Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
DatZ2017 Operating Systems II Bp Lecture G0903(PLK) Mozga Ivars 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware Bt Lecture 2nd week Žvagiņš Edijs 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2013 WWW Technologies Bp Lecture Viļumsone Inga 101. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimedia Technologies Bp Lecture 03.02.2020-01.03.2020 G0903(PLK) Orehova Inga 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
DatZ2005 Database Technologies II Bp Lecture G0903(PLK) Vītols Gatis 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware Bt Lecture Žvagiņš Edijs 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
KomZ2003 Business Communication Bv Lecture Vuguls Juris 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimedia Technologies Bp Lecture 03.02.2020-01.03.2020 G0903(PLK) Orehova Inga 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
DatZ2005 Database Technologies II Bp Laboratory works 1 gr. Osadčuka Sandra 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP254 Professional English Bv Practical works 2 gr. Horgan Joseph Jack 318-2. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1003 Mathematics I Bt Practical works 1, 2 gr. 03.02.2020-15.03.2020 Sergejeva Natālija 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1003 Mathematics I Bt Practical works 1, 2 gr. 16.03.2020-24.05.2020 Zeidmane Anda 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
KomZ2003 Business Communication Bv Seminar 2 gr. Vuguls Juris 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimedia Technologies Bp Laboratory works 2 gr. Orehova Inga 25. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 DatZ1010 Introduction to Programming II Bp Laboratory works 1 gr. Drelinga Elise 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware Bt Laboratory works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
ValoP254 Professional English Bv Practical works 2 gr. Horgan Joseph Jack 318-2. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1010 Introduction to Programming II Bp Lecture G0903(PLK) Šmits Ingus 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
KomZ2003 Business Communication Bv Seminar 1 gr. Vuguls Juris 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2005 Database Technologies II Bp Laboratory works 2 gr. Osadčuka Sandra 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 DatZ2013 WWW Technologies Bp Laboratory works 1 gr. Viļumsone Inga 25. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware Bt Laboratory works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
DatZ2017 Operating Systems II Bp Laboratory works 1 gr. Mozga Ivars 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP254 Professional English Bv Practical works 2 gr. Horgan Joseph Jack 318-2. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sport II Practical works G0903(PLK) Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Alksne Inta zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
DatZ2013 WWW Technologies Bp Laboratory works 1 gr. Viļumsone Inga 25. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 DatZ1010 Introduction to Programming II Bp Laboratory works 2 gr. Smirnova Jekaterina 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware Bt Laboratory works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
ValoP254 Professional English Bv Practical works 1 gr. Horgan Joseph Jack 326-1. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sport II Practical works G0903(PLK) Markevics Māris, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Alksne Inta zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
Mate1003 Mathematics I Bt Practical works 1, 2 gr. 03.02.2020-15.03.2020 Sergejeva Natālija 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1003 Mathematics I Bt Practical works 1, 2 gr. 16.03.2020-24.05.2020 Zeidmane Anda 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimedia Technologies Bp Laboratory works 1 gr. Orehova Inga 25. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware Bt Laboratory works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
14.30-15.15 |
ValoP254 Professional English Bv Practical works 1 gr. Horgan Joseph Jack 326-1. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1003 Mathematics I Bt Lecture 03.02.2020-15.03.2020 G0903(PLK) Āboltiņš Aivars 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1003 Mathematics I Bt Lecture 16.03.2020-24.05.2020 G0903(PLK) Zeidmane Anda 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2013 WWW Technologies Bp Laboratory works 2 gr. Viļumsone Inga 25. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware Bt Laboratory works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
DatZ2017 Operating Systems II Bp Laboratory works 2 gr. Mozga Ivars 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP254 Professional English Bv Practical works 1 gr. Horgan Joseph Jack 326-1. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP254 Professional English Bv Practical works 2 gr. Pušinska Baiba 325. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimedia Technologies Bp Lecture 03.02.2020-01.03.2020 G0903(PLK) Orehova Inga 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2013 WWW Technologies Bp Laboratory works 2 gr. Viļumsone Inga 25. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware Bt Laboratory works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
16.30-17.15 |
ValoP254 Professional English Bv Practical works 1 gr. Pušinska Baiba 325. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimedia Technologies Bp Lecture 03.02.2020-01.03.2020 G0903(PLK) Orehova Inga 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |