Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Fizi2004 Physics I Bt Lecture 03.02.2020-26.04.2020 Gavare Zanda 101. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Arhi3063 Architecture I Bp Laboratory works 03.02.2020-26.04.2020 1.2. Brencis Raitis 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1022 Mathematics II Bt Lecture 03.02.2020-26.04.2020 Atslēga Svetlana 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Arhi3063 Architecture I Bp Lecture 03.02.2020-29.03.2020 Stankevičs Andris 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
09.30-10.15 |
Fizi2004 Physics I Bt Lecture 03.02.2020-26.04.2020 Gavare Zanda 101. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Arhi3063 Architecture I Bp Practical works 03.02.2020-26.04.2020 Brencis Raitis 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1022 Mathematics II Bt Lecture 1st week-03.02.2020-26.04.2020 Atslēga Svetlana 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Valo2051 Professional English II Bv Practical works 2nd week-03.02.2020-26.04.2020 Orlova Irina 326. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Arhi3063 Architecture I Bp Lecture 03.02.2020-29.03.2020 Stankevičs Andris 801. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
10.30-11.15 |
BūvZ1016 Engineering Geodesy Bp Lecture 03.02.2020-03.05.2020 Veinbergs Valdis 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
SpoZ1002 Sport II Bb Practical works G0327(PLK) G0331(PLK) G0330(PLK) Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
Valo2051 Professional English II Bv Practical works 03.02.2020-03.05.2020 Orlova Irina 326. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1022 Mathematics II Bt Practical works 17.02.2020-29.03.2020 Atslēga Svetlana 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Arhi3063 Architecture I Bp Laboratory works 03.02.2020-29.03.2020 1.1. Stankevičs Andris 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
11.30-12.15 |
BūvZ1016 Engineering Geodesy Bp Lecture 03.02.2020-03.05.2020 Veinbergs Valdis 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
SpoZ1002 Sport II Bb Practical works G0327(PLK) G0331(PLK) G0330(PLK) Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
Valo2051 Professional English II Bv Practical works 03.02.2020-03.05.2020 Orlova Irina 326. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1022 Mathematics II Bt Laboratory works 17.02.2020-29.03.2020 1.1. Alksnis Reinis 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
BūvZ1016 Engineering Geodesy Bp Lecture 1st week-03.02.2020-26.04.2020 Veinbergs Valdis 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ1016 Engineering Geodesy Bp Laboratory works 03.02.2020-03.05.2020 Veinbergs Valdis, Vallis Atis 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1022 Mathematics II Bt Practical works 03.02.2020-03.05.2020 Atslēga Svetlana 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1022 Mathematics II Bt Laboratory works 17.02.2020-29.03.2020 1.2. Alksnis Reinis 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
BūvZ2037 Designing in AutoCad Bt Laboratory works 2nd week-03.02.2020-26.04.2020 1.1. Vītoliņš Oskars 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ1016 Engineering Geodesy Bp Laboratory works 1st week-03.02.2020-15.03.2020 Veinbergs Valdis, Vallis Atis 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1022 Mathematics II Bt Practical works 03.02.2020-03.05.2020 Atslēga Svetlana 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
BūvZ2037 Designing in AutoCad Bt Laboratory works 03.02.2020-03.05.2020 1.1. Vītoliņš Oskars 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2037 Designing in AutoCad Bt Laboratory works 2nd week-03.02.2020-26.04.2020 1.2. Ruduks Mārtiņš 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
15.30-16.15 |
BūvZ2037 Designing in AutoCad Bt Laboratory works 03.02.2020-03.05.2020 1.1. Vītoliņš Oskars 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2037 Designing in AutoCad Bt Laboratory works 03.02.2020-03.05.2020 1.2. Ruduks Mārtiņš 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Fizi2004 Physics I Bt Laboratory works 03.02.2020-29.03.2020 Gavare Zanda, Gajevskis Antons 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2004 Physics I Bt Practical works 03.02.2020-29.03.2020 Gavare Zanda 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
BūvZ2037 Designing in AutoCad Bt Laboratory works 03.02.2020-03.05.2020 1.2. Ruduks Mārtiņš 803. aud. (8. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Fizi2004 Physics I Bt Laboratory works 03.02.2020-29.03.2020 Gavare Zanda, Gajevskis Antons 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2004 Physics I Bt Practical works 03.02.2020-29.03.2020 Gavare Zanda 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |