Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Arhi2056 Spatial Planning I Bt Lecture 03.02.2020-29.03.2020 Palabinska Aina 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2051 Geodetic Networks Bp Lecture 03.02.2020-19.04.2020 Celms Armands 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ2033 Land Policy Bp Lecture 03.02.2020-29.03.2020 Vesperis Vladislavs 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
09.30-10.15 |
Arhi2056 Spatial Planning I Bt Laboratory works 03.02.2020-29.03.2020 Palabinska Aina 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ4029 Real Property Formation I Bt Lecture 03.02.2020-01.03.2020 Paršova Velta 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2051 Geodetic Networks Bp Lecture 03.02.2020-19.04.2020 Celms Armands 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ2033 Land Policy Bp Lecture 03.02.2020-29.03.2020 Vesperis Vladislavs 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
10.30-11.15 |
ValoP287 Professional English III Bv Practical works 03.02.2020-19.04.2020 Ozola Inese 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
JurZ4029 Real Property Formation I Bt Lecture 03.02.2020-01.03.2020 Paršova Velta 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2051 Geodetic Networks Bp Lecture 03.02.2020-23.02.2020 Celms Armands 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2051 Geodetic Networks Bp Laboratory works 24.02.2020-15.03.2020 Celmiņa Vita, Celms Armands 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ2033 Land Policy Bp Practical works 03.02.2020-29.03.2020 Vesperis Vladislavs 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
11.30-12.15 |
ValoP287 Professional English III Bv Practical works 03.02.2020-19.04.2020 Ozola Inese 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
JurZ4029 Real Property Formation I Bt Lecture 03.02.2020-01.03.2020 Paršova Velta 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2051 Geodetic Networks Bp Laboratory works 03.02.2020-19.04.2020 Celmiņa Vita, Celms Armands 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ2033 Land Policy Bp Practical works 03.02.2020-29.03.2020 Vesperis Vladislavs 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
12.30-13.15 |
ValoP287 Professional English III Bv Practical works 03.02.2020-12.04.2020 Ozola Inese 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
JurZ4029 Real Property Formation I Bt Lecture 03.02.2020-01.03.2020 Paršova Velta 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2051 Geodetic Networks Bp Laboratory works 03.02.2020-19.04.2020 Celmiņa Vita, Celms Armands 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
14.30-15.15 |
JurZ3025 Market Valuation of Immovables Lecture 17.02.2020-12.04.2020 BISK G0330(PLK) Puķīte Vivita 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||||
15.30-16.15 |
JurZ3025 Market Valuation of Immovables Lecture 17.02.2020-12.04.2020 BISK G0330(PLK) Puķīte Vivita 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||||
16.30-17.15 |
JurZ3025 Market Valuation of Immovables Lecture 17.02.2020-12.04.2020 BISK G0330(PLK) Puķīte Vivita 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |