Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Arhi2032 Landscape Studies and Architecture I Bp Lecture 02.03.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d./lab.d. Skujāne Daiga 802. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Biol3015 Ecology Bt Lecture 03.02.2020-26.04.2020 Sudārs Ritvars 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
09.30-10.15 |
Arhi2032 Landscape Studies and Architecture I Bp Lecture 02.03.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d./lab.d. Skujāne Daiga 802. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Biol3015 Ecology Bt Practical works 03.02.2020-26.04.2020 Sudārs Ritvars 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ1003 Environmental Chemistry Bt Lecture 03.02.2020-26.04.2020 Dimiņš Fredijs 170. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2039 Mathematics II Bt Lecture 17.02.2020-12.04.2020 lekc./pr.d. Strupule Liene 103. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
Arhi2032 Landscape Studies and Architecture I Bp Lecture 02.03.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d./lab.d. Skujāne Daiga 802. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
SpoZ1002 Sport II Bb Practical works G0327(PLK) G0331(PLK) G0307(PLK) Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
VidZ1003 Environmental Chemistry Bt Lecture 03.02.2020-26.04.2020 Dimiņš Fredijs 170. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
VidZ1003 Environmental Chemistry Bt Laboratory works 03.02.2020-26.04.2020 Dimiņš Fredijs 170. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
Biol3015 Ecology Bt Lecture 03.02.2020-26.04.2020 Sudārs Ritvars 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
SpoZ1002 Sport II Bb Practical works G0327(PLK) G0331(PLK) G0307(PLK) Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
VidZ1003 Environmental Chemistry Bt Laboratory works 03.02.2020-26.04.2020 Dimiņš Fredijs 170. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
12.30-13.15 |
Biol3015 Ecology Bt Lecture 03.02.2020-26.04.2020 Sudārs Ritvars 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
LauZ2058 Geology Soil Science II Bp Lecture 03.02.2020-29.03.2020 Vucāns Roberts 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Arhi2032 Landscape Studies and Architecture I Bp Lecture 30.03.2020-19.04.2020 Lekc./pr.d./lab.d. Skujāne Daiga 802. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
13.30-14.15 |
Citi4016 Labour and Civil Protection Bv Lecture 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Lasmanis Vairis 44. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
LauZ2058 Geology Soil Science II Bp Laboratory works 03.02.2020-29.03.2020 Vucāns Roberts 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 Arhi2032 Landscape Studies and Architecture I Bp Lecture 30.03.2020-19.04.2020 Lekc./pr.d./lab.d. Skujāne Daiga 802. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate2037 Mathematical Statistics I Bt Lecture 03.02.2020-26.04.2020 Bērziņa Laima 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
MašZ2009 Descriptive Geometry, Technical Drawing II Bt Lecture 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./lab.d. Vronskis Olafs 527. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Citi4016 Labour and Civil Protection Bv Lecture 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Lasmanis Vairis 44. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate2039 Mathematics II Bt Lecture 03.02.2020-26.04.2020 Strupule Liene 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2037 Mathematical Statistics I Bt Lecture 03.02.2020-26.04.2020 Bērziņa Laima 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
MašZ2009 Descriptive Geometry, Technical Drawing II Bt Lecture 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./lab.d. Vronskis Olafs 527. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Citi4016 Labour and Civil Protection Bv Lecture 03.02.2020-29.03.2020 Lekc./pr.d. Lasmanis Vairis 44. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate2039 Mathematics II Bt Practical works 03.02.2020-26.04.2020 Strupule Liene 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2037 Mathematical Statistics I Bt Lecture 03.02.2020-29.03.2020 Bērziņa Laima 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
MašZ2009 Descriptive Geometry, Technical Drawing II Bt Lecture 03.02.2020-29.03.2020 Lekc./lab.d. Vronskis Olafs 527. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Arhi2032 Landscape Studies and Architecture I Bp Lecture 30.03.2020-12.04.2020 Lekc./pr.d./lab.d. Skujāne Daiga 802. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |