Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 4-EN gr. 03.02.2020-01.03.2020 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 4-EN gr. 02.03.2020-29.03.2020 Lekc./pr.d. Aplociņa Elita 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 4-EN gr. 30.03.2020-10.05.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete6023 Physiology II Bt Lecture 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 Ilgaža Aija A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2016 Animal and Environmental Hygiene I Bt Lecture 4-EN gr. 03.02.2020-29.03.2020 Grinberga Linda 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Lecture 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4036 General Pathology I Bt Lecture 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 Pigiņka-Vjačeslavova Inga F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 4-EN gr. Zirnītis Agris D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-03.05.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.1.1. gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.2.1.,2.2.2. gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.3.1. gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 2 gr. 2.3.2. gr. Vītola Alma Kristiāna F205. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
09.30-10.15 |
LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 4-EN gr. 03.02.2020-01.03.2020 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 4-EN gr. 02.03.2020-29.03.2020 Lekc./pr.d. Aplociņa Elita 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 4-EN gr. 30.03.2020-10.05.2020 Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete6023 Physiology II Bt Lecture 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 Ilgaža Aija A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2016 Animal and Environmental Hygiene I Bt Practical works 4-EN gr. 03.02.2020-29.03.2020 Grinberga Linda 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Lecture 1, 2 gr. 1st week-03.02.2020-10.05.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 1, 2 gr. 04.02.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 1, 2 gr. 03.03.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete3008 Immunology Bt Lecture 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 Lūsis Ivars F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 4-EN gr. Zirnītis Agris D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-10.05.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.1.1. gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.2.1.,2.2.2. gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.3.1. gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 2 gr. 2.3.2. gr. Vītola Alma Kristiāna F205. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 4-EN gr. 1st week-03.02.2020-01.03.2020 Lekc./pr.d. Bārzdiņa Dace 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 4-EN gr. 1st week-02.03.2020-29.03.2020 Lekc./pr.d. Aplociņa Elita 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Lecture 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 7 nedēļas lekcijas vada prof. A. Valdovska (pirmdienās), 7 nedēļas lekcijas vada A.Pierhuroviča(piektdienās) Valdovska Anda F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 1, 2 gr. 03.02.2020-01.03.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 1, 2 gr. 02.03.2020-29.03.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture 1, 2 gr. 30.03.2020-10.05.2020 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-10.05.2020 1.1.1.,1.1.2. gr. Cera Inese A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Lecture 4-EN gr. Gaveika Evita A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 2 gr. 2.1.1 un 2.1.2 grupas Lūsis Ivars, Vītola Alma Kristiāna F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8, F102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-01.03.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 1 gr. 02.03.2020-29.03.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 1 gr. 30.03.2020-10.05.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete4036 General Pathology I Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.1.1.,2.1.2. gr. Meikulāne Agate D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 2.3.1 gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Lecture 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 7 nedēļas lekcijas vada prof. A. Valdovska (pirmdienās), 7 nedēļas lekcijas vada A.Pierhuroviča(piektdienās) Pierhuroviča Anna F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Lecture 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 7 nedēļas lekcijas vada prof. A. Valdovska (pirmdienās), 7 nedēļas lekcijas vada A.Pierhuroviča(piektdienās) Valdovska Anda F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2016 Animal and Environmental Hygiene I Bt Lecture 1, 2 gr. 03.02.2020-29.03.2020 Grinberga Linda 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Lecture 4-EN gr. 03.02.2020-10.05.2020 Lekc./pr.d. Aplociņa Elita 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-10.05.2020 1.1.1.,1.1.2. gr. Cera Inese A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Lecture 4-EN gr. Gaveika Evita A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4036 General Pathology I Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.3.1.,2.3.2. gr. Meikulāne Agate D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 2 gr. 2.1.1 un 2.1.2 grupas Lūsis Ivars, Vītola Alma Kristiāna F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8, F102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 1 gr. 06.02.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 1 gr. 05.03.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete4036 General Pathology I Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.2.1.,2.2.2. gr. Meikulāne Agate D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 2.3.1 gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Lecture 1, 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 7 nedēļas lekcijas vada prof. A. Valdovska (pirmdienās), 7 nedēļas lekcijas vada A.Pierhuroviča(piektdienās) Pierhuroviča Anna F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
12.30-13.15 |
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Lecture 4-EN gr. Zirnītis Agris F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2016 Animal and Environmental Hygiene I Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-29.03.2020 Grinberga Linda 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Lecture 4-EN gr. 03.02.2020-10.05.2020 Lekc./pr.d. Aplociņa Elita 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-10.05.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Cera Inese A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 4-EN gr. 03.02.2020-10.05.2020 Grīnblate Silva A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.2.2. gr. Zirnītis Agris D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 2 gr. 2.2.1. gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-03.05.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete3008 Immunology Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-10.05.2020 1.2.1. gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Practical works 4-EN gr. 03.02.2020-10.05.2020 Cera Inese A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 1 gr. 1.1.2 grupa Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 1 gr. 1.1.1 grupa Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
13.30-14.15 |
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Lecture 4-EN gr. Zirnītis Agris F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2016 Animal and Environmental Hygiene I Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-29.03.2020 Grinberga Linda 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Lecture 4-EN gr. 03.02.2020-10.05.2020 Lekc./pr.d. Aplociņa Elita 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete3008 Immunology Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-10.05.2020 1.1.1. gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-10.05.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Cera Inese A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 4-EN gr. 03.02.2020-10.05.2020 Grīnblate Silva A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.2.2. gr. Zirnītis Agris D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 2 gr. 2.2.1. gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete3008 Immunology Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-10.05.2020 1.2.1. gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Practical works 4-EN gr. 03.02.2020-10.05.2020 Cera Inese A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 1 gr. 1.1.2 grupa Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 1 gr. 1.1.1 grupa Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
14.30-15.15 |
LauZ3135 Biologic Livestock Husbandry Lecture 1 gr. 16.03.2020-10.05.2020 BISK G0215(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Lecture 4-EN gr. 1st week-03.02.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Aplociņa Elita 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete3008 Immunology Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-10.05.2020 1.1.1. gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4036 General Pathology I Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-10.05.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Pigiņka-Vjačeslavova Inga D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.3.2. gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Practical works 2 gr. 2.1.1 un 2.1.2 grupas Cera Inese B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Physiology II Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-10.05.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Gaveika Evita, Ezerniece-Zeņkova Laura A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.1.2. gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Practical works 2 gr. 2.3.1 un 2.3.2 grupas Cera Inese A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 2 gr. 2.2.2 grupa Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-01.03.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 2 gr. 02.03.2020-29.03.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 2 gr. 30.03.2020-10.05.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete3008 Immunology Bt Lecture 4-EN gr. 03.02.2020-10.05.2020 Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
15.30-16.15 |
LauZ3135 Biologic Livestock Husbandry Lecture 1 gr. 16.03.2020-10.05.2020 BISK G0215(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete3008 Immunology Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-10.05.2020 1.1.2. gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.3.2. gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Practical works 2 gr. 2.1.1 un 2.1.2 grupas Cera Inese B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Physiology II Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-10.05.2020 1.2.1.,1.2.2. gr. Gaveika Evita, Ezerniece-Zeņkova Laura A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.1.2. gr. Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Practical works 2 gr. 2.3.1 un 2.3.2 grupas Cera Inese A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 2 gr. 2.2.2 grupa Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 2 gr. 06.02.2020 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works 2 gr. 05.03.2020 Aplociņa Elita 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete3008 Immunology Bt Practical works 4-EN gr. 03.02.2020-10.05.2020 Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ3135 Biologic Livestock Husbandry Lecture 1 gr. 16.03.2020-10.05.2020 BISK G0215(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP206 German for Beginners Bb Lecture BISK G0604(PLK) G0413(PLK) G0412(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) G0816(PLK) Mališeva Oksana 326. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete3008 Immunology Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-10.05.2020 1.1.2. gr. Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.2.1. gr. Zirnītis Agris D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 2 gr. 2.1.1 un 2.1.2 grupas Ezerniece-Zeņkova Laura, Ozola Gita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Physiology II Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-10.05.2020 1.1.1.,1.1.2. gr. Ezerniece-Zeņkova Laura, Gaveika Evita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Practical works 2 gr. 2.2.1 un 2.2.2 grupas Cera Inese A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 1 gr. 1.2.2 grupa Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3008 Immunology Bt Practical works 4-EN gr. 03.02.2020-10.05.2020 Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.3.1.,2.3.2. gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 1 gr. 1.2.1 grupa Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
17.30-18.15 |
LauZ3135 Biologic Livestock Husbandry Lecture 1 gr. 16.03.2020-10.05.2020 BISK G0215(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP206 German for Beginners Bb Lecture BISK G0604(PLK) G0413(PLK) G0412(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) G0816(PLK) Mališeva Oksana 326. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete4036 General Pathology I Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-10.05.2020 1.1.1.,1.1.2.gr. Pigiņka-Vjačeslavova Inga D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.2.1. gr. Zirnītis Agris D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 2 gr. 2.1.1 un 2.1.2 grupas Ezerniece-Zeņkova Laura, Ozola Gita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6023 Physiology II Bt Practical works 1 gr. 03.02.2020-10.05.2020 1.1.1.,1.1.2. gr. Ezerniece-Zeņkova Laura, Gaveika Evita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Practical works 2 gr. 2.2.1 un 2.2.2 grupas Cera Inese A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 1 gr. 1.2.2 grupa Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4036 General Pathology I Bt Lecture 4-EN gr. 03.02.2020-10.05.2020 Pigiņka-Vjačeslavova Inga D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6023 Physiology II Bt Practical works 2 gr. 03.02.2020-10.05.2020 2.3.1.,2.3.2. gr. Ilgaža Aija, Ozola Gita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 1 gr. 1.2.2 grupa Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works 1 gr. 1.2.1 grupa Pierhuroviča Anna D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
18.30-19.15 |
Vete4036 General Pathology I Bt Practical works 4-EN gr. 03.02.2020-10.05.2020 Pigiņka-Vjačeslavova Inga D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3008 Immunology Bt Practical works 1 gr. 1.2.2 grupa Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |