Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Lecture 2nd week Sudārs Ritvars 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ekon2133 Theory of Economics Bv Lecture Kizika Baiba 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
09.30-10.15 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Lecture Sudārs Ritvars 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ekon2133 Theory of Economics Bv Practical works Kizika Baiba 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Practical works 30.03.2020-24.05.2020 Valujeva Kristīne 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
10.30-11.15 |
Mate1034 Mathematics Bt Lecture Sergejeva Natālija 107. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sport II Bb Practical works G0331(PLK) G0330(PLK) G0307(PLK) Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
Mate1034 Mathematics Bt Practical works Sergejeva Natālija 101. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
JurZ1011 Land Use in Municipality Bp Lecture Puķīte Vivita 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
11.30-12.15 |
Mate1034 Mathematics Bt Lecture Sergejeva Natālija 107. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sport II Bb Practical works G0331(PLK) G0330(PLK) G0307(PLK) Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
Mate1034 Mathematics Bt Practical works Sergejeva Natālija 101. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
JurZ1011 Land Use in Municipality Bp Laboratory works Puķīte Vivita 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
12.30-13.15 |
Ģeog4002 Geographic Information Systems Bp Lecture Ratkevičs Aivars 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1034 Mathematics Bt Laboratory works 2nd week Sergejeva Natālija 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1034 Mathematics Bt Practical works 1st week Sergejeva Natālija 101. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
JurZ3027 Marketing of Real Property Bp Lecture Puķīte Vivita 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
13.30-14.15 |
JurZ1009 Valuation Theory of Real Property Bt Lecture Puķīte Vivita 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ģeog4002 Geographic Information Systems Bp Practical works Ratkevičs Aivars 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ3027 Marketing of Real Property Bp Laboratory works Puķīte Vivita 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
14.30-15.15 |
JurZ1009 Valuation Theory of Real Property Bt Laboratory works Puķīte Vivita 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
ValoP285 Professional English I Bv Practical works 03.02.2020-16.02.2020 Ozola Inese 318-2. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
JurZ1009 Valuation Theory of Real Property Bt Laboratory works Puķīte Vivita 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
ValoP285 Professional English I Bv Practical works 17.02.2020-24.05.2020 Ozola Inese 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP285 Professional English I Bv Practical works 03.02.2020-16.02.2020 Ozola Inese 318-2. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
ValoP285 Professional English I Bv Practical works 17.02.2020-24.05.2020 Ozola Inese 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |