Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ2109 Agronomy Experiment Design Bt Lecture Darz, Uzne, Lauk s.prg. 03.02.2020-19.04.2020 Melngalvis Indulis 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Agronomy Experiment Design Bt Lecture Lopk s.prg. 03.02.2020-19.04.2020 Ruska Diāna 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 03.02.2020-15.03.2020 Joma Laura 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 16.03.2020-29.03.2020 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 30.03.2020-19.04.2020 Kreišmane Dzidra 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Darz, Uzne, Lopk s.prg. 03.02.2020-22.03.2020 Joma Laura 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Darz, Uzne, Lopk s.prg. 23.03.2020-12.04.2020 Gulbe Ingūna 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Darz, Uzne, Lopk s.prg. 13.04.2020-03.05.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Agronomy Experiment Design Bt Practical works Lauk s.prg. 03.02.2020-03.05.2020 Melngalvis Indulis 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3053 Field Cultivation Bp Laboratory works Lauk s.prg. 03.02.2020-03.05.2020 1.1. Ausmane Maija 113. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2047 Agrarian Policy Bp Lecture Uzne s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3015 The Basics of Biochemistry Bp Lecture Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 lekc./lab.d. Ķeķe Anete 271. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
LauZ3005 Agricultural Legislation Bt Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 2nd week-03.02.2020-15.03.2020 Joma Laura 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Agricultural Legislation Bt Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 2nd week-16.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Agronomy Experiment Design Bt Lecture Darz, Uzne, Lauk s.prg. 1st week-03.02.2020-12.04.2020 Melngalvis Indulis 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Agronomy Experiment Design Bt Lecture Lopk s.prg. 1st week-03.02.2020-12.04.2020 Ruska Diāna 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 03.02.2020-08.03.2020 Joma Laura 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 09.03.2020-29.03.2020 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 30.03.2020-19.04.2020 Kreišmane Dzidra 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Darz, Uzne, Lopk s.prg. 03.02.2020-22.03.2020 Joma Laura 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Darz, Uzne, Lopk s.prg. 23.03.2020-12.04.2020 Gulbe Ingūna 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Darz, Uzne, Lopk s.prg. 13.04.2020-03.05.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Agronomy Experiment Design Bt Practical works Lauk s.prg. 03.02.2020-03.05.2020 Melngalvis Indulis 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3053 Field Cultivation Bp Laboratory works Lauk s.prg. 03.02.2020-03.05.2020 1.1. Ausmane Maija 113. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2047 Agrarian Policy Bp Lecture Uzne s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3015 The Basics of Biochemistry Bp Lecture Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 lekc./lab.d. Ķeķe Anete 271. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Apiculture Bp Practical works Darz, Lauk s.prg. 1st week-03.02.2020-29.03.2020 Lauk.1.2., Dārz.1.2. Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ3005 Agricultural Legislation Bt Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 03.02.2020-15.03.2020 Joma Laura 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Agricultural Legislation Bt Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 16.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 03.02.2020-08.03.2020 Joma Laura 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 09.03.2020-29.03.2020 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 30.03.2020-12.04.2020 Kreišmane Dzidra 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Darz, Uzne, Lopk s.prg. 1st week-03.02.2020-22.03.2020 Joma Laura 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Darz, Uzne, Lopk s.prg. 1st week-23.03.2020-12.04.2020 Gulbe Ingūna 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Darz, Uzne, Lopk s.prg. 1st week-13.04.2020-03.05.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Lauk s.prg. 2nd week-03.02.2020-22.03.2020 Joma Laura 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Lauk s.prg. 2nd week-23.03.2020-12.04.2020 Gulbe Ingūna 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Lauk s.prg. 2nd week-13.04.2020-03.05.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Agronomy Experiment Design Bt Practical works Darz, Uzne s.prg. 2nd week-03.02.2020-26.04.2020 Melngalvis Indulis 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Agronomy Experiment Design Bt Practical works Lauk s.prg. 1st week-03.02.2020-26.04.2020 Melngalvis Indulis 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Agronomy Experiment Design Bt Practical works Lopk s.prg. 2nd week-03.02.2020-26.04.2020 Ruska Diāna 231. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3053 Field Cultivation Bp Laboratory works Lauk s.prg. 1st week-03.02.2020-26.04.2020 1.1. Ausmane Maija 113. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3053 Field Cultivation Bp Laboratory works Lauk s.prg. 2nd week-03.02.2020-26.04.2020 1.2. Ausmane Maija 113. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2047 Agrarian Policy Bp Practical works Uzne s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3015 The Basics of Biochemistry Bp Lecture Lopk s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 lekc./lab.d. Ķeķe Anete 271. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Apiculture Bp Practical works Darz, Lauk s.prg. 2nd week-03.02.2020-29.03.2020 Lauk.1.1., Dārz.1.1. Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3122 Apiculture Bp Practical works Darz, Lauk s.prg. 1st week-03.02.2020-29.03.2020 Lauk.1.2., Dārz.1.2. Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||
11.30-12.15 |
LauZ3005 Agricultural Legislation Bt Practical works Darz, Uzne, Lopk s.prg. 03.02.2020-15.03.2020 Joma Laura 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Agricultural Legislation Bt Practical works Darz, Uzne, Lopk s.prg. 16.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3005 Agricultural Legislation Bt Practical works Lauk s.prg. 16.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Agricultural Legislation Bt Practical works Lauk s.prg. 03.02.2020-15.03.2020 Joma Laura 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Lauk s.prg. 03.02.2020-22.03.2020 Joma Laura 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Lauk s.prg. 23.03.2020-12.04.2020 Gulbe Ingūna 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Lauk s.prg. 13.04.2020-03.05.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Agronomy Experiment Design Bt Practical works Darz, Uzne s.prg. 03.02.2020-03.05.2020 Melngalvis Indulis 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Agronomy Experiment Design Bt Practical works Lopk s.prg. 03.02.2020-03.05.2020 Ruska Diāna 231. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3053 Field Cultivation Bp Laboratory works Lauk s.prg. 03.02.2020-03.05.2020 1.2. Ausmane Maija 113. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2047 Agrarian Policy Bp Practical works Uzne s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3122 Apiculture Bp Practical works Darz, Lauk s.prg. 2nd week-03.02.2020-29.03.2020 Lauk.1.1., Dārz.1.1. Liepniece Marta Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||
12.30-13.15 |
LauZ3053 Field Cultivation Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 2nd week-03.02.2020-12.04.2020 Ausmane Maija 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Agricultural Legislation Bt Practical works Darz, Uzne, Lopk s.prg. 1st week-03.02.2020-15.03.2020 Joma Laura 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Agricultural Legislation Bt Practical works Darz, Uzne, Lopk s.prg. 1st week-16.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3053 Field Cultivation Bp Laboratory works Darz s.prg. 03.02.2020-03.05.2020 Putniece Gundega 113. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Agricultural Legislation Bt Practical works Lauk s.prg. 1st week-16.03.2020-26.04.2020 Kreišmane Dzidra 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3005 Agricultural Legislation Bt Practical works Lauk s.prg. 1st week-03.02.2020-15.03.2020 Joma Laura 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Lecture Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Ozola Gita A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Lauk s.prg. 03.02.2020-22.03.2020 Joma Laura 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Lauk s.prg. 23.03.2020-12.04.2020 Gulbe Ingūna 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3004 Agricultural Entrepreneurship Bv Practical works Lauk s.prg. 13.04.2020-03.05.2020 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Agronomy Experiment Design Bt Practical works Darz, Uzne s.prg. 03.02.2020-03.05.2020 Melngalvis Indulis 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2109 Agronomy Experiment Design Bt Practical works Lopk s.prg. 03.02.2020-03.05.2020 Ruska Diāna 231. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3053 Field Cultivation Bp Laboratory works Lauk s.prg. 03.02.2020-03.05.2020 1.2. Ausmane Maija 113. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
LauZ3053 Field Cultivation Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 03.02.2020-19.04.2020 Ausmane Maija 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3053 Field Cultivation Bp Laboratory works Darz s.prg. 03.02.2020-03.05.2020 Putniece Gundega 113. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Lecture Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Ozola Gita A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2044 Basics in Field Cultivation Bp Lecture Uzne s.prg. 03.02.2020-19.04.2020 Putniece Gundega 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
LauZ3135 Biologic Livestock Husbandry Lecture 16.03.2020-10.05.2020 BISK G0703(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3053 Field Cultivation Bp Laboratory works Darz s.prg. 1st week-03.02.2020-26.04.2020 Putniece Gundega 113. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Laboratory works Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Ozola Gita A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3122 Apiculture Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Liepniece Marta zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2044 Basics in Field Cultivation Bp Lecture Uzne s.prg. 1st week-03.02.2020-12.04.2020 Putniece Gundega 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2044 Basics in Field Cultivation Bp Laboratory works Uzne s.prg. 2nd week-03.02.2020-12.04.2020 Putniece Gundega 113. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
LauZ3135 Biologic Livestock Husbandry Lecture 16.03.2020-10.05.2020 BISK G0703(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2023 Animal Anatomy and Physiology Bp Laboratory works Lopk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Ozola Gita A216. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3122 Apiculture Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 03.02.2020-26.04.2020 Liepniece Marta zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2044 Basics in Field Cultivation Bp Laboratory works Uzne s.prg. 03.02.2020-19.04.2020 Putniece Gundega 113. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ3135 Biologic Livestock Husbandry Lecture 16.03.2020-10.05.2020 BISK G0703(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
17.30-18.15 |
LauZ3135 Biologic Livestock Husbandry Lecture 16.03.2020-10.05.2020 BISK G0703(PLK) Aplociņa Elita 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |