 51. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP299 Professional English I Bv Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pētersone Aija 278. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
ValoP299 Professional English I Bv Practical works 1 gr. 01.09.2020-21.12.2020 Ozola Inese 327. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol3016 Forest Botany and Phytocenology Bt Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Šulcs Viesturs 51. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4016 Mathematics I Bv Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Alksnis Reinis 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
Mate4016 Mathematics I Bv Laboratory works 1 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 1.2. Alksnis Reinis 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
16.30-17.15 |
InfT1026 Information Technology Bv Lecture 1st week-02.11.2020-20.12.2020 G0506(PLK) G0508(PLK) Odziņa Ilona |
Filz1026 Philosophy, Ethics, Aesthetics Bv Lecture 02.11.2020-20.12.2020 G0506(PLK) G0508(PLK) Leikums Leonards |
|||||
17.30-18.15 |
MatZ2008 Wood Science Bt Lecture 02.11.2020-20.12.2020 G0506(PLK) Magaznieks Jānis |