Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
InfT3035 Multimediju tehnoloģijas A Lekcija Viļumsone Inga 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II A Prakt.darbi 1 gr. 28.03.2022-22.05.2022 Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve A Prakt.darbi 1 gr. 1.ned. 1.1. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2045 Datoru uzbūve A Prakt.darbi 1 gr. 2.ned. 1.2. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
Mate1003 Matemātika I A Lekcija G0907(PLK) Strupule Liene 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1010 Programmēšanas pamati II A Lekcija G0907(PLK) Šmits Ingus 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Prakt.darbi 1 gr. 28.02.2022-22.05.2022 Komašilovs Vitālijs 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II A Prakt.darbi 1 gr. 28.03.2022-22.05.2022 Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve A Prakt.darbi 1 gr. 1.ned. 1.1. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2045 Datoru uzbūve A Prakt.darbi 1 gr. 2.ned. 1.2. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II A Lekcija 28.03.2022-22.05.2022 G0907(PLK) Vītols Gatis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve A Lekcija G0907(PLK) Lauva Didzis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Prakt.darbi 1 gr. 28.02.2022-22.05.2022 Komašilovs Vitālijs 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve A Prakt.darbi 1 gr. 1.ned. 1.1. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2045 Datoru uzbūve A Prakt.darbi 1 gr. 2.ned. 1.2. Lauva Didzis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
DatZ2017 Operētājsistēmas II A Lekcija G0907(PLK) Mozga Ivars 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Datoru uzbūve A Lekcija 2.ned. G0907(PLK) Lauva Didzis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1028 Datorvadības uzdevumi ražošanā A Lekcija 1.ned. Komašilovs Vitālijs 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3035 Multimediju tehnoloģijas A Prakt.darbi 1 gr. 28.02.2022-22.05.2022 Bobriševa-Gončaruka Diāna 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
12.30-13.15 |
Mate1003 Matemātika I A Prakt.darbi 1 gr. Strupule Liene 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3035 Multimediju tehnoloģijas A Prakt.darbi 1 gr. 28.02.2022-22.05.2022 Bobriševa-Gončaruka Diāna 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
Mate1003 Matemātika I A Prakt.darbi 1 gr. Strupule Liene 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
14.30-15.15 |
DatZ2017 Operētājsistēmas II A Prakt.darbi 1 gr. Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3035 Multimediju tehnoloģijas A Prakt.darbi 1 gr. 28.02.2022-10.04.2022 Bobriševa-Gončaruka Diāna 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
DatZ1010 Programmēšanas pamati II A Lab.darbi 1 gr. Smirnova Jekaterina 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
16.30-17.15 |
DatZ2005 Datu bāzu tehnoloģijas II A Lekcija 28.03.2022-22.05.2022 G0907(PLK) Vītols Gatis 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |