Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kaņeps Jānis 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Kairiša Daina 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Kaņeps Jānis 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-14.03.2021 Lekc./pr.d. Sivicka Irina, Missa Imants 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4160 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Cielava Lāsma 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Lekc./pr.d./lab.d. Keidāne Dace, Šematoviča Ilga, Krūklīte Anna Anita F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-28.02.2021 Lekc./pr.d. Missa Imants, Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 HidZ4012 Meliorācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
09.30-10.15 |
LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kaņeps Jānis 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4160 Govkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Kairiša Daina 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Kaņeps Jānis 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 Lekc./pr.d. Sivicka Irina, Missa Imants 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4160 Govkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Cielava Lāsma 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Lekc./pr.d./lab.d. Keidāne Dace, Šematoviča Ilga, Krūklīte Anna Anita F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Lekc./pr.d. Missa Imants, Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 HidZ4012 Meliorācija Bp Lekcija Darz, Uzne, Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.02.2021 19.02.2021 05.03.2021 19.03.2021 09.04.2021 Lekc./pr.d. Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 12.02.2021 19.02.2021 05.03.2021 19.03.2021 09.04.2021 Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Ozols Niks 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4263 Cūkkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lab.darbi Darz, Lauk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Kaņeps Jānis 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3171 Dārzkopības produkcijas ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 Lekc./pr.d. Sivicka Irina, Missa Imants 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4263 Cūkkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Lekc./pr.d./lab.d. Keidāne Dace, Šematoviča Ilga, Krūklīte Anna Anita F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4154 Dārzeņkopība II Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Lekc./pr.d. Missa Imants, Sivicka Irina 109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Darz, Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.02.2021 19.02.2021 05.03.2021 19.03.2021 09.04.2021 Lekc./pr.d. Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 12.02.2021 19.02.2021 05.03.2021 19.03.2021 09.04.2021 Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3169 Augu aizsardzība II Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Ozols Niks 33. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4263 Cūkkopība Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Degola Lilija 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Kaņeps Jānis, Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4263 Cūkkopība Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4090 Veterinārijas pamati Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Lekc./pr.d./lab.d. Keidāne Dace, Šematoviča Ilga, Krūklīte Anna Anita F102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 LauZ2048 Lopbarības ražošana Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kreišmane Dzidra 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 1.1. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Prakt.darbi Lopk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Jonkus Daina 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Darz, Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.02.2021 19.02.2021 05.03.2021 19.03.2021 09.04.2021 Lekc./pr.d. Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 12.02.2021 19.02.2021 05.03.2021 19.03.2021 09.04.2021 Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kārkliņš Aldis 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Kaņeps Jānis, Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-21.02.2021 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 22.02.2021-14.03.2021 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 15.03.2021-28.03.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.03.2021-11.04.2021 Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.04.2021-25.04.2021 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Dorbe Adrija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.02.2021 19.02.2021 05.03.2021 19.03.2021 09.04.2021 Lekc./pr.d. Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 12.02.2021 19.02.2021 05.03.2021 19.03.2021 09.04.2021 Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Lekc./pr.d. Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lekcija Lauk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Misule Madara 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4152 Augļkopība II Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-28.02.2021 Grāvīte Ilze Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4152 Augļkopība II Bp Lekcija Darz a.prg. 01.03.2021-25.04.2021 Lekc./lab.d. Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4228 Augu aizsardzība Bp Lekcija Darz, Lauk a.prg. 01.02.2021-28.02.2021 Kaņeps Jānis, Bimšteine Gunita zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 Paura Līga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-21.02.2021 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 22.02.2021-14.03.2021 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 15.03.2021-28.03.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.03.2021-11.04.2021 Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.04.2021-25.04.2021 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Prakt.darbi Darz, Lauk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Dorbe Adrija 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-21.02.2021 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 22.02.2021-14.03.2021 Cielava Lāsma 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 15.03.2021-28.03.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.03.2021-11.04.2021 Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.04.2021-25.04.2021 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
14.30-15.15 |
LauZ4152 Augļkopība II Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Lekc./lab.d. Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-02.05.2021 Paura Līga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 01.02.2021-07.02.2021 Degola Lilija 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 22.02.2021-14.03.2021 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 15.03.2021-28.03.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.03.2021-11.04.2021 Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.04.2021-25.04.2021 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-21.02.2021 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 22.02.2021-14.03.2021 Cielava Lāsma 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 15.03.2021-28.03.2021 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 29.03.2021-11.04.2021 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 12.04.2021-25.04.2021 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 HidZ4012 Meliorācija Bp Prakt.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Kļaviņš Uldis 402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
15.30-16.15 |
LauZ4152 Augļkopība II Bp Lekcija Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Lekc./lab.d. Kampuss Kaspars Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4244 Dzīvnieku audzēšana un ciltsdarbs Bp Lekcija Lopk a.prg. 01.02.2021-14.03.2021 Paura Līga 209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 22.02.2021-28.02.2021 Cielava Lāsma 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 15.03.2021-28.03.2021 Nolberga-Trūpa Aiga 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 29.03.2021-11.04.2021 Orbidāne Laine 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Lekcija Uzne a.prg. 12.04.2021-25.04.2021 Bārzdiņa Dace 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3139 Agroķīmija Bp Lab.darbi Darz a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Dorbe Adrija 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-25.04.2021 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-21.02.2021 Degola Lilija 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 15.03.2021-28.03.2021 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 29.03.2021-11.04.2021 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 12.04.2021-25.04.2021 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4253 Augkopības produkcijas ražošana I Bp Lab.darbi Uzne a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ4219 Augkopība I Bp Lab.darbi Lauk a.prg. 01.02.2021-28.03.2021 1.2. Liniņa Anda 16. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 15.03.2021-28.03.2021 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 29.03.2021-11.04.2021 Orbidāne Laine 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Lopkopības produktu ražošana II Bp Prakt.darbi Uzne a.prg. 12.04.2021-25.04.2021 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |