Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Arhi1020 Construction Graphics Bt Lecture 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Brencis Raitis 301. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1021 Mathematics I Bt Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Atslēga Svetlana 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ2060 Introduction to the Speciality Bv Lecture 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Puzānova Dana 802. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
09.30-10.15 |
Mate1021 Mathematics I Bt Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Atslēga Svetlana 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ2060 Introduction to the Speciality Bv Practical works 2 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Puzānova Dana 802. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
10.30-11.15 |
MašZ2010 Descriptive Geometry, Technical Drawing Bt Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Vronskis Olafs 527. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
SpoZ1001 Sport I Bb Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0327(PLK) G0331(PLK) G0330(PLK) Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Markevics Māris, Mateikovičs Česlavs, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
Citi4016 Labour and Civil Protection Bv Lecture 01.09.2020-20.12.2020 G0307(PLK) Lasmanis Vairis 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Arhi1020 Construction Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Gaurilka Arturs 702. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
11.30-12.15 |
MašZ2010 Descriptive Geometry, Technical Drawing Bt Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-21.12.2020 Vronskis Olafs 527. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
SpoZ1001 Sport I Bb Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0327(PLK) G0331(PLK) G0330(PLK) Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Markevics Māris, Mateikovičs Česlavs, Rimgaile Linda, Ozola Inta zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
BūvZ2061 Building Materials Bp Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Preikšs Ilmārs 125. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Arhi1020 Construction Graphics Bt Practical works 2 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Brencis Raitis 301. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi1020 Construction Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Brencis Raitis 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
12.30-13.15 |
Valo2060 Professional English for Civil Engineering Bv Practical works 2 gr. 01.09.2020-21.12.2020 Orlova Irina 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ2061 Building Materials Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Preikšs Ilmārs 302. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2061 Building Materials Bp Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Preikšs Ilmārs 125. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Arhi1020 Construction Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Brencis Raitis 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
13.30-14.15 |
Valo2060 Professional English for Civil Engineering Bv Practical works 2 gr. 01.09.2020-21.12.2020 Orlova Irina 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ2061 Building Materials Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Preikšs Ilmārs 302. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Citi4016 Labour and Civil Protection Bv Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Lasmanis Vairis 15. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
14.30-15.15 |
Ķīmi1020 Chemistry Bt Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Dimiņš Fredijs 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ2061 Building Materials Bp Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Preikšs Ilmārs 301. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1021 Mathematics I Bt Practical works 2 gr. 02.11.2020-20.12.2020 Atslēga Svetlana 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1021 Mathematics I Bt Practical works 2 gr. 14.09.2020-01.11.2020 Atslēga Svetlana 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1020 Chemistry Bt Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Dimiņš Fredijs 170. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
Mate1021 Mathematics I Bt Laboratory works 2 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Alksnis Reinis 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1020 Chemistry Bt Laboratory works 2 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Dimiņš Fredijs 170. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
Valo2061 Professional German for Civil Engineering Bv Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Kontaktnodarbība Mališeva Oksana 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |