Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ2038 Basics in Agronomy I B Lecture LsTeh s.prg. 3 gr. 01.09.2020-21.12.2020 Augšpole Ingrīda 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4056 Hydraulics and Hydraulic Drive II A Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Kronbergs Ēriks 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ3016 Machine Elements I A Lecture 01.09.2020-20.12.2020 G0413(PLK) Gailis Māris 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ3162 Strength of Materials II A Laboratory works 3 gr. 2nd week-26.10.2020-20.12.2020 Nulle Imants 111. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
09.30-10.15 |
LauZ2038 Basics in Agronomy I B Practical works LsTeh s.prg. 3 gr. 01.09.2020-21.12.2020 Augšpole Ingrīda 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 119. room (. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4056 Hydraulics and Hydraulic Drive II A Practical works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Šmits Mareks 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ3016 Machine Elements I A Laboratory works 3 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Gailis Māris 527. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ3016 Machine Elements I A Lecture 1st week-01.09.2020-20.12.2020 G0413(PLK) Gailis Māris 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3162 Strength of Materials II A Practical works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Kaķītis Aivars 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ3162 Strength of Materials II A Laboratory works 3 gr. 2nd week-26.10.2020-20.12.2020 Nulle Imants 111. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ2038 Basics in Agronomy I B Practical works LsTeh s.prg. 3 gr. 01.09.2020-21.12.2020 Augšpole Ingrīda 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 119. room (. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4234 Animal Breeding Technology B Lecture LsTeh s.prg. 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Priekulis Juris 122. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ3162 Strength of Materials II A Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Kaķītis Aivars 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
11.30-12.15 |
MašZ4053 Dynamics of Machines I A Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4234 Animal Breeding Technology B Practical works LsTeh s.prg. 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Priekulis Juris 122. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4250 Ground Motor Vehicles I B Lecture LsTeh s.prg. 3 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Birkavs Aivars 225. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4250 Ground Motor Vehicles I B Laboratory works LsTeh s.prg. 3 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Birkavs Aivars 225. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
12.30-13.15 |
MašZ4053 Dynamics of Machines I A Practical works 01.09.2020-21.12.2020 Dauvarts Mārtiņš 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4250 Ground Motor Vehicles I B Lecture LsTeh s.prg. 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Birkavs Aivars 225. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4250 Ground Motor Vehicles I B Laboratory works LsTeh s.prg. 3 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Birkavs Aivars 225. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
13.30-14.15 |
MašZ4056 Hydraulics and Hydraulic Drive II A Laboratory works 3 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Kronbergs Ēriks 426. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
15.30-16.15 |
LauZ3133 Diesel Engine Fuel System C Lecture 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0413(PLK) Gailis Māris 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
16.30-17.15 |
LauZ4206 Drying and Storage of Grains C Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0215(PLK) Palabinskis Jānis 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP226 Spanish I C Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK 2.grupa G0413(PLK) G0604(PLK) G0614(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) G0419(PLK) G0703(PLK) Perez Alvarez Sergio 502. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ3133 Diesel Engine Fuel System C Lecture 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0413(PLK) Gailis Māris 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
17.30-18.15 |
LauZ4206 Drying and Storage of Grains C Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0215(PLK) Palabinskis Jānis 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP226 Spanish I C Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK 2.grupa G0413(PLK) G0604(PLK) G0614(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) G0419(PLK) G0703(PLK) Perez Alvarez Sergio 502. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 TraZ2002 The Basics of Safe Draving C Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0412(PLK) G0703(PLK) Bolšteins Juris 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
18.30-19.15 |
TraZ2002 The Basics of Safe Draving C Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0412(PLK) G0703(PLK) Bolšteins Juris 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |