Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
BūvZ3105 Soil Mechanics and Foundations II Bp Lecture 03.02.2020-29.03.2020 Andersons Guntis 701. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4041 Reinforced Concrete and Masonry Structures II Bp Lecture 2nd week-03.02.2020-26.04.2020 Skadiņš Ulvis 701. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
09.30-10.15 |
BūvZ3109 Wooden and Plastic Structures I Bp Lecture 03.02.2020-29.03.2020 Ozola Lilita 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3114 Construction Site Processes I Bp Lecture 03.02.2020-26.04.2020 Šteinerts Andris 121. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4041 Reinforced Concrete and Masonry Structures II Bp Lecture 03.02.2020-03.05.2020 Skadiņš Ulvis 701. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
10.30-11.15 |
BūvZ4044 Metal Structures II Bp Lecture 03.02.2020-29.03.2020 Kreilis Jānis 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3114 Construction Site Processes I Bp Lecture 03.02.2020-26.04.2020 Šteinerts Andris 121. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4041 Reinforced Concrete and Masonry Structures II Bp Lecture 03.02.2020-03.05.2020 Skadiņš Ulvis 701. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3009 Building Machinery Bp Lecture 2nd week-03.02.2020-15.03.2020 Jurševskis Juris 121. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
11.30-12.15 |
BūvZ4044 Metal Structures II Bp Laboratory works 2 gr. 03.02.2020-29.03.2020 Kreilis Jānis 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3114 Construction Site Processes I Bp Practical works 2 gr. 2nd week-03.02.2020-26.04.2020 Šteinerts Andris 121. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3105 Soil Mechanics and Foundations II Bp Laboratory works 2 gr. 1st week-03.02.2020-29.03.2020 Mauševics Gints 701. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3009 Building Machinery Bp Lecture 03.02.2020-03.05.2020 Jurševskis Juris 121. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
12.30-13.15 |
BūvZ3109 Wooden and Plastic Structures I Bp Laboratory works 2 gr. 03.02.2020-29.03.2020 Ozola Lilita 702. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3114 Construction Site Processes I Bp Practical works 2 gr. 2nd week-03.02.2020-26.04.2020 Šteinerts Andris 121. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3105 Soil Mechanics and Foundations II Bp Laboratory works 2 gr. 1st week-03.02.2020-29.03.2020 Mauševics Gints 701. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ4041 Reinforced Concrete and Masonry Structures II Bp Practical works 2 gr. 03.02.2020-03.05.2020 Kursa projekts Skadiņš Ulvis 702. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3009 Building Machinery Bp Laboratory works 2 gr. 03.02.2020-03.05.2020 Pr./lab.d. Jurševskis Juris 121. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
13.30-14.15 |
BūvZ4106 Metal Structures III Bp Practical works 03.02.2020-29.03.2020 Kursa projekts Kreilis Jānis 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3009 Building Machinery Bp Laboratory works 2 gr. 03.02.2020-03.05.2020 Pr./lab.d. Jurševskis Juris 121. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
14.30-15.15 |
BūvZ3009 Building Machinery Bp Laboratory works 2 gr. 1st week-03.02.2020-26.04.2020 Pr./lab.d. Jurševskis Juris 121. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |