Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Biol3006 Plant Physiology II Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Alsiņa Ina zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Forage Production Bp Lecture Lopk s.prg. 01.09.2020-21.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 12.10.2020-20.12.2020 Palabinskis Jānis 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 01.09.2020-11.10.2020 Mangalis Māris 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ2042 Soil Science Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Feedstuffs Bp Laboratory works Lopk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Darz s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Uzne s.prg. 01.09.2020-04.10.2020 Mangalis Māris 326. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Uzne s.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4150 Biological Crop Production and Horticulture Lecture 01.09.2020-13.12.2020 BISK Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze, Gaile Zinta 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
Biol3006 Plant Physiology II Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Alsiņa Ina zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4243 Forage Production Bp Lecture Lopk s.prg. 1st week-01.09.2020-21.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4243 Forage Production Bp Laboratory works Lopk s.prg. 2nd week-01.09.2020-21.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Accounting and Investments Bt Practical works Darz, Uzne, Lopk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Leibus Inguna 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2042 Soil Science Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Feedstuffs Bp Laboratory works Lopk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Darz s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Uzne s.prg. 01.09.2020-04.10.2020 Mangalis Māris 326. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Uzne s.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4150 Biological Crop Production and Horticulture Lecture 01.09.2020-13.12.2020 BISK Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze, Gaile Zinta 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ4243 Forage Production Bp Laboratory works Lopk s.prg. 01.09.2020-21.12.2020 Adamovičs Aleksandrs 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Accounting and Investments Bt Practical works Darz, Uzne, Lopk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Leibus Inguna 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2042 Soil Science Bp Practical works Lauk s.prg. 01.09.2020-27.09.2020 Vircava Ilze 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Pētersone Aija 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Orlova Irina 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2042 Soil Science Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Kārkliņš Aldis 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Laboratory works Uzne s.prg. 01.09.2020-22.11.2020 Dorbe Adrija 139. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Feedstuffs Bp Practical works Lopk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Biological Crop Production and Horticulture Lecture 01.09.2020-13.12.2020 BISK Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze, Gaile Zinta 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
Ekon2126 Accounting and Investments Bt Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Leibus Inguna 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2042 Soil Science Bp Practical works Darz s.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Vāle Jana 135. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon2126 Accounting and Investments Bt Practical works Lauk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Leibus Inguna 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Pētersone Aija 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Orlova Irina 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Laboratory works Uzne s.prg. 01.09.2020-22.11.2020 Dorbe Adrija 139. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Darz, Lopk s.prg. 01.09.2020-04.10.2020 Mangalis Māris 326. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Darz, Lopk s.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4150 Biological Crop Production and Horticulture Lecture 01.09.2020-13.12.2020 BISK Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze, Gaile Zinta 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
SpoZ2001 Sport III Bb Practical works 01.09.2020-21.12.2020 G0703(PLK) Ozola Inta, Rimgaile Linda, Visocka Jeļena, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 LauZ4240 Patents and Standards Bv Lecture 02.11.2020-20.12.2020 Siliņa Dace |
LauZ2042 Soil Science Bp Laboratory works Darz s.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Vāle Jana 139. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Lecture Uzne s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Dorbe Adrija 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Lopk s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Ekon2126 Accounting and Investments Bt Practical works Lauk s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Leibus Inguna 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3006 Plant Physiology II Bp Laboratory works Lauk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 1.1. Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2042 Soil Science Bp Practical works Lauk s.prg. 28.09.2020-20.12.2020 1.2. Vāle Jana 139. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Lauk s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 1.1. Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Darz, Lopk s.prg. 01.09.2020-04.10.2020 Mangalis Māris 326. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Darz, Lopk s.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
13.30-14.15 |
SpoZ2001 Sport III Bb Practical works 01.09.2020-21.12.2020 G0703(PLK) Ozola Inta, Rimgaile Linda, Visocka Jeļena, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 LauZ4240 Patents and Standards Bv Lecture 02.11.2020-20.12.2020 Siliņa Dace |
LauZ2042 Soil Science Bp Laboratory works Darz s.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Vāle Jana 139. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Lecture Uzne s.prg. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Dorbe Adrija 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Practical works Uzne s.prg. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Dorbe Adrija 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Lopk s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Biol3006 Plant Physiology II Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Lauk.1.2., Dārk. Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2042 Soil Science Bp Practical works Lauk s.prg. 28.09.2020-20.12.2020 1.1. Vāle Jana 139. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Feedstuffs Bp Lecture Lopk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Lauk s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 1.2. Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Biol3006 Plant Physiology II Bp Laboratory works Lauk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 1.1. Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2042 Soil Science Bp Laboratory works Lauk s.prg. 28.09.2020-20.12.2020 1.2. Vāle Jana 139. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Lauk s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 1.1. Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||
14.30-15.15 |
Ener3025 Bioenergetics Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0412(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4233 Livestock Farm Modernization Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0703(PLK) Priekulis Juris 122. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Practical works Uzne s.prg. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Dorbe Adrija 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Lauk s.prg. 01.09.2020-04.10.2020 Mangalis Māris 326. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol3006 Plant Physiology II Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Lauk.1.2., Dārk. Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2042 Soil Science Bp Laboratory works Lauk s.prg. 28.09.2020-20.12.2020 1.1. Vāle Jana 135. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Feedstuffs Bp Lecture Lopk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Lauk s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 1.2. Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2042 Soil Science Bp Laboratory works Lauk s.prg. 28.09.2020-20.12.2020 1.2. Vāle Jana 139. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Uzne s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||
15.30-16.15 |
Ener3025 Bioenergetics Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0412(PLK) G0506(PLK) G0330(PLK) G0507(PLK) Zihmane-Rītiņa Kristīne 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4233 Livestock Farm Modernization Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0703(PLK) Priekulis Juris 122. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Lauk s.prg. 01.09.2020-04.10.2020 Mangalis Māris 326. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ2042 Soil Science Bp Laboratory works Lauk s.prg. 28.09.2020-20.12.2020 1.1. Vāle Jana 135. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2052 Feedstuffs Bp Practical works Lopk s.prg. 01.09.2020-25.10.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Uzne s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Lauk s.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ4206 Drying and Storage of Grains Bb Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0703(PLK) Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Microbiology Bt Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Dubova Laila zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Lauk s.prg. 05.10.2020-20.12.2020 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
17.30-18.15 |
LauZ4206 Drying and Storage of Grains Bb Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol3008 Microbiology Bt Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 26.10.2020-20.12.2020 Dubova Laila zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |