Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā
21.03.2022. - izbraukuma lekcija apakšprogrammām Lauk un Uzne (Augkopība II un Augkopības produkcijas ražošana II)
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
2.ned.-31.01.2022-27.03.2022
Darguža Madara
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Sparinska Anta
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
22.03.2022
Berķis Rihards
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Degola Lilija
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Bārzdiņa Dace
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija
Darz, Uzne, Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Gulbe Ingūna
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Gulbe Ingūna
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.01.2022-13.02.2022
14.03.2022-27.03.2022
Lekc./pr.d.
Medne Ruta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
14.02.2022-27.02.2022
Lekc./pr.d.
Pundurs Einārs
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.02.2022-13.03.2022
Ruska Diāna
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Īle Una
23. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Orbidāne Laine
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Darguža Madara
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Sparinska Anta
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
08.02.2022
22.02.2022
22.03.2022
Berķis Rihards
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Degola Lilija
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Bārzdiņa Dace
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija
Darz, Uzne, Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Gulbe Ingūna
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi
Darz, Uzne, Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Gulbe Ingūna
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.01.2022-13.02.2022
14.03.2022-27.03.2022
Lekc./pr.d.
Medne Ruta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
14.02.2022-27.02.2022
Lekc./pr.d.
Pundurs Einārs
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.02.2022-13.03.2022
Ruska Diāna
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Īle Una
23. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Orbidāne Laine
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Lekc./lab.d.
Darguža Madara
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Sparinska Anta
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Degola Lilija
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
1.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Bārzdiņa Dace
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Darguža Madara
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.01.2022-13.02.2022
14.03.2022-27.03.2022
Lekc./pr.d.
Medne Ruta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
14.02.2022-27.02.2022
Lekc./pr.d.
Pundurs Einārs
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
28.02.2022-13.03.2022
Ruska Diāna
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Īle Una
23. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Orbidāne Laine
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Lekc./lab.d.
Darguža Madara
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Sparinska Anta
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Degola Lilija
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
1.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Sivicka Irina
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3087 Dārzkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Kampuss Kaspars
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
31.01.2022-13.02.2022
Lekc./lab.d.
Zagorska Jeļena
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
14.02.2022-27.02.2022
Lekc./lab.d.
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
2.ned.-28.02.2022-27.03.2022
Lekc./lab.d.
Kļava Dace
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
1.ned.-28.02.2022-27.03.2022
Lekc./lab.d.
Kampuse Solvita
116. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Darguža Madara
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija
Uzne a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Siliņa Dace
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.01.2022-13.02.2022
14.03.2022-27.03.2022
Lekc./pr.d.
Medne Ruta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
14.02.2022-27.02.2022
Lekc./pr.d.
Pundurs Einārs
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Īle Una
23. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Orbidāne Laine
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Lekc./lab.d.
Darguža Madara
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4028 Puķkopība Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Sparinska Anta
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
1.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Sivicka Irina
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3087 Dārzkopība Bp Lekcija
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Kampuss Kaspars
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
31.01.2022-13.02.2022
Lekc./lab.d.
Zagorska Jeļena
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
14.02.2022-27.02.2022
Lekc./lab.d.
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
2.ned.-28.02.2022-27.03.2022
Lekc./lab.d.
Kļava Dace
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
1.ned.-28.02.2022-27.03.2022
Lekc./lab.d.
Kampuse Solvita
116. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija
Uzne a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Siliņa Dace
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.01.2022-13.02.2022
14.03.2022-27.03.2022
Lekc./pr.d.
Medne Ruta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
14.02.2022-27.02.2022
Lekc./pr.d.
Pundurs Einārs
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Īle Una
23. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Orbidāne Laine
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija
Uzne a.prg.
1.ned.-31.01.2022-27.03.2022
Lekc./lab.d.
Darguža Madara
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4028 Puķkopība Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Sparinska Anta
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
1.ned.-31.01.2022-27.02.2022
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Rūtenberga-Āva Anda
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
1.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ3087 Dārzkopība Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Kampuss Kaspars
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
31.01.2022-13.02.2022
Lekc./lab.d.
Zagorska Jeļena
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
14.02.2022-27.02.2022
Lekc./lab.d.
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
2.ned.-28.02.2022-27.03.2022
Lekc./lab.d.
Kļava Dace
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
1.ned.-28.02.2022-27.03.2022
Lekc./lab.d.
Kampuse Solvita
116. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Siliņa Dace
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.01.2022-13.02.2022
14.03.2022-27.03.2022
Lekc./pr.d.
Medne Ruta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
14.02.2022-27.02.2022
Lekc./pr.d.
Pundurs Einārs
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Īle Una
23. aud. (2. stāvs), VBF, Rīgas iela 22

LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Orbidāne Laine
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Lācis Gunārs
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Rūtenberga-Āva Anda
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3087 Dārzkopība Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Kampuss Kaspars
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
31.01.2022-13.02.2022
Lekc./lab.d.
Zagorska Jeļena
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
14.02.2022-27.02.2022
Lekc./lab.d.
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
2.ned.-28.02.2022-27.03.2022
Lekc./lab.d.
Kļava Dace
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
1.ned.-28.02.2022-27.03.2022
Lekc./lab.d.
Kampuse Solvita
116. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Siliņa Dace
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
31.01.2022-13.02.2022
Lekc./pr.d.
Medne Ruta
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
14.02.2022-27.02.2022
Lekc./pr.d.
Pundurs Einārs
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija
Darz, Lauk a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Lācis Gunārs
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
08.02.2022
22.02.2022
22.03.2022
Berķis Rihards
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
31.01.2022-13.02.2022
Lekc./lab.d.
Zagorska Jeļena
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
14.02.2022-27.02.2022
Lekc./lab.d.
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
2.ned.-28.02.2022-27.03.2022
Lekc./lab.d.
Kļava Dace
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
1.ned.-28.02.2022-27.03.2022
Lekc./lab.d.
Kampuse Solvita
116. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi
Lauk a.prg.
1.ned.-31.01.2022-27.02.2022
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija
Uzne a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
14.02.2022-27.02.2022
Lekc./pr.d.
Pundurs Einārs
207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija
Lauk a.prg.
22.03.2022
Berķis Rihards
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi
Darz a.prg.
31.01.2022-27.03.2022
Liniņa Anda
16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
31.01.2022-13.02.2022
Lekc./lab.d.
Zagorska Jeļena
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
14.02.2022-27.02.2022
Lekc./lab.d.
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
2.ned.-28.02.2022-27.03.2022
Lekc./lab.d.
Kļava Dace
211. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
1.ned.-28.02.2022-27.03.2022
Lekc./lab.d.
Kampuse Solvita
116. aud. (1. stāvs), PTF, Rīgas 22
LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lab.darbi
Uzne a.prg.
Sivicka Irina
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1