Atpakaļ

G0508 Kokapstrāde Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Meha4014 Lietišķā mehānika Bt Lekcija
Gailis Māris
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
1.2.
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija
Alksnis Reinis
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Lekcija
BISK
G0506(PLK)
G0215(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Edgars, Zaļkalns Oskars
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
09.30-10.15 MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
1.1.
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi
2.ned.
1.2.
Kjakste Jānis
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Meha4014 Lietišķā mehānika Bt Prakt.darbi
Gailis Māris
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
1.2.
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
1.ned.
1.1.
Alksnis Reinis
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
2.ned.
1.2.
Alksnis Reinis
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Lekcija
BISK
G0506(PLK)
G0215(PLK)
G0507(PLK)

Dubrovskis Edgars, Zaļkalns Oskars
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
10.30-11.15 MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
1.1.
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi
1.2.
Kjakste Jānis
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lekcija
1.ned.
Dekšnis Andris
403. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
2.ned.
Dekšnis Andris
403. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
Alksnis Reinis
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
BISK
G0506(PLK)
G0507(PLK)

Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija
Kjakste Jānis
410. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
Dekšnis Andris
403. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ2012 Mežsaimniecības pamati Bp Lekcija
Dubrovskis Edgars
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
ValoP206 Vācu valodas pamati Bb Prakt.darbi
BISK
G0506(PLK)
G0507(PLK)

Mališeva Oksana
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi
2.ned.
1.1.
Kjakste Jānis
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija
1.ned.
Kjakste Jānis
410. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Citi2036 Pamatzināšanas valsts aizsardzībai Lekcija
G0506(PLK)
G0507(PLK)

Sisenis Linards
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ2012 Mežsaimniecības pamati Bp Lekcija
Dubrovskis Edgars
46. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
13.30-14.15 MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi
1.1.
Kjakste Jānis
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Citi2036 Pamatzināšanas valsts aizsardzībai Prakt.darbi
G0506(PLK)
G0507(PLK)

Sisenis Linards
16. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
14.30-15.15 JurZ3046 Komerctiesības Bb Lekcija
BISK
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)
G0507(PLK)
G0903(PLK)
G0907(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MatZ3017 Kokapstrādes mašīnas un instrumenti Bp Prakt.darbi
kursa d.
Miončinskis Ulvis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ3063 Jaunākais mežzinātnē Bb Lekcija
BISK
G0506(PLK)
G0507(PLK)

Jansons Jurģis
zāle. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ3029 Kokapstrādes procesu modelēšana Bp Lekcija
Dzelzītis Kārlis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
15.30-16.15 JurZ3046 Komerctiesības Bb Lekcija
2.ned.
BISK
G0413(PLK)
G0402(PLK)
G0412(PLK)
G0506(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)
G0507(PLK)
G0903(PLK)
G0907(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ3046 Komerctiesības Bb Prakt.darbi
1.ned.
BISK
G0402(PLK)
G0614(PLK)
G0506(PLK)
G0608(PLK)
G0703(PLK)

Pokotinskis Stepans
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MatZ3017 Kokapstrādes mašīnas un instrumenti Bp Prakt.darbi
kursa d.
Miončinskis Ulvis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MežZ3063 Jaunākais mežzinātnē Bb Lekcija
BISK
G0506(PLK)
G0507(PLK)

Jansons Jurģis
zāle. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ3029 Kokapstrādes procesu modelēšana Bp Prakt.darbi
Dzelzītis Kārlis
207. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
16.30-17.15 VadZ2019 Biznesa etiķete Bb Lekcija
BISK
G0412(PLK)
G0105(PLK)
G0506(PLK)
G0419(PLK)
G0215(PLK)
G0507(PLK)

Auziņa Anita
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Meha4014 Lietišķā mehānika Bt Lekcija
Gailis Māris
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
BISK
G0112(PLK)
G0907(PLK)

Perez Alvarez Sergio
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 VadZ2019 Biznesa etiķete Bb Prakt.darbi
BISK
G0105(PLK)
G0507(PLK)

Auziņa Anita
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Meha4014 Lietišķā mehānika Bt Prakt.darbi
Gailis Māris
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Prakt.darbi
BISK
G0112(PLK)
G0907(PLK)

Perez Alvarez Sergio
336. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
18.30-19.15 MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lab.darbi
BISK
G0507(PLK)

Banis Kārlis
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
19.30-20.15 MašZ4043 Datorprojektēšana Bb Lab.darbi
BISK
G0507(PLK)

Banis Kārlis
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5