Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ5133 Preparation of Research Reports II A Lecture Lauk, Lop, Dārz s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Gaile Zinta 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ5160 Animal Genetics and Breeding A Lecture Lop s.prg. 30.03.2020-24.05.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Citi5006 Business Events Etiquette C Lecture 30.03.2020-24.05.2020 Īriste Sandra 84. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ5165 Integrated Management of Harmful Organisms A Lecture Lauk, Dārz s.prg. 03.02.2020-16.02.2020 Bankina Biruta zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5165 Integrated Management of Harmful Organisms A Lecture Lauk, Dārz s.prg. 17.02.2020-29.03.2020 Bankina Biruta zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||||
09.30-10.15 |
LauZ5133 Preparation of Research Reports II A Lecture Lauk, Lop, Dārz s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Gaile Zinta 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ5160 Animal Genetics and Breeding A Lecture Lop s.prg. 30.03.2020-24.05.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Citi5006 Business Events Etiquette C Lecture 30.03.2020-24.05.2020 Īriste Sandra 84. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ5165 Integrated Management of Harmful Organisms A Lecture Lauk, Dārz s.prg. 03.02.2020-16.02.2020 Bankina Biruta zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5165 Integrated Management of Harmful Organisms A Practical works Lauk, Dārz s.prg. 17.02.2020-29.03.2020 Bankina Biruta zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||||
10.30-11.15 |
LauZ5133 Preparation of Research Reports II A Practical works Lauk, Lop, Dārz s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Misule Madara 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ5160 Animal Genetics and Breeding A Practical works Lop s.prg. 30.03.2020-24.05.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Citi5006 Business Events Etiquette C Lecture 30.03.2020-24.05.2020 Īriste Sandra 84. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ5165 Integrated Management of Harmful Organisms A Lecture Lauk, Dārz s.prg. 03.02.2020-16.02.2020 Bankina Biruta zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5165 Integrated Management of Harmful Organisms A Lecture Lauk, Dārz s.prg. 17.02.2020-29.03.2020 Gailis Jānis zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||||
11.30-12.15 |
LauZ5133 Preparation of Research Reports II A Practical works Lauk, Lop, Dārz s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Misule Madara 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ5160 Animal Genetics and Breeding A Practical works Lop s.prg. 30.03.2020-24.05.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Citi5006 Business Events Etiquette C Lecture 30.03.2020-24.05.2020 Īriste Sandra 84. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ5165 Integrated Management of Harmful Organisms A Lecture Lauk, Dārz s.prg. 03.02.2020-16.02.2020 Gailis Jānis zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ5165 Integrated Management of Harmful Organisms A Practical works Lauk, Dārz s.prg. 17.02.2020-29.03.2020 Gailis Jānis zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||||
12.30-13.15 |
Ekon5123 Investments for Rural Development A Lecture Lauk, Lop, Dārz s.prg. Pilvere Irina 210. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
LauZ5165 Integrated Management of Harmful Organisms A Lecture Lauk, Dārz s.prg. 03.02.2020-16.02.2020 Gailis Jānis zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||||
13.30-14.15 |
Ekon5123 Investments for Rural Development A Practical works Lauk, Lop, Dārz s.prg. Pilvere Irina 210. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Filz5001 Rhetoric C Lecture 30.03.2020-24.05.2020 Vuguls Juris 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ5165 Integrated Management of Harmful Organisms A Lecture Lauk, Dārz s.prg. 03.02.2020-16.02.2020 Gailis Jānis zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
|||||
14.30-15.15 |
Ekon5123 Investments for Rural Development A Practical works Lauk, Lop, Dārz s.prg. Pilvere Irina 210. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Filz5001 Rhetoric C Lecture 30.03.2020-24.05.2020 Vuguls Juris 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
Ekon5123 Investments for Rural Development A Practical works Lauk, Lop, Dārz s.prg. Pilvere Irina 210. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Filz5001 Rhetoric C Lecture 30.03.2020-24.05.2020 Vuguls Juris 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
InfT5043 Free Statistical Software R C Lecture 30.03.2020-24.05.2020 Paura Līga 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ5160 Animal Genetics and Breeding A Lecture Lop s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
17.30-18.15 |
InfT5043 Free Statistical Software R C Lecture 30.03.2020-24.05.2020 Paura Līga 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ5160 Animal Genetics and Breeding A Practical works Lop s.prg. 03.02.2020-29.03.2020 Jonkus Daina 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
18.30-19.15 |
InfT5043 Free Statistical Software R C Lecture 30.03.2020-24.05.2020 Paura Līga 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |