Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ4228 Crop Protection Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4253 Production of Plant Field Crops I Bp Laboratory works Uzne s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4160 Cattle Husbandry Bp Practical works Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Cielava Lāsma 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4154 Vegetable Production II Bp Lecture Darz s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Lekc./pr.d. Missa Imants, Sivicka Irina 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 HidZ4012 Land Reclamation Bp Practical works Lauk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kļaviņš Uldis 301. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
LauZ4228 Crop Protection Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lauk.1.1., Dārz.1.1. Kaņeps Jānis 33. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2048 Fodder Production Bp Lecture Uzne s.prg. 02.03.2020-29.03.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4263 Pig Husbandry Bp Practical works Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Crop Production I Bp Laboratory works Lauk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Soil Fertility and Fertilizers Bp Laboratory works Lauk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 1.1. Dorbe Adrija 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4152 Fruit Production II Bp Lecture Darz s.prg. 03.02.2020-01.03.2020 Grāvīte Ilze Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2048 Fodder Production Bp Practical works Uzne s.prg. 30.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Crop Protection II Bp Lecture Uzne s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||
09.30-10.15 |
LauZ4228 Crop Protection Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4253 Production of Plant Field Crops I Bp Laboratory works Uzne s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4160 Cattle Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Kairiša Daina 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4160 Cattle Husbandry Bp Practical works Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Cielava Lāsma 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4154 Vegetable Production II Bp Lecture Darz s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Missa Imants, Sivicka Irina 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 HidZ4012 Land Reclamation Bp Practical works Lauk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kļaviņš Uldis 301. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
LauZ4228 Crop Protection Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lauk.1.1., Dārz.1.1. Kaņeps Jānis 33. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2048 Fodder Production Bp Lecture Uzne s.prg. 02.03.2020-29.03.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4263 Pig Husbandry Bp Practical works Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Crop Production I Bp Laboratory works Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Soil Fertility and Fertilizers Bp Laboratory works Lauk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 1.1. Dorbe Adrija 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4152 Fruit Production II Bp Lecture Darz s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2048 Fodder Production Bp Practical works Uzne s.prg. 30.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Crop Protection II Bp Lecture Uzne s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Bimšteine Gunita 33. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4090 Principles of Veterinary Bp Practical works Lopk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Krūklīte Anna Anita, Šematoviča Ilga, Keidāne Dace F102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ3139 Soil Fertility and Fertilizers Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kārkliņš Aldis 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4253 Production of Plant Field Crops I Bp Laboratory works Uzne s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4160 Cattle Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Kairiša Daina 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4263 Pig Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4154 Vegetable Production II Bp Lecture Darz s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Missa Imants, Sivicka Irina 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4228 Crop Protection Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lauk.1.1., Dārz.1.1. Kaņeps Jānis 33. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Animal Breeding and Breeding Plans Bp Practical works Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Fodder Production Bp Lecture Uzne s.prg. 02.03.2020-29.03.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Crop Production I Bp Laboratory works Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Soil Fertility and Fertilizers Bp Laboratory works Lauk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 1.2. Dorbe Adrija 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2, 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4152 Fruit Production II Bp Laboratory works Darz s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2048 Fodder Production Bp Practical works Uzne s.prg. 30.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Crop Protection II Bp Practical works Uzne s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Ozols Niks 33. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4090 Principles of Veterinary Bp Practical works Lopk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Krūklīte Anna Anita, Šematoviča Ilga, Keidāne Dace F102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
11.30-12.15 |
LauZ3139 Soil Fertility and Fertilizers Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kārkliņš Aldis 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Production of Horticultural Products II Bp Lecture Uzne s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Sivicka Irina, Missa Imants Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3139 Soil Fertility and Fertilizers Bp Practical works Darz, Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Dorbe Adrija 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4263 Pig Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Degola Lilija 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Crop Protection Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 1st week-03.02.2020-29.03.2020 Lauk.1.1., Dārz.1.1. Kaņeps Jānis 33. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4228 Crop Protection Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 2nd week-03.02.2020-29.03.2020 Lauk.1.2., Dārz.1.2. Kaņeps Jānis 33. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Animal Breeding and Breeding Plans Bp Practical works Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2048 Fodder Production Bp Lecture Uzne s.prg. 02.03.2020-29.03.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Soil Fertility and Fertilizers Bp Laboratory works Lauk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 1.2. Dorbe Adrija 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2, 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4152 Fruit Production II Bp Laboratory works Darz s.prg. 03.02.2020-01.03.2020 Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2048 Fodder Production Bp Practical works Uzne s.prg. 30.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Crop Protection II Bp Practical works Uzne s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Ozols Niks 33. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4090 Principles of Veterinary Bp Practical works Lopk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Krūklīte Anna Anita, Šematoviča Ilga, Keidāne Dace F102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
12.30-13.15 |
LauZ3139 Soil Fertility and Fertilizers Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kārkliņš Aldis 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3171 Production of Horticultural Products II Bp Lecture Uzne s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Sivicka Irina, Missa Imants Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4090 Principles of Veterinary Bp Lecture Lopk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Keidāne Dace, Šematoviča Ilga, Krūklīte Anna Anita F102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3139 Soil Fertility and Fertilizers Bp Practical works Darz, Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Dorbe Adrija 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Crop Protection Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lauk.1.2., Dārz.1.2. Kaņeps Jānis 33. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Animal Breeding and Breeding Plans Bp Practical works Lopk s.prg. Jonkus Daina 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Crop Production I Bp Laboratory works Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
LauZ3171 Production of Horticultural Products II Bp Lecture Uzne s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Lekc./pr.d. Sivicka Irina, Missa Imants Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 Vete4090 Principles of Veterinary Bp Lecture Lopk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Keidāne Dace, Šematoviča Ilga, Krūklīte Anna Anita F102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ4244 Animal Breeding and Breeding Plans Bp Lecture Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Paura Līga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 03.02.2020-23.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Crop Protection Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lauk.1.2., Dārz.1.2. Kaņeps Jānis 33. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Animal Breeding and Breeding Plans Bp Practical works Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Crop Production I Bp Laboratory works Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 03.02.2020-23.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Lekc./pr.d. Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 16.03.2020-22.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 23.03.2020-29.03.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ4012 Land Reclamation Bp Lecture Darz, Uzne, Lauk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
14.30-15.15 |
Vete4090 Principles of Veterinary Bp Lecture Lopk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Keidāne Dace, Šematoviča Ilga, Krūklīte Anna Anita F102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3139 Soil Fertility and Fertilizers Bp Laboratory works Darz s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Dorbe Adrija 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Animal Breeding and Breeding Plans Bp Lecture Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Paura Līga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 03.02.2020-23.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Crop Protection Bp Laboratory works Darz, Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Lauk.1.2., Dārz.1.2. Kaņeps Jānis 33. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4219 Crop Production I Bp Laboratory works Lauk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 03.02.2020-23.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Lekc./pr.d. Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 16.03.2020-22.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 23.03.2020-29.03.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ4012 Land Reclamation Bp Lecture Darz, Uzne, Lauk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
15.30-16.15 |
LauZ4253 Production of Plant Field Crops I Bp Lecture Uzne s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Misule Madara 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Crop Production I Bp Lecture Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Misule Madara 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Soil Fertility and Fertilizers Bp Laboratory works Darz s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Dorbe Adrija 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Animal Breeding and Breeding Plans Bp Lecture Lopk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Paura Līga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 03.02.2020-16.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 03.02.2020-23.02.2020 Degola Lilija 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Lekc./pr.d. Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 24.02.2020-15.03.2020 Cielava Lāsma 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ4012 Land Reclamation Bp Practical works Darz, Uzne s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ4253 Production of Plant Field Crops I Bp Lecture Uzne s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Misule Madara 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Crop Production I Bp Lecture Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Misule Madara 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Lekc./pr.d. Orbidāne Laine 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 13.04.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ4012 Land Reclamation Bp Practical works Darz, Uzne s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
17.30-18.15 |
LauZ4253 Production of Plant Field Crops I Bp Lecture Uzne s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Misule Madara 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Crop Production I Bp Lecture Lauk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Misule Madara 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |