Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
BūvZ3135 Ģeodēzija I Bt Lekcija 01.03.2021-25.04.2021 Gavare Zanda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 BūvZ3135 Ģeodēzija I Bt Lekcija 01.02.2021-21.02.2021 Lekc./lab.d. Celms Armands 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Ģeodēzija I Bt Lekcija 01.02.2021-02.05.2021 Lekc./lab.d. Celmiņa Vita 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Ģeodēzija I Bt Prakt.darbi 01.03.2021-25.04.2021 Gavare Zanda 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2133 Ekonomikas teorija Bv Lekcija 01.02.2021-14.03.2021 Lekc./pr.d. Kizika Baiba 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
09.30-10.15 |
BūvZ3135 Ģeodēzija I Bt Lekcija 01.03.2021-25.04.2021 Gavare Zanda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 BūvZ3135 Ģeodēzija I Bt Lekcija 01.02.2021-21.02.2021 Lekc./lab.d. Celms Armands 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Ģeodēzija I Bt Lekcija 01.02.2021-02.05.2021 Lekc./lab.d. Celmiņa Vita 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Ģeodēzija I Bt Lab.darbi 01.03.2021-25.04.2021 Pelēce Ilze 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2133 Ekonomikas teorija Bv Lekcija 01.02.2021-02.05.2021 Lekc./pr.d. Kizika Baiba 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
10.30-11.15 |
BūvZ3135 Ģeodēzija I Bt Lekcija 01.02.2021-02.05.2021 Lekc./lab.d. Celms Armands 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi 01.03.2021-02.05.2021 Markevics Māris, Alksne Inta, Ozola Inta, Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
LauZ2056 Ģeoloģija un augsnes zinātne Bp Lekcija 01.02.2021-02.05.2021 Lekc./lab.d. Erdberga Ieva 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2133 Ekonomikas teorija Bv Lekcija 01.02.2021-02.05.2021 Lekc./pr.d. Kizika Baiba 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
11.30-12.15 |
BūvZ3135 Ģeodēzija I Bt Lekcija 01.02.2021-02.05.2021 Lekc./lab.d. Celms Armands 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi 01.03.2021-02.05.2021 Markevics Māris, Alksne Inta, Ozola Inta, Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
LauZ2056 Ģeoloģija un augsnes zinātne Bp Lekcija 01.02.2021-02.05.2021 Lekc./lab.d. Erdberga Ieva 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
12.30-13.15 |
BūvZ3135 Ģeodēzija I Bt Lekcija 01.02.2021-28.02.2021 Sergejeva Natālija 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 BūvZ3135 Ģeodēzija I Bt Lekcija 01.03.2021-02.05.2021 Lekc./lab.d. Celmiņa Vita 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
LauZ2056 Ģeoloģija un augsnes zinātne Bp Lekcija 01.03.2021-25.04.2021 Lekc./lab.d. Erdberga Ieva 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
JurZ2037 Zemes pārvaldība I Bt Lekcija 01.02.2021-28.03.2021 Puķīte Vivita 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Zemes pārvaldība II Bp Lab.darbi 29.03.2021-02.05.2021 Puķīte Vivita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
13.30-14.15 |
JurZ2037 Zemes pārvaldība I Bt Lekcija 01.02.2021-28.03.2021 Puķīte Vivita 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Zemes pārvaldība II Bp Lekcija 29.03.2021-02.05.2021 Puķīte Vivita 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Ģeodēzija I Bt Lekcija 01.02.2021-28.02.2021 Sergejeva Natālija 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 BūvZ3135 Ģeodēzija I Bt Lekcija 01.03.2021-02.05.2021 Lekc./lab.d. Celmiņa Vita 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Ģeodēzija I Bt Prakt.darbi 01.02.2021-28.02.2021 Sergejeva Natālija 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
JurZ2037 Zemes pārvaldība I Bt Lekcija 01.02.2021-28.03.2021 Puķīte Vivita 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Zemes pārvaldība II Bp Lab.darbi 29.03.2021-02.05.2021 Puķīte Vivita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
14.30-15.15 |
JurZ2037 Zemes pārvaldība I Bt Lekcija 01.02.2021-28.03.2021 Puķīte Vivita 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Zemes pārvaldība II Bp Lekcija 29.03.2021-02.05.2021 Puķīte Vivita 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Ģeodēzija I Bt Lekcija 01.03.2021-28.03.2021 Lekc./lab.d. Celmiņa Vita 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Ģeodēzija I Bt Prakt.darbi 01.02.2021-28.02.2021 Sergejeva Natālija 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
JurZ2037 Zemes pārvaldība I Bt Prakt.darbi 01.02.2021-28.03.2021 Puķīte Vivita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Zemes pārvaldība II Bp Lab.darbi 29.03.2021-02.05.2021 Puķīte Vivita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
15.30-16.15 |
JurZ2038 Zemes pārvaldība II Bp Lekcija 29.03.2021-02.05.2021 Puķīte Vivita 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ2037 Zemes pārvaldība I Bt Prakt.darbi 01.02.2021-28.03.2021 Puķīte Vivita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Zemes pārvaldība II Bp Lab.darbi 01.04.2021 Puķīte Vivita 901. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
16.30-17.15 |
JurZ2038 Zemes pārvaldība II Bp Lekcija 29.03.2021 Puķīte Vivita 902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |