Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 2.ned.-31.01.2022-27.03.2022 Misule Madara 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sparinska Anta 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 22.03.2022 Berķis Rihards 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Degola Lilija 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Bārzdiņa Dace 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.01.2022-13.02.2022 14.03.2022-27.03.2022 Lekc./pr.d. Medne Ruta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./pr.d. Pundurs Einārs 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.02.2022-13.03.2022 Ruska Diāna 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
09.30-10.15 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Misule Madara 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sparinska Anta 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 08.02.2022 22.02.2022 22.03.2022 Berķis Rihards 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Degola Lilija 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Bārzdiņa Dace 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Tirgzinība Bp Prakt.darbi Darz, Uzne, Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.01.2022-13.02.2022 14.03.2022-27.03.2022 Lekc./pr.d. Medne Ruta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./pr.d. Pundurs Einārs 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.02.2022-13.03.2022 Ruska Diāna 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Misule Madara 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sparinska Anta 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Degola Lilija 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 1.1. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Bārzdiņa Dace 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Misule Madara 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.01.2022-13.02.2022 14.03.2022-27.03.2022 Lekc./pr.d. Medne Ruta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./pr.d. Pundurs Einārs 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 28.02.2022-13.03.2022 Ruska Diāna 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4247 Zirgkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Misule Madara 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sparinska Anta 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4097 Dzīvnieku ēdināšana Bp Lekcija Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Degola Lilija 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 1.1. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sivicka Irina 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3087 Dārzkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Kampuss Kaspars 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Prakt.darbi Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 31.01.2022-13.02.2022 Lekc./lab.d. Zagorska Jeļena 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./lab.d. Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 2.ned.-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Misule Madara 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija Uzne a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Siliņa Dace Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.01.2022-13.02.2022 14.03.2022-27.03.2022 Lekc./pr.d. Medne Ruta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./pr.d. Pundurs Einārs 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lekcija Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Misule Madara 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sparinska Anta 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 1.2. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3014 Netradicionālā dārzkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sivicka Irina 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3087 Dārzkopība Bp Lekcija Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Kampuss Kaspars 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 31.01.2022-13.02.2022 Lekc./lab.d. Zagorska Jeļena 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./lab.d. Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 2.ned.-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija Uzne a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Siliņa Dace Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.01.2022-13.02.2022 14.03.2022-27.03.2022 Lekc./pr.d. Medne Ruta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./pr.d. Pundurs Einārs 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lab.darbi Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
13.30-14.15 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 1.ned.-31.01.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Misule Madara 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Puķkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sparinska Anta 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4237 Augkopības produkcijas ražošana II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 1.ned.-31.01.2022-27.02.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 1.2. Dubova Laila 12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3087 Dārzkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Kampuss Kaspars 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 31.01.2022-13.02.2022 Lekc./lab.d. Zagorska Jeļena 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./lab.d. Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 2.ned.-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Siliņa Dace Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.01.2022-13.02.2022 14.03.2022-27.03.2022 Lekc./pr.d. Medne Ruta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./pr.d. Pundurs Einārs 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Apstādījumi Bp Lab.darbi Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Īle Una 23. aud. (2. stāvs), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
14.30-15.15 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Lācis Gunārs zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4004 Augkopība Bp Lekcija Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3087 Dārzkopība Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Kampuss Kaspars 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 31.01.2022-13.02.2022 Lekc./lab.d. Zagorska Jeļena 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./lab.d. Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 2.ned.-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Siliņa Dace Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 31.01.2022-13.02.2022 Lekc./pr.d. Medne Ruta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./pr.d. Pundurs Einārs 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
Biol4002 Augu biotehnoloģija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Lācis Gunārs zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 08.02.2022 22.02.2022 22.03.2022 Berķis Rihards 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 31.01.2022-13.02.2022 Lekc./lab.d. Zagorska Jeļena 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./lab.d. Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 2.ned.-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 1.ned.-31.01.2022-27.02.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lekcija Uzne a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./pr.d. Pundurs Einārs 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ4002 Augkopība II Bp Lekcija Lauk a.prg. 22.03.2022 Berķis Rihards 233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Augkopība Bp Lab.darbi Darz a.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 31.01.2022-13.02.2022 Lekc./lab.d. Zagorska Jeļena 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./lab.d. Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 2.ned.-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kļava Dace 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija Uzne, Lopk a.prg. 1.ned.-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
LauZ3148 Dārzkopības produkcijas ražošana III Bp Lab.darbi Uzne a.prg. Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |