Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
VadZ4033 Loģistika B Lekcija Uznd, RegAP a.prg. 1g, 4g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Grotuze Agrita 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3134 Finanšu pārskati B Lekcija GrFin a.prg. 2g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pētersone Ingrīda 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ3032 Ekonomisko pārkāpumu krimināltiesiskie aspekti B Lekcija Tiesb a.prg. 3g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Vitte Ārija 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3027 Pasaules lauksaimniecība B Lekcija AgrVid a.prg. 5g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Feldmane Līga 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3135 Starptautiskie norēķini B Lekcija GrFin a.prg. 2g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Mazūre Gunita 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3096 Ilgtspējīga attīstība B Lekcija RegAP, AgrVid a.prg. 4g, 5g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pelše Modrīte 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
JurZ4027 Patērētāju tiesību aizsardzība B Lekcija Tiesb a.prg. 3g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pokotinskis Stepans 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4097 Reģionālās attīstības plānošana B Lekcija RegAP a.prg. 4g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Rivža Baiba 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
InfT3040 Digitalizācija ilgtspējai A Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Vītols Gatis, Bērziņa Laima, Arhipova Irina, Paura Līga 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
VadZ4033 Loģistika B Prakt.darbi Uznd, RegAP a.prg. 1g, 4g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Grotuze Agrita 301. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3134 Finanšu pārskati B Prakt.darbi GrFin a.prg. 2g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pētersone Ingrīda 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ3032 Ekonomisko pārkāpumu krimināltiesiskie aspekti B Prakt.darbi Tiesb a.prg. 3g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Vitte Ārija 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3027 Pasaules lauksaimniecība B Prakt.darbi AgrVid a.prg. 5g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Feldmane Līga 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ3017 Komandas menedžments B, C Lekcija Uznd a.prg. 1g gr. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 G0112(PLK) Dobele Madara 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ4017 Saistību tiesības B Lekcija Tiesb a.prg. 3g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pokotinskis Stepans 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3135 Starptautiskie norēķini B Lekcija GrFin a.prg. 2g gr. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Mazūre Gunita 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3135 Starptautiskie norēķini B Prakt.darbi GrFin a.prg. 2g gr. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Mazūre Gunita 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3096 Ilgtspējīga attīstība B Prakt.darbi RegAP, AgrVid a.prg. 4g, 5g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pelše Modrīte 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4078 Inovācija uzņēmējdarbībā B Lekcija Uznd a.prg. 1g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Līdaka Elīza Līga 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3139 Grāmatvedības procesu digitalizācija B Lekcija GrFin a.prg. 2g gr. 06.09.2021-31.10.2021 Galejs Lauris 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3139 Grāmatvedības procesu digitalizācija B Lekcija GrFin a.prg. 2g gr. 01.11.2021-26.12.2021 Grundšteina Inese 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ4027 Patērētāju tiesību aizsardzība B Lekcija Tiesb a.prg. 3g gr. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Pokotinskis Stepans 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ4027 Patērētāju tiesību aizsardzība B Prakt.darbi Tiesb a.prg. 3g gr. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Pokotinskis Stepans 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4097 Reģionālās attīstības plānošana B Lekcija RegAP a.prg. 4g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Rivža Baiba 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 MežZ3087 Meža izmantošana B Lekcija AgrVid a.prg. 5g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Vilkriste Lelde 46. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT3040 Digitalizācija ilgtspējai A Prakt.darbi 1g, 2g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Vītols Gatis, Bērziņa Laima, Arhipova Irina, Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
Ekon4087 Kontrole un revīzija B Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Pētersone Ingrīda 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
JurZ4017 Saistību tiesības B Lekcija Tiesb a.prg. 3g gr. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Pokotinskis Stepans 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ4017 Saistību tiesības B Prakt.darbi Tiesb a.prg. 3g gr. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Pokotinskis Stepans 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ3061 Komercdarījumi B Lekcija Uznd a.prg. 1g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Jankova Līga 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon5076 Uzņēmumu vērtēšana B Lekcija GrFin a.prg. 2g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Mazūre Gunita 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2108 Inovācijas vadīšana B Lekcija RegAP a.prg. 4g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Oļševska Agnese 199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4199 Lauksaimniecības tehnoloģijas B Lekcija AgrVid a.prg. 5g gr. 06.09.2021-31.10.2021 Palabinskis Jānis 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4199 Lauksaimniecības tehnoloģijas B Lekcija AgrVid a.prg. 5g gr. 01.11.2021-26.12.2021 Priekulis Juris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ4078 Inovācija uzņēmējdarbībā B Prakt.darbi Uznd a.prg. 1g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Līdaka Elīza Līga 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3139 Grāmatvedības procesu digitalizācija B Lekcija GrFin a.prg. 2g gr. 06.09.2021-31.10.2021 Galejs Lauris 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3139 Grāmatvedības procesu digitalizācija B Lekcija GrFin a.prg. 2g gr. 01.11.2021-26.12.2021 Grundšteina Inese 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ4027 Patērētāju tiesību aizsardzība B Prakt.darbi Tiesb a.prg. 3g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pokotinskis Stepans 307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4095 Reģionu analīzes metodes B Lekcija RegAP a.prg. 4g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Zvirgzdiņa Līga 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ3087 Meža izmantošana B Prakt.darbi AgrVid a.prg. 5g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Vilkriste Lelde 46. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT3040 Digitalizācija ilgtspējai A Prakt.darbi 3g, 4g, 5g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Vītols Gatis, Bērziņa Laima, Arhipova Irina, Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 VadZ3017 Komandas menedžments B, C Prakt.darbi Uznd a.prg. 1g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Dobele Madara 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
11.30-12.15 |
Ekon3031 Starptautiskie ekonomiskie sakari B Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Ancāns Sandris 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
JurZ4017 Saistību tiesības B Prakt.darbi Tiesb a.prg. 3g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pokotinskis Stepans 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ3061 Komercdarījumi B Prakt.darbi Uznd a.prg. 1g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Jankova Līga 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon5076 Uzņēmumu vērtēšana B Prakt.darbi GrFin a.prg. 2g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Mazūre Gunita 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2108 Inovācijas vadīšana B Prakt.darbi RegAP a.prg. 4g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Oļševska Agnese 199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4199 Lauksaimniecības tehnoloģijas B Prakt.darbi AgrVid a.prg. 5g gr. 06.09.2021-31.10.2021 Palabinskis Jānis 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4199 Lauksaimniecības tehnoloģijas B Prakt.darbi AgrVid a.prg. 5g gr. 01.11.2021-26.12.2021 Priekulis Juris 326. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ3021 Konkurētspēja uzņēmējdarbībā B Lekcija Uznd a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Dobele Madara 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3139 Grāmatvedības procesu digitalizācija B Prakt.darbi GrFin a.prg. 2g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Grundšteina Inese 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ2035 Darba tiesības B Lekcija Tiesb a.prg. 3g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pūce Alla 199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4095 Reģionu analīzes metodes B Prakt.darbi RegAP a.prg. 4g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Zvirgzdiņa Līga 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ3017 Komandas menedžments B, C Prakt.darbi Uznd a.prg. 1g gr. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Dobele Madara 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ4032 Vides tiesības B Lekcija AgrVid a.prg. 5g gr. 15.11.2021-26.12.2021 Pokotinskis Stepans 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
12.30-13.15 |
JurZ3040 Autortiesības un patenti B Lekcija Tiesb a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ3021 Konkurētspēja uzņēmējdarbībā B Prakt.darbi Uznd a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 Dobele Madara 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3139 Grāmatvedības procesu digitalizācija B Prakt.darbi GrFin a.prg. 2g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Grundšteina Inese 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ2035 Darba tiesības B Prakt.darbi Tiesb a.prg. 3g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pūce Alla 199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
JurZ4032 Vides tiesības B Prakt.darbi AgrVid a.prg. 5g gr. 15.11.2021-26.12.2021 Pokotinskis Stepans 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
13.30-14.15 |
Ekon4087 Kontrole un revīzija B Prakt.darbi 1g, 2g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pētersone Ingrīda 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3031 Starptautiskie ekonomiskie sakari B Prakt.darbi 3g, 4g, 5g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Ancāns Sandris 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ3061 Komercdarījumi B Lekcija Uznd a.prg. 1g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Lazdiņš Andrejs 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3134 Finanšu pārskati B Lekcija GrFin a.prg. 2g gr. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Pētersone Ingrīda 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3134 Finanšu pārskati B Prakt.darbi GrFin a.prg. 2g gr. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Pētersone Ingrīda 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 JurZ3040 Autortiesības un patenti B Prakt.darbi Tiesb a.prg. 06.09.2021-26.12.2021 123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3136 Vērtību ķēdes ekonomika B Lekcija AgrVid a.prg. 5g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Ancāns Sandris 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon4097 Reģionālās attīstības plānošana B Prakt.darbi RegAP a.prg. 4g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Lejava Tatjana 199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
14.30-15.15 |
Ekon3031 Starptautiskie ekonomiskie sakari B Prakt.darbi 1g, 2g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Ancāns Sandris 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4087 Kontrole un revīzija B Prakt.darbi 3g, 4g, 5g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pētersone Ingrīda 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ3061 Komercdarījumi B Prakt.darbi Uznd a.prg. 1g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Lazdiņš Andrejs 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3134 Finanšu pārskati B Prakt.darbi GrFin a.prg. 2g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pētersone Ingrīda 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3136 Vērtību ķēdes ekonomika B Prakt.darbi AgrVid a.prg. 5g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Ancāns Sandris 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon4097 Reģionālās attīstības plānošana B Prakt.darbi RegAP a.prg. 4g gr. 06.09.2021-26.12.2021 Lejava Tatjana 199. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |