Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
09.30-10.15 |
InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Mozga Ivars 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 G0907(PLK) Šmits Ingus 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Žvagiņš Edijs 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Tabunova Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Lab.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Drelinga Elise 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3024 Datorgrafika A Lekcija 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Viļumsone Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
DatZ2016 Operētājsistēmas I A Lekcija 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 G0907(PLK) Mozga Ivars 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Lekcija 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” G0907(PLK) Tabunova Tatjana 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1004 Ievads datorstudijās A Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Gailums Aleksandrs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Žvagiņš Edijs 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Žvagiņš Edijs 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi 1 gr. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Tabunova Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Tabunova Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3024 Datorgrafika A Lekcija 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Viļumsone Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ1004 Ievads datorstudijās A Prakt.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Drelinga Elise 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 G0907(PLK) Vītols Gatis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Lab.darbi 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Drelinga Elise 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP254 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Šinkus Tatjana 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Žvagiņš Edijs 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Tabunova Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Viļumsone Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ1004 Ievads datorstudijās A Prakt.darbi 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Drelinga Elise 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Prakt.darbi 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Prakt.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Osadčuka Sandra 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP254 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Šinkus Tatjana 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT3024 Datorgrafika A Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Viļumsone Inga 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Viļumsone Inga 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
ValoP254 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Šinkus Tatjana 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
14.30-15.15 |
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Prakt.darbi 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Osadčuka Sandra 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP254 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pušinska Baiba 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP254 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Šinkus Tatjana 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP254 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Laurinaite Ilze 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
15.30-16.15 |
InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Prakt.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Mozga Ivars 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP254 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pušinska Baiba 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP254 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Laurinaite Ilze 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |